Notepad 1. alus tuss ar videokonferenci

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad 1. alus tuss ar videokonferenci

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241896
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    Tā gan jau nav notepad.lv lietotāja. Varbūt vietas īpašnieka meita. Protams – tikai pieņēmums.


    vispaari jau kjeengura sieva :>

    #241897
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard… Es jau tikai minēju 🙂

    #241898
    Foxsk8
    Participant

    Nu protams, privatmajaa jau ir savi plusi, i ena kur nolist, i vieta kur atplist, taka visu cienu, ogres tusa organizatoriem. Mums jau gan ta pasvaki, 4 sasliki uz iesma, bet bija ok, ja vien musu galaa, butu vel kada tauta saradusies.

    Obesnik: Nakoso reizi, ja ne samurajs nodzes tavu laptop baceni, tad nu es toc 😀 Un kamer es to darishu, varesi kilet manejo, aka konferences laptopu, savadak, dabujam kaa apshi pie vadiem sedet 😀

    #241899
    aoma
    Participant

    Eh, man uz vienu pusi apm. 150, uz otro 230 km, gribējās jau ļoti, bet beigās sanāca kā tam ēzelim ar sienu un salmiem 🙂

    #241900
    DMG
    Participant

    Trūkst tik man liekas kādas bildes, kur pie katra cilvēka būtu niks, lai būtu pavisam skaidrs kurš ir kurš 😀

    #241901
    Foxsk8
    Participant

    DMG, ka jau samurajs teica, butu atnakushi, zinatu, kas ir kas.

    #241902
    reGative
    Participant

    Es domāju, ka lielākajai daļai notepadiešu būtu jāzin, kā izskatās foxsk8. Es zinu, kā viņš izskatās. Vēl es zinu ob1.

    #241903
    Foxsk8
    Participant

    Nu samuraju jau ari jazin, ka ta to var nepazit.

    #241904
    elvisburdajs
    Participant

    Nu samuraju var pazīt pa gabalu 😀

    #241905
    DMG
    Participant

    Nu man par otro galu joprojām māc šaubas, kurš tur bija kurš 😀 Liepājas galā jau jā es visus tagad zinu 😀

    #241906
    shady
    Participant

    Nu malači! Pozitīvi, ka tādi tusiņi notiek, nav svarīgi – kur, kas – notiek un ir labi!

    #241907
    tox3
    Participant

    Ja neņem vērā ka Liepāja ilgu laiku nespēja nodibināt sakarus, un māmuļas neierašanos viss bija labi.

    Nezinu varētu būt, ka Ogrē viss turpinās, es padevos un tagad vārtos pa gultu kondicioniera apskāvienos.

    P.S. Ķirzaka un slaviks ātri padevās.

    #241908
    Mad182
    Participant

    Nu tad es arī beidzot mājās. Ogres tuss spēcīgi ielika mūsu galveno galam gan apjoma, gan ilguma ziņā. Š ķiet, pat ob1 laptops pārspēja Liepājniekus ar savām 6 stundām.

    Kurš te teica, ka liks mani par adminu, kad būs spējīgs? 😀

    #241909
    Brutto
    Participant

    Tā kā boot.lv rīkoja tirdziņu(s), tad zinu D_L no, attiecīgā pasākuma, bildēm un video. Tā kā arī šajās bildēs viņu identificēt nesagādāja grūtības:)

    #241910
    root
    Participant

    Robčiks līdz 11 vakarā sabija ofisā un tikai tagad ieradās mājās 🙂 Bet peiņemot, ka Lizardsz teicās dzert tur vēl nedēļu, gan jau piekāpšu 😀

    Vot vienīgi žēl ka ar Mad, Ob1 un linxu nepaspēju saskrieties. 🙂

    #241911
    web33
    Participant

    Vēloprojām gaidu Rigas tusu

    Liepāja ,Ogre malači …

    #241912
    Nettwerk
    Participant

    Izskataas jau labi, vai tik zilajaa T-kreklaa nav pats D_L?

    #241913
    Skypewip
    Participant

    Vareja pabridinat ieprieks ka ogree ar notiks sitas pasakums! 🙁

    #241914
    Wuu
    Participant

    Kad būs Rīgā? Vai vispār ir kāds uzņēmies rīkoti?

    #241915
    linx
    Participant

    Wuu wrote:

    Kad būs Rīgā? Vai vispār ir kāds uzņēmies rīkoti?

    Mēģināšu izeikties īsi un konkrēti – Tev bija iespēja vakardien ierasties un tas vai Tu to izmantoji ir cits jautājums..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā