Noplūdusi Windows 7 servispaka SP1 beta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Noplūdusi Windows 7 servispaka SP1 beta

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150952
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windows7discmacbook_1.jpg[/imgl]Nu arī ir pienācis brīdis, kad katram ir izdevība notestēt Windows 7 SP1 beta. Š ī gan nav oficiālā versija, bet gan 27. martā kompilētā un no Microsoft saimniecības noplūdusī 6.1.7601.16537.amd64fre.win7.100327-0053. SP1 ar minēto nosaukumu brīvi dabūjama lielākajos bittorent trekeros. Microsoft pats gan apgalvo, ka SP1 parastam datorlietotājam neko daudz nedošot. Savukārt citi avoti raksta, ka tiekot mēģināts pamatīgi palielināt Windows 7 veiktspēju, īpaši Windows BitLocker Drive Encryption funkcijai. Pēdējā ļauj nošifrēt visu informāciju uz cietā diska, ieskaitot no tā ierakstāmās zibatmiņas.

    “Negantajiem pirāteļiem” nepatīkamais WGA jauninājums KB971033 šajā kompilācijā neesot manīts, bet tā vietā ielikts kaut kas vecāks un nekaitīgāks – tā ziņo forumi.

    SP1 apjoms ir patiešām atbaidoši liels – 1,6 GB, bet instalācija notiekot ļoti aši. Tās laikā PC divreiz restartējoties. Ļoti nebūtu ieteicams instalēt šo uz savas pamatsistēmas, jo blakusparādības nav prognozējamas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sp17_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_34c902de7e39e0dc7b54bb486c5df97c_1.png[/img]

    Avots u.c.

    #232508
    Imhoteps
    Participant

    Tanī iso ir abas – 32 un 64-bit – versijas. Tāpēc tāds izmērs.

    “Negantie pirāteļi”? Tie ir tie, kam rokas vietā āķis, koka kāja un papagailis? 😉 “Nelicencēto kopiju lietotāji” skan ausij tīkamāk, imho… :lala: Tad nu daži avoti ziņo, ka bonusā tomēr nāk “ūdenszīme”.

    P.S. Esot iekļauts MSN 2010 (kurš gan LV to lieto…). Watermark-s ziņojot, ka sistēmas lietošanas termiņs beidzas 2011.04.01.

    #232509
    Aldis
    Participant

    Š os jau vnm. savāc un apvieno vienā setupā, atceros gan ar Windows XP SP2 bij, un Windows XP SP3 arī tā bij.. 🙂 To kas nopumpējas caur automatic updates, sapako iekš ISO.. un aidā! 🙂 vLite, nLite un vēl visādi tūļi 🙂

    #232510
    Imhoteps
    Participant

    Tu runā pa self-compiled pakām, Aldi. Š ī būs īstā – sistēmas build-a numurs mainīts uz 7601. Pašdarbnieki-kompilētāji to nedara. Cita lieta, ka paka vēl ir jēla. Es neliktu.

    #232511
    duksis
    Participant

    Vai kāds zin, kurā vieta var dabur? Ja zin, tad lūdzu uzrakstiet, jo es ari gribētu pamēģināt.

    #232512
    yix
    Participant

    Š…emot vērā to ka M$ īpaši nestreso par to ka SP1 beta ir noplūdusi,tad visdrizāk tas ir triks, tāpat kā ar w7rc1. urklāt es jau noteikti nelikshu kreiso SP1 ja man pašam uz PC ir legāls w7. Gan jau ar laiku pats sp1 atnāks. Turklāt man bez SP1 w7 strādā kā bitīte.

    #232513
    Kon
    Participant

    duksis wrote:

    Vai kāds zin, kurā vieta var dabur? Ja zin, tad lūdzu uzrakstiet, jo es ari gribētu pamēģināt.

    samurajs wrote:

    SP1 ar minēto nosaukumu brīvi dabūjama lielākajos bittorent trekeros.

    #232514
    daGrevis
    Participant

    Es arī neliktu…

    #232515
    samurajs
    Participant

    Īsā pamācība tiem, kas nezin, kā šito SP1 atrast: ņemam Gūgli un iekopējam tanī:

    Service Pack 1 Beta1 for Windows 7 7601.16537.100327-0053

    Bet nu ieteicams tas builds nav, liekam uz savu atbildību…

    #232516
    aoma
    Participant

    nesen biju atradis citu variantu – vienā daudziem labi zināmā krievu saitā bij iemesti priekš windows7 caur oficiālajiem apdeitiem nepieejamie atjauninājumi atsevišķos exe failos – manuprāt tas pats vien būs, izmēģināju uz virtuālās mašīnas, nekādu uzreiz redzamu izmaiņu nemanīju, varbūt vēlāk…

    #232517
    Arcis
    Participant

    yix wrote:

    Š…emot vērā to ka M$ īpaši nestreso par to ka SP1 beta ir noplūdusi,tad visdrizāk tas ir triks, tāpat kā ar w7rc1. urklāt es jau noteikti nelikshu kreiso SP1 ja man pašam uz PC ir legāls w7. Gan jau ar laiku pats sp1 atnāks. Turklāt man bez SP1 w7 strādā kā bitīte.

    Pilnībā Tev piekrītu, ar mani ir tāpat! Man arī viss darbojas perfekti tāpēc nav kur skriet un ķert ko citu! 🙂

    #232518
    Imhoteps
    Participant

    Š ādiem eksperimentiem pamatmašīnā man ir neliela, bet “normāla” rezerves partīcija.

    P.S. Bezalkoholiskais alus un dator-virtualizācija ir pirmie soļi pretim gumijas sievietei.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā