nomiris laptops

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU nomiris laptops

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267772
    Sysadmins2
    Participant

    nu tad tas oduvancjiks vārds viņam zināms sauc viņu Aldis (99% varbūt kļūdos), tas mani pazīst jau no 90-tajiem. Kapēc visi profesionāļi Jums pēkšņi kļūst dīvaini, Aldis arī zinošs speciālists, bijušais porogrammists, laikam dīvaini tev ir tie kas zin ko vairāk kaut no datoriem. Bildē izskatās ka ir pamatīgi uz korķa uzkāpis, žēl ka prāti šādi tiek nodzerti, žel ka viņš mani nepaklausīja un nebrauca prom no Latvijas, tagad būtu ar piederējusi kāda kompānija ar 1000 darbiniekiem.

    #267773
    drunk_lizard
    Participant

    mhhh, fantasti, profesionaalji. kaut gan, ja godiigi saka, saliidzinot ar tevi oduvancjiks ir gjeenijs :>

    #267774
    web33
    Participant

    Negribēju jaunu tēmu cept moš kāds zin ja AMD x 2 procesoram otrā pus ir nolauztas 2 dakšiņas ( hvz,kā viņas pareizi izrunā ) vai procesors ies bez viņām ,tas kko ietekmēs ?

    #267775
    Sysadmins2
    Participant

    Te jau aizgājis offtopic, laikam tavā uzskatā ģēniji ir tie kas neko dzīve nesasniedz, tikai parādus :), nu nu !

    #267776
    Sysadmins2
    Participant

    Nav labi divi lauzti pini, drīzāk tos vajadzētu salodēt, ja ir iespējams, bet ja nevar tad ar lupu un mazo statīva urbi rokā vajag nourb tiktāl kamēr ieraugi mata vadiņu kas nāk no kristāla , jo bez tādas operācijas neizbēgsi.

    #267777
    Sysadmins2
    Participant

    Protams ka iepspaidos, varūt tur barošana kešatmiņai pienāk vai kāds datu kanāls netiks apstrādāts, līdz ar to dators var pat neieslēgies.

    Kurš tad tev īsti ir kontakts tev noplīsis vai uz paša procesora vai pamatnē?

    1- https://images.anandtech.com/reviews/cpu/amd/athlonx2/7850/7850pins.jpg

    vai

    2- https://www.activewin.com/reviews/hardware/processors/amd/5000+x2/images/40811I_athx2_pinout_up_E.jpg

    #267778
    drunk_lizard
    Participant

    nu, mljin, sisenis-urbeejs…. vispaari tavus tekstus vajadzeetu iztulkot un nosuutiit taviem amurukaanju bosiem, lai jamie pauzjautrinaas…

    ps. procesora kaajinjas mieriigi pielodeejamas.

    #267779
    drunk_lizard
    Participant

    idiot, ar ko taas bildes atskjiras?

    #267780
    Sysadmins2
    Participant

    mjā, lasīt tu gan neesi iemācījies Mans teiktais: “Nav labi divi lauzti pini, drīzāk tos vajadzētu salodēt”. Ko tad tu esi pa tēmu ko šeit pateicis, aiz labāk mutīiti nomazgā citādi sāc smirdēt.

    #267781
    Sysadmins2
    Participant

    ar izgriezto leņķi, cik esi neatjautīgs ! :))

    #267782
    drunk_lizard
    Participant

    [q] ar lupu un mazo statīva urbi rokā vajag nourb tiktāl kamēr ieraugi mata vadiņu kas nāk no kristāla , jo bez tādas operācijas neizbēgsi.[/q]

    turpini mani uzjautrinaat.

    vispaari jaauzzvana oduvancjikam un jaapaintereseejas, kas tu par mudorastu :> sjitaadi kaa tu pat latvijaa vr retums… sjtatos jau tu drosji vien izcelies uz pilngu njedonosku fona, vai ne? :>

    #267783
    Sysadmins2
    Participant

    Es pats par sevi boss, gribu šodien strādāju vai vispār nestrādāju, ja vēlos ir strādnieki kas izdarīs visu manā vietā, jo es viņiem maksāju. Bet slinkumā neielaižos, gribēju šodien neko nedarīt un paņēmu brīvdienu. Tā lūk vajag macēt dzīvot!

    #267784
    Sysadmins2
    Participant

    Nu un ko tu iesaki darīt cilvēkam , sper vaļā ? 😀 tikai smirdini te publisko telpu ar savām gāzēm 😀 😀

    #267785
    Sysadmins2
    Participant

    laikam vecīt tu sūdīgi lasi latviešu valodā, ja pat nespēj elementārus teikumus izlasīt un saprast.

    #267786
    drunk_lizard
    Participant

    zini, pamulkji, vaacies atpakalj uz savu filadelfiju pe saviem 1000 nigeriem. mees kaut kaa pasji tiksim galaa. tu jau saac apnikt…

    #267787
    Wuu
    Participant

    Vecie kraķi dod vaļā 😀

    Es vispār neņemtos domāt lodēt kaijiņas un citas figņas, izmet ārā un nopērk jaunu, ja nemāk procesoru ielikt socketā, tad nav ko līst. Bet laikam ar vidēja Latvieša budžetu, jādara visāda muļķības.

    #267788
    drunk_lizard
    Participant

    ak jaa, es tam webam varu taas kaajinjas pielodeet :> sen jau gribeeju dziivajaa uz dabas briinumu paluureet :>

    web33, jeb manzhete, jeb kas nu tu tur esi, ja interesee – pm…

    #267789
    Sysadmins2
    Participant

    😀 Parādi man kaut vienu komentāru ko tu esi nokomentējis šeit pa tēmu, drīzāk ķirzaka nodzērusies tik tālu ka nespēj objektīvi domāt, un tik pūš savas smirdīgās gāzes.

    Katram ir savas tiesības brīvi paust savu viedokli, te tev nav vecā Padomju savienība, gribu un komentēšu, ja nepatīk sūdzies administrācijai. Te kas lecīgo idiņu forums ?

    #267790
    Sysadmins2
    Participant

    Nu, beidzot kaut kas prātīgs no tevis iznāca ar ! 🙂 Jā aizbrauc un salodē, lodāmuru tikai neaizmirsti un alvu. Tak palīdzi čomam, aiz mēles tev neviens neraustīja, ja web33 pasūdzēsies ka tu to nevārēji izdarīt, jo tur vairs nebija ko lodēt, tad gan es riktīgi nosmiešos un zinu ka tu izmantosi manu padomu par urbšanu. 😀

    #267791
    web33
    Participant

    Te var iečekot , ir arī pāris salocītas,bet nu taisnojamas.

    Wuu ne es līdu un nolocīju,nolauzu vnk par baltu velti atdeva ar visu plati 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/kfcj6kk1pfnzq7636g8o.jpg[/img]

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā