Nopelni reālu naudu. Iesaki serveris.lv pakalpojumus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nopelni reālu naudu. Iesaki serveris.lv pakalpojumus

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #265362
    samurajs
    Participant

    Ko te visi tādi uzbudinājušies? Jums kāds liek šo reklāmrakstu vispār lasīt?

    Ja šāds raksts te parādījies, tas nozīmē, ka tā vajag, lai Notepad lasītāji drīzā nākotnē pārietu uz kvalitatīvi augstāku tehnisko līmeni, lietotu jaunas iespējas utt.

    Tā kā pilsoņi, aizveriet savus čīkstus, un atslābstiet!

    #265363
    andrejsLi
    Participant

    saiki wrote:

    Njā referāļi nekad nav bijuši veidi kā pelnīt iztiku 😛

    PS: Sāku nožēlot ka piereģistrējos pirms 30 min 😀 (Totally serious)

    Puisīt, šeit ir nopietns tehnoloģiju forumiņš un lielie puikas jau zin, ko un kāpēc viņiem vajag. Ej vien atpakaļ pie mammas.

    Skaudīgo un nabadzīgo latviešu gvarzons nu ir ieradies. Aizejiet savu sīceni paskaitiet..Foxsk8 laikam neatminās, kā palīdzēja manu LTC bloga linku noriet. Š ādiem rakstiem, vecīt, ir jābūt oriģināliem un vienlaikus viegli uztveramiem.

    Augstāk postējošais Andris no Liepājas, izsaka krimināla rakstura draudus, kungs vispār ir pieskaitāms?

    #265364
    saiki
    Participant

    Quote:

    Puisīt, šeit ir nopietns tehnoloģiju forumiņš un lielie puikas jau zin, ko un kāpēc viņiem vajag. Ej vien atpakaļ pie mammas.

    Skaudīgo un nabadzīgo latviešu gvarzons nu ir ieradies. Aizejiet savu sīceni paskaitiet..Foxsk8 laikam neatminās, kā palīdzēja manu LTC bloga linku noriet. Š ādiem rakstiem, vecīt, ir jābūt oriģināliem un vienlaikus viegli uztveramiem.

    Oi Oi uzbrukt citiem par sava viedokļa izteikšanu, parāda tikai cik zems intelekts un tolerances līmenis ir cilvēkiem mūsdienās.

    #265365
    andrejsLi
    Participant

    saiki wrote:

    Oi Oi uzbrukt citiem par sava viedokļa izteikšanu, parāda tikai cik zems intelekts un tolerances līmenis ir cilvēkiem mūsdienās.

    Pēc likuma pārkāpuma priekšnoteikumiem, neesmu Tev uzbrucis, (domāts – verbāli aizskāris godu un cieņu) 😉

    #265366
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    andrejsLi wrote:

    Augstāk postējošais Andris no Liepājas, izsaka krimināla rakstura draudus, kungs vispār ir pieskaitāms?


    Ei ārstē šizu!

    #265367
    andrejsLi
    Participant

    AndrisnoLiepajas wrote:


    Ei ārstē šizu!


    Ja jau Robertam ir aizliegta komentēšana, tad kādēļ šis kungs var netraucēti plosīties ar saviem segvārdiem?

    Foxsk8 – Pameklē, kā šis lietiņas dara ārzemju affiliate vai citās pārdošanas vietnēs, domu var tur noķert. Mēs jau arī iespējams tuvojamies amerikāņu analītiskās domāšanas līmenim 😉

    #265368
    Imhoteps
    Participant

    Visiem iedzert šo un nomierināties!

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/8t4vhrbhy24q4rd1uek5.jpg[/img][/spoil]

    P.S. Особенно эффективен при лечении таких психических заболеваний, как все виды психоза, ввиду чего обширно применяется персоналом психиатрических лечебниц для успокоения буйствующих пациентов.

    #265369
    saiki
    Participant

    Quote:

    Pēc likuma pārkāpuma priekšnoteikumiem, neesmu Tev uzbrucis, (domāts – verbāli aizskāris godu un cieņu) 😉

    [img]https://lolpics.se/pics/482.jpg[/img]

    Tu aizskāri Manu cieņu ar frāzi

    Quote:

    Puisīt, šeit ir nopietns tehnoloģiju forumiņš un lielie puikas jau zin, ko un kāpēc viņiem vajag. Ej vien atpakaļ pie mammas.


    Bet nu tas tā 😀

    #265370
    Crow
    Participant

    Aģent 86, Andris no Liepājas nav tas pats tirliņš, kas Robčiks. Jams ir makbetons. Ar tieši tikpat cietu pierīti kā betons. Tas tā, zināšanai 😀

    #265371
    andrejsLi
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Visiem iedzert šo un nomierināties!

    P.S. Особенно эффективен при лечении таких психических заболеваний, как все виды психоза, ввиду чего обширно применяется персоналом психиатрических лечебниц для успокоения буйствующих пациентов.


    🙂

    #265372
    Ralfie
    Participant

    Slikts jau nav tas hosteris, esmu bradājis lapas admin daļā. Paralēļi uzlikti.. tik tādi palēni. Pašam ar gribētos paspēlēties ar virtuālajiem hostiem tādā centralizētā formā, bet pagaidām nav nedz rokas tik garas nedz naudas liekas paralēļu licensei.. 🙁

    #265373
    Jaunzems
    Participant
    #265374
    cracks
    Participant

    Parasti jau saka, ka labam servisam reklāmu nevajag… 🙂

    No pieredzes gan varu teikt, ka tas kantoris nav nekas labs un mans nakts (arī brīvdienu) atbalsts izpaudās tā, ka pieregoja ticketu un darba laikā kāds atbildēja.

    #265375
    kuuminsh
    Participant

    Muahahahahha

    Lol 🙂

    par ko cepiens ?

    Nu es var aptuveni pastāstīt.. ja reiz lielais notepad “admins” nezin :>

    Serveris.lv ir slavens ar savu ūber servisu.

    Apgalvojumi ka serviss ir ok… nuuu normāli IT cilvēki tādus tekstus uztver kā klaju, bezkaunīgu melošanu.

    Saliekot visu kopā, tie kuri vēl par kaut ko šaubījās, var šo to izsecināt par notepad “adminiem”.

    Tas no tehniskās puses.

    No otras puses… tas ir normāli ka tiek meklēts lēts hostings un barters ir pilnīgi normāla parādība.

    Vienīgais nedaudz uzjautrina piedāvājuma finansiālā puse.

    No vienas puses pasniedz tos 10% kā ūber bonusu, no otras puses tiek solīts nereāli lēts pakalpojums.

    Tātad tie 10% būs santīmi.

    Nu un tālāk seko vispār tas kas ir raksturīgi VISIEM LOHATRONIEM…

    Naudu izmaksās kad tiks sasniegta noteikta summa…

    Viss tiek plānots balstoties uz to ka klienti nevarēs sagaidīt ka tā summa savācas un vispār nekas nebūs jāmaksā.

    Vai arī muļķīši turēs serveris.lv banerus visās malās gadiem bez maksas reklamējot to klaunu kantori.

    Ja kādam tomēr ir kaut kādas ilūzijas par serveris.lv pakalpojumu kvalitāti.. googlē var gana sarakt.

    #265376
    andrejsLi
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Apgalvojumi ka serviss ir ok… nuuu normāli IT cilvēki tādus tekstus uztver kā klaju, bezkaunīgu melošanu.

    Saliekot visu kopā, tie kuri vēl par kaut ko šaubījās, var šo to izsecināt par notepad “adminiem”.

    Tas no tehniskās puses.

    No otras puses… tas ir normāli ka tiek meklēts lēts hostings un barters ir pilnīgi normāla parādība.

    Vienīgais nedaudz uzjautrina piedāvājuma finansiālā puse.


    Nu vismaz mazliet, kādam objektivitātes šajā topikā. 🙂

    #265377
    aoma
    Participant

    Lapsa vs. Lapsa 8 k? 😀

    Nu var jau portāla rīkotāji taisnoties ar bezgalīgu humānismu un kapitālisma jaukajām priekšrocībām, bet, manuprāt, tam, kurš atbalsta reklāmu naudas pelnīšanai internetā, pirmāmkārtām vajadzētu amputēt pirkstus, pieķerot otrreiz, aizliegt pieeju internetam vismaz uz 30 gadiem.

    #265378
    andrejsLi
    Participant

    aoma wrote:

    Lapsa vs. Lapsa 8 k? 😀

    Nu var jau portāla rīkotāji taisnoties ar bezgalīgu humānismu un kapitālisma jaukajām priekšrocībām, bet, manuprāt, tam, kurš atbalsta reklāmu naudas pelnīšanai internetā, pirmāmkārtām vajadzētu amputēt pirkstus, pieķerot otrreiz, aizliegt pieeju internetam vismaz uz 30 gadiem.


    Reāli esi slims? Tad jau pirkstus griežam nost Tvnet, draugiem.lv, Google. Visnotaļ Tev ir humāniskas idejas 🙂

    Un par to attieksmi par refferāļiem – tas ka šis ir nepazīstams naudas pelnīšanas veids 99 % cilvēku, tad tas nenozīmē, kā tā jau ir krāpšana. Ja domā par PTC (reklāmu skatīšanās par maksu), MLM, tad jā. Tajā pašā Lattelecom affiliate, virsotnē esošie Latvijā pelnīja ap 1000 Ls mēnesī un viņi nebija nekādi biznesa stāri. Nevajadzētu baidīties no naudas un derētu būt radošākiem. Nez vai Tev patiks pilnīgi “tīrs” internets bez reklāmām.

    #265379
    Foxsk8
    Participant

    Vienreiz pa visām reizēm, es atļaušos minēt to, ka man ne silts ne augsts no tās serveru affilitie sistēmas, tur nekas jēdzīgs no atdeves nesanāk, ja ir maz klientu, so kāpēc likt tukšu banneri, ja var uzlikt affilitie. Š is raksts nav domāts kā nopelnīt, bet gan informēt cilvēkus, ka tāda affilitie sistēma ir parādījusies un pieejama. Kāpēc Jūs uzreiz saskatat tur peļņu. Jūs veči ar galvu draudzējaties? Kam man tos santīmus? Jebukura affilitie sistēma strādā tad, kad tu arī ar viņu strādā un ilgstoši esi sistēmā, patreiz es personīgi esmu tur ar visiem

    saviem klientiem, kas man dod kādu 1 – 2 Ls mēnesī, Jūs tiešām domājiet, ka man tie 2 Ls ir vajadzīgi?

    Man patīk viņu serviss, notepad.lv sākotnēji sēdēja pie nano.lv, pēc tam pārvācāmies pie serveris.lv un īsti nevaram par to sūdzēties.

    Un vispār, kā jau te dažs labs teica, neaizmirstiet, ka notepads balstās uz entuziasmu.

    Nu un Jūs visi nīdēji, lohi, utt.. padomājiet, kāpēc es šeit neko nerakstu, a, man pēc tam negribās ar visādiem crowiem, dl mest virtuālo pūku, tikai tāpēc, ka kāds nav kaut ko sapratis, vai arī grib adminam uzknabāt, vai tā pat vienkārši pastaipīt krānu. Kam man tas. Ne jau es kaut ko zaudēju, vai notepads kā tāds, bet gan Jūs paši lietotāji. Iespējams, ka ar jauno versiju es šo to pamainīšu, būs mana maza sadaļa, kur arī likšu info, un tad skatīšos, ja tautai būs saistoši, tad likšu, ja ries, tad info nebus.

    Un vispār runājot par affilitie sistēmām, kā tādām, tās Latvijā sāks parādīties ar vien vairāk un vairāk, jo neapšaubāmi šādas sistēmas pašiem uzņēmumiem, pakalpojumu piedāvātājiem ir izdevīgākais veids, kā reklamēt savus pakalpojumus, jo viņi reāli maksā par reklāmu tad, kad viņi arī paši dabon no viņas reālu atdevi, klientu.

    Latvijā ir vismaz ap 5 labām affilitie sistēmām, pirmā vietā es liktu dateks.lv, lattelecom.lv, fancy.lv, serveris.lv un droši ka vēl ir kādas no sistēmām.

    Naivajiem domātājiem – neviens portāls, projekts internetā nevar izdzīvot bez kaut kādas daļas reklāmu. Notepadā reklāma ir tik daudz, lai mēs varētu izlīst provozoriski par nullēm, jo kāda gan mums beigās ir labums, turēt portālu, un beigās vēl pašiem no saviem privātiem līdzekļiem maksāt visus izdevumus, padarīšanas, lai projekts turētos virs ūdens.

    Tad jau arī, vispār, gudrie džeki, nopērciet telefonu, telvizoru, vienalga ko, un kasiet no aparāta nost ražotāja logo, jo tas taču arī ir bannerītis maziņš, reklāma paliek reklāma 😀 😀

    #265380
    deriksx
    Participant

    Piekrītu.tāa veida reklāmas netraucē .a kur vispār atrodas reklāma notpadā nesmu īpaši ievērojis?

    #265381
    nitro
    Participant

    bladez wrote:

    Mjā……vot līmenis līdz kuram notepads beidzot ir nolaidies…

    Jau iepriekš bija diezgan zemu, bet tagad ir dzelmes dibenā.


    [spoil][img]https://i51.tinypic.com/15kltg.jpg[/img][/spoil]

    Shaadiem komenteetaajiem laikam “ignorance is bliss” arii reaalajaa dziivee..varbuut tomeer pastaastiisti siikaak par to kas shajaa idejaa tik liimenisks un zems? Savaadaak kaarteejais no seerijas “Graamatu neesmu lasiijis bet viedoklis ir”..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā