nomiris laptops

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU nomiris laptops

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267752
    WordPad
    Participant

    Ok, izlasot šito visu,

    vai jauna čipa uzlikšana un samaksāt tos 80ls par pārlodēšanu ir tā vērts?

    Kompis nostrādas kādus 5 gadus vismaz? Vai viņš ir nolemts arī ar visu parlodēāanu uz turpmākām nedienām, dēļ tā paša defekta?

    #267753
    nevertell
    Participant

    Robert, ej mājās. Tev laiks ir atgriezties polsterētajās istabās pie tētiem un tētiem.

    Lai vai cik gudrs tu nebūtu, te cilvēkam vajag +/- ejošu datoru, nevis šveicpulksteņu precizitātes lodējumu, kas tā pat tiks sajāts pēc pāris mēnešiem. Civiliedzīvotājiem nacher nevajag tavu enterpraiz edišen samuhļījumu, kas strādās tikpat labi, cik pirdiens burkā.

    Š…em un karsē droši klāt, sliktāk jau tā pat nebūs. Galvenais ir no laptopa iegūt tīru plati ar visām figņām nost nacher noliktām, un pašu plati nolikt uz līdzenas un stabilas vietas, lai nekas nekustētos. Un tad, kad esi stabili novietojis plati, tik karsē.

    #267754
    ruukjis
    Participant

    Nē nav, pa 80Ls var nopirkt puslīdz ejošu portni, kuram nenosvils GPU pēc pusgada.

    #267755
    Sysadmins2
    Participant

    Kristoz neesmu skatījis, 15 gadi būs vai pat vairāk. Sākumā uzturējos ar Green card, tagad esmu jau kā 10 gadus nokārtojis US pilsonību.

    #267756
    drunk_lizard
    Participant

    cirvim nav nekaadas nojeegas par infrared rework station, ar kuraam bez probleemaam bga gan njemas nost, gan liekas virsuu. iekaartas maksaa no 1,5k $ un latvijaa to ir pietiekosji daudz, arii privaatpersonaam. bet tev taapat to nesaprast :>

    ps. tas nav robjcjiks, robcjiks nav tik stulbs.

    #267757
    WordPad
    Participant

    Arī pārlodētais nobeigsies?

    #267758
    Sysadmins2
    Participant

    haha, sasmīdināji vai tu zini kādu datoros izmanto !

    #267759
    Sysadmins2
    Participant

    protams, ja nebūs kvalitatīva termopasta un cilvēks nesekos līdz temperatūrai.

    #267760
    ruukjis
    Participant

    Loterija. Ir redzēti, kuri strādā vēl šobaltdien, ir tādi, kas nosprāgst precīzi pēc pusgada. Vairumā gadījumu esmu saskāries ar otro variantu.

    P.S.

    Tas, protams, attiecas uz Geforce 8XXXX čipiem. Par citiem neņemos spriest.

    #267761
    Sysadmins2
    Participant

    Parādi kur to var izdarīt, konkrētu adresi, citādi atbraucot uz Latviju ārzemju viesiem nav ko piedāvāt, no 20 izvanītiem kantoriem, visi lodē ar fēnu, vidējo cenu par vienkāršu celtniecības fēna izmantošanu prasa no 30 Ls.

    #267762
    drunk_lizard
    Participant

    no firmaam – servicenet, no privaatajiem aldis kuldiigaa (var atrast zem nika marter ieksj boot.lv) vai eksj eoz relax, tas riigaa. telefonus nedosju, jo nafig jamajiem taads debilkjis. ps abi straadaa ar https://www.jovy.avrepair.com/bga_rework/

    #267763
    Sysadmins2
    Participant

    JV-001T

    RE-7500 Rework System (w/Transformer)

    $2091.00

    More Info

    ADD to Cart

    JV-001X2

    RE-7500 Rework System (Game Consoles Xbox and PS3)

    $2753.00

    More Info

    ADD to Cart

    JV-001C2

    RE-7500 Rework System (Cell Phone Solution)

    $2633.00

    More Info

    ADD to Cart

    JV-001R

    RE-7500 Rework System (Xbox reflow solution)

    $2264.00

    More Info

    ====

    Es teicu ka maksā tukstošus + muita, nodokļi

    https://bga-rework.us/store/product_list.pl?search=all&viewBy=All

    #267764
    Sysadmins2
    Participant

    Servicesnet strādā noteikti ar parasto fēnu, bija mums klients atceļojis ar pārceptu pamatplati.

    #267765
    Sysadmins2
    Participant

    Servicesnet strādā noteikti ar parasto fēnu, bija mums klients atceļojis ar pārceptu pamatplati. Nu nedod, domā man vajag un nedomāju ka viņi ieintresēti iegūt patstavīgus maksātspējīgus klientus. Ja tiešām puiši kvalitatīvi to savu darbu dara, tad viņiem būs labs piedāvājums.

    #267766
    Sysadmins2
    Participant

    Un vēl kas daudzi kantori melo, kad atbraucam un paprasam aplūkot ierīci, tad sākas visādas atrunas, tādi man nav vajadzīgi, tātad gaidu telefonus un adreses studijā !

    #267767
    drunk_lizard
    Participant

    es jau tev uzrakstiiju, jeb tu tiesjaam esi tik durns, ka pat lasiit nemaaki?! ej uz boot un raksti pm marter vai uz eoz.lv un pm Relax. taadam daunam, kaa tev, es vinju kontaktus NEDOSJU!!!

    #267768
    Sysadmins2
    Participant

    Jā lampas gan tev labāk sanāk projektēt un Aldi bijušo Datoru Servisa direktoru kurš kādreiz strādāja Valmieras ielā krustā ar Matīsa ielu ar tu pazīsti varbūt tas pats, veci Latvija ir maza. Kādus 10 gadus atpakaļ tas nobankrotēja un Valdis viņa draugs tagad strādā kā strādājis ar Kaspersky. Atradu beidzot tos telefonus, protams neteikšu ka no tevis tos ieguvu… 🙂

    #267769
    drunk_lizard
    Participant

    muahhh, tam aldim nav un nav bijis nekaada sakara ar datoru servisu. jeezinj, kaa gan amerika debilizee…

    #267770
    Sysadmins2
    Participant

    un vai tas nav viņš vidējais ar aliņu un cigaretēm rokā?

    https://foto2.inbox.lv/drunk_lizard/np_ogre/Picture-002.jpg

    #267771
    drunk_lizard
    Participant

    nee :> tas ir oduvancjiks(ob1) no siguldas, arii savas sugas iipatnis :>

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā