Notepad ir kļuvis zils

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad ir kļuvis zils

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157394
    migors
    Participant

    Bļin lasu, skatos kas jauns, bet jūtos kaut kā nelāgi un tad sapratu pirmajā lapā zilā krāsa kļuvusi par dominējošu. Vsimaz tos banerus uztaisītu citā krāsā, reāli acis sāp 🙂

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=cqnqoxwzxvcf3b18mpgx.jpg”> src=”https://www.bildites.lv/images/cqnqoxwzxvcf3b18mpgx_thumb.jpg” border=”0″ alt=”cqnqoxwzxvcf3b18mpgx.jpg”>

    #291706
    shady
    Participant

    Par papildus samaksu var pasūtīt zaļā krāsā 😀

    Labi,kušu – apakšējam banerim tieši terminš beidzās. Tiks izņemts.

    #291707
    Nettwerk
    Participant

    Es vairaak priecaatos, ja reklaamas tiktu maksimaali samazinaatas. Un nebuutu taa lielaa izleecoshaa reklaama pa visu ekraanu. Un pa krustinju nav iespejams traapiit. Un 99.99% atveras *** lapa ar iespeju laimeet ***, ***… Es runaaju par planshetes lietosanu lai apmekletu Notepad.lv… Taapeec teikshu godiigi no planseres Notepad ir necaurskataams.

    #291708
    m_janis
    Participant

    Adblock Plus ir mans draugs – un problēmu stipri mazāk :D.

    #291709
    Stat1CX
    Participant

    Adblock plus un nav nekādu problēmu. Nespēju iedomāties sērfošanu internetā bez šī adona. Katra lapa ņirb ar visādu drazu, kas peld pa ekrānu un kuru vēl ir jāmedij ar peli, lai aizvērtu 😀

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=7147ivjovuyxeojv168.png

    #291710
    aoma
    Participant

    Man gan izskatās stipri noplucis 🙂

    https://www.bildites.lv/images/jq8fiuzs65bxioqs7ypd.png

    #291711
    Crow
    Participant

    Kamēr lapu īpašnieki nesapratīs, ka reklāmām, ja vispār, jābūt mērenām un jēdzīgām, tikmēr daļa tautas (t.sk. es), kā redzams, lietos ABP (vai līdzīgus) un tādējādi visas reklāmu likšanas pūles būs veltas un jēgas nekādas.

    #291712
    migors
    Participant

    Tehnoloģiju portālā laikam jau lietotāji zinās ko dara, bet kaut kādus banerus gan vajag, adminiem ēst gribas arī.

    #291713
    shady
    Participant

    Nav jau tā, ka mums ir vienalga, šomēnes jau sākām striktāk izvērtēt, kuru reklāmu likt. Un labāk parādam vienu dārgāku nekā trīs lētās. Nav mums komandā miljonārs – sponsors (bet šī vakance ir vienmēr atvērta), tāpēc lūgums saprast arī mūsu pusi, jo no roltoniem ilgi neizdzīvosi 🙂

    Par reklāmu uz mobilajām iekārtām piekrītu, būs kaut kas jādomā.

    #291714
    Andron MacBeton
    Participant

    Reklāmas? Kur? Neredzu ne1 reklāmu.

    #291715
    aoma
    Participant

    Reklāma ir brutāls terors pret tiem, kas nemāk no tās izsargāties, par to, ko tā nodara neaizsargātākajai sabiedrības daļai – bērniem – gan reklāmas veidotājus, gan izplatītājus, vajadzētu krimināli sodīt. Tikpat rupji un brutāli, vislabāk kā viduslaikos naudas viltotājus – nocērtot plaukstas.

    Tiem, kas čiepst, ka bez reklāmas nevar neko pārdot – vai nu sāciet ražot kaut ko patiešām vajadzīgu, kam reklāma nav nepieciešama, vai mainiet profesiju.

    Maizei un ūdenim nevajag reklāma, arī internets netika radīts ar mērķi vairoties liekēžiem un krāpniekiem, bet par kādu murgu tas ir pārvērties.

    #291716
    migors
    Participant

    Reklāma ir progresa dzinējs, tā vismaz saka amīši. Un ja tu paskatīsies kā tas augstlēcējs noleca no 40 km augstuma ar Red Bull palīdzību tad sapratīsi ka tam tā ir jābūt.

    Red bull ir sūds, normāla kafijas krūze ir 100 reizes labāka, bet …

    #291717
    WordPad
    Participant

    Nav saprotams, kā tādu miskasti, kāds internets ir tagad, kur viss ņirb, lido, slīd, bremzē vispār bez adblocka var lietot.

    #291718
    flasherr
    Participant

    pa ielu ejot jūs arī kunkstat, ka visur reklāmas?

    #291719
    Crow
    Participant

    Jā, vajadzēs man saviem vējstikliem ar uzinstalēt Adblock… oh, nav vēl izgudrots tikai -.-

    #291720
    romajo
    Participant

    Nu mļē, ja tev ejot pa ielu kāds kretīns ar reklāmas plakātu izlektu priekšā un neatkratītos ātrāk kamēr tu nenoklausītos viņa murgus, un tā katru dienu, diez vai tu būtu laimīgs.

    ABP palīdz, taču nu jau arī tas laiž cauri visādus mēslus arvien biežāk.

    #291721
    aoma
    Participant

    Un kas, sidor, pēc tavām domām, ir progress jeņķu izpratnē? Dzīvošana uz parāda, visādu spožu bling-bling sūdiņu ražošana, lai pēc tam tērētu miljardus, mēģinot pelēkajai masai iestāstīt, ka “katram savu Atlantīdu” ir normāli un lai ļautiņi ņem kredītus, cerot tikt pie šiem reklāmistu uzspiestajiem kārumiem, nevis pirktu to, ko viņi varētu atļauties, un kas viņiem patiesībā būtu vajadzīgs.

    Arī tavs bizness ir būtībā nevienam nevajadzīga nodarbe, bet cilvēki, kuri godīgā veidā naudu nopelnīt neprot, uzskata to par labu esam. Tas pats attiecas arī uz tiem, kas iedomājas sevi par afigenniem programmētājiem un pārpludina internetu ar simtiem un tūkstošiem vienību nevajadzīga softa. Nebūtu reklāmu, daudziem no viņiem būtu jānāk pie manis grāvjus rakt, pie tam ar lāpstām, tehniku es diez vai tādiem uzticētu.

    #291722
    migors
    Participant

    Kas tad ir mans bizness? Nu tu gan esi sociopāts, ar lielo burtu! Ja nebūtu reklāmas tad šāda protāla arī nebūtu jo uz tīra entuziasma izdzīvot mūsdienās nevar.

    Protams tas kas ir par daudz nav labi, bet normāla reklāma īsti nevienam netraucē, sāk traucēt ja ir par daudz.

    Man katru mēnesi par saitēm un rakstiem arī ienāk nauda no manām mazajām weblapiņām un man tas patīk.

    #291723
    aoma
    Participant

    Vēl pirms samērā nesena laika perioda blociņš bija tīri interesanta, saturīga, kā paši vienmēr to akcentēja, uz entuziasmu balstīta lapa, kuru bija patīkami apmeklēt un pa reizei uzzināt ko jaunu un interesantu.

    Bet tad notika neizbēgamais – lapa tika pamanīta, uzradās pirmie reklāmdevēju piedāvājumi un kāds apķērīgāks lapas īpašnieks saskatīja iespēju nopelnīt – tā sākās notepad lejupslīde. Lai pavairotu apmeklējumu skaitu un līdz ar to reitingus, tika piesaistīti apšaubāma satura un kvalitātes raksteļu cepēji, par moderatoriem kļuva nekompetenti cilvēki, vecā gvarde devās projām un rezultāts ir tāds kāds tas ir, samērā nožēlojams – diemžēl šo stāstu var attiecināt uz daudzām kādreiz slavenām IT vietnēm.

    Morāle: nekas tā nesabojā labi iesāktas lietas, kā veiksme un pēcāk alkatība.

    P.S. Tu tiko izstāstīji, ar kādu biznesu ņemies, esu arī nedaudz sociālais inženieris 😉

    #291724
    migors
    Participant

    Nu neglaimo sev 🙂 Sociālais inženieris…!? You made my day! Labi pasmējos.

    Es ražoju un tirgoju koka logus, bet pa dzīvi ir sanācis izveidot vairākas lapas, sievai, sev, draugiem kuras gadiem ejot ir sasniegušas labu pagerank un pozīciju google. Un jā viņas šobrīd ienes naudu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā