Nopietnas rotaļlietas arī priekš pingvīniem!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nopietnas rotaļlietas arī priekš pingvīniem!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241473
    daGrevis
    Participant

    E? 😀

    #241474
    jonjs
    Participant

    Ja runājam par spēlēm, ja man uz jaunā datora būtu Winda, tad es varēt kapāt visas jaunākās spēles, bet Winda man ir uz vecā datora.

    Patiesībā es kapāju, bet Urban Terror spēli. Man patīk iekš UrT šādas lietas

    1) Tā ir tīkla spēle (tātad spēlēju pret reāliem personāžiem).

    2) Atšķirībā no CS tur ir ļoti maz čīteru, ja kāds parādās, tad viņu ātri vien izbano.

    3) Man nepatīk zagt un arī spēles, lai gan 3d spēļu bizness esot visai ienesīgs un ja es pirktu kāds no tā nepajokam vārītos.

    4) Vispār tā spēlēšanās lieta ir viena laika nosišana.

    #241475
    kuuminsh
    Participant

    Tai video … https://www.youtube.com/watch?v=9F6zSgtRnkE

    Visa tā grafika stipri atgādina warkraftu 🙂

    #241476
    Brutto
    Participant

    Biju redzējis tikai skrīnšotus (kur redzams pūķis laukumā un māju jumti, bruģis) kur salīdzināti teselācijas dažādas pakāpes. Nezināju, ka pastāv šāds video.

    #241477
    akms47
    Participant

    Nu vispār jau sen spēlēju https://www.youtube.com/watch?v=rFWZGhYLs9A

    Es gan spēlēju uz win, bet ir linux versija.

    Spēle bezmaksas un onlaina, var protams offlainā ar botiem dragāt.

    #241478
    Evers
    Participant

    Nesaprotu kā var patikt šitās Quake stila haotiskās šaudīšanās spēles, un vēl saka ka counter-strike esot sūds galīgs. 😀 Bet nu gaumes jautājums, citam patīk vai nu tas, ka veco spēļu stiliņš, vai, ka nekādu smalkumu nav, tik skrien un ber.

    #241479
    Brutto
    Participant

    Enemy Territory savulaik bija revolucionārs šūteris, pie kam – bezmaksas. Nemaz tik haotiski tas viss tur nav; jāiet un jāieņem teritorija, objekti jāiznīcina (vācu radiolokācijas stacija, lielgabali) vai jāpavada transports (jāizved zelts no vācu teritorijas) u.c.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā