Notepad atkal sasniedzams, redakcija atvainojas lasītājiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad atkal sasniedzams, redakcija atvainojas lasītājiem

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163063
    samurajs
    Participant

    Kā jau nekomerciālos projektos dažreiz gadās, tehnisku iemeslu dēļ pāris dienas Notepad nedarbojās. Tagad viss atkal ir labākajā kārtībā, un redakcija atvainojas lasītājiem.

    Lai Notepad krišanas gadījumā izlasītu jaunākās tehnoloģiju ziņas, vienmēr iespējams apmeklēt Samuraja blogu https://samurajs.ga

    #331290
    3Dklucis
    Participant

    Nu skaties tu man-šoreiz vēl piedos…………………….

    #331291
    cesedy
    Participant

    Kurš vēl cerēja ieraudzīt fokša kaķa jauno versiju?

    #331292
    APOC
    Participant

    +1, jo divas dienas risināt tehniskas problēmas tas ir “sūdīgi”.

    Arī samuraja blogs nesaturēja nekādas norādes, kas noticis. Būtu vismaz nomierinājuši lietotāju sirdis ar tekstu “sapisāmies, būsim atpakaļ, sorry” nevis tas “vienu divu stundu DB maintenance sviests”. Notepad.lv twiteris un facebook arī bezjēdzīgs, jo dzīvības pazīmes 0.

    Gandrīz jau sāku apmeklēt lates lokošo dīvaiņu kursoru. Noturējos.

    #331293
    samurajs
    Participant

    Es jau būtu ielicis paziņojumu blogā, ja pats zinātu kas noticis. Tehnisko pusi pārzin fokša kaķis, bet jams bija izgājis peļu medībās.

    #331294
    darklight
    Participant

    Pāris dienu šatdauns nav nekas krimināls. Vairāk mani interesē, kad beidzot portāls tiks iztīrīts no betoniem un klučiem, lai rastos kāda jēga te kaut ko rakstīt?

    #331295
    Foxsk8
    Participant

    Nekur nekas nav pazudis. Servera problēmas īslaicīgas bija. Kaut kad jau būs tā jaunā versija, šobrīd man nav laika veidot šo, jo strādāju pie saviem citiem projektiem, bet nekas norakstīts tiešām nav. Tā kā boots ir pārdevies visiem kam var, kursors arī pērkams, tad jau nekas cits neatliks kā noturēt šo IT bastionu vēl kādus 10 – 15 gadus 🙂

    #331296
    Andron MacBeton
    Participant

    😀

    Toč lielummānija. Ieliec sludinājumu – pārdod notepad.lv pa 1000€

    NEVIENS NEPIETEIKSIES!

    Boot.lv no biznesa viedokļa izdarija visu 100% pareizi – pārdeva naudīgiem idiņiem pajolforumu bez jēgas. Tas ir pat ģeniālāk nekā tirgot daunēniem saspiesta gaisa flakoniņus pa 5€ 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā