Notepad ir kļuvis zils

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad ir kļuvis zils

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #291725
    Aldis
    Participant

    Jums vajag pieņemt kādu līdzīgu reklāmu standartu kā ir iekš Google Adsense un citās tiešām normālās reklāmu sistēmās, kā arī portālos. (Ne latviešu)

    Cilvēki ieraugot kaut kādu lēni peldošu kubiku rubiku jau pilnībā ietrenēti, klapēt to ciet, un ja lapa netīšām atveras, tad to aizklapē ciet pat nepaskatoties…

    Uztaisiet nevis slīdošas, un kustīgas, bet vnk. laba vieta labajā kollonnā teiksim – 250 x 250, var ievietot kādus 3 banerus, vienu virs “Saistītajām tēmām”, divus zem. Pirmajā lapā vēl starp logo, un search. Ielien garš baneris.

    Starp katru 5. komentāru teksta reklāma melnā/zaļā krāsā.

    Vietas ir atliku likām, bet jūs ļaujat kāpt reklāmdevejam uz galvas, un liekat kustigās agresīvās reklāmas, no kurām 100 gadi laidīsies notepad.lv lasītājs.

    #291726
    shady
    Participant

    Aoma wrote:

    Lai pavairotu apmeklējumu skaitu un līdz ar to reitingus, tika piesaistīti apšaubāma satura un kvalitātes raksteļu cepēji, par moderatoriem kļuva nekompetenti cilvēki, vecā gvarde devās projām un rezultāts ir tāds kāds tas ir, samērā nožēlojams


    Š itais vienkārši noliek gar zemi 😀 Brīnos kā lasītājam Aoma ir zināmi TÄ€DI fakti, kuri nav zināmi pat man….

    Bet, lai tas nemaldinātu kādu citu lasītāju, tad varu nomierināt – notepad.lv vadības sastāvs nav mainīts. Mēs paši portālu dibinājām un joprojām esam te saimnieki, nevienam partnerim / organizācijai nav nekādas lēmējtiesības par projektu. Nav ne jausmas par kādiem “raksteļu cepējiem” ir runa, jo rakstu iesniegšana ir brīva – jebkurš lasītājs var iesūtīt savu rakstu, kas arī reizēm notiek, bet, tiesa – reti. Tāpat nav skaidrības – kas tad ir devies projām?

    Nav pirmā reize, kad Aomas kungs tīšuprāt veicina izdomātas apsūdzības un vērpj intrigas. iespējams, ka problēma nav apzināta – vienkārši sava iedomāta pasaule, kura kaut kādā veidā grauž, tāpēc tas tiek paspilgtināts publiskā veidā (piedodiet, neesmu ārsts). Piedāvāju Aoma kungam satikties klātienē (vairākas reizes) un aprunāties, kas tad īsti ir par lietu. Ceru, ka tā diena reiz piepildīsies. Jeb no sērijas, mute liela – pauti mazi?

    #291727
    aoma
    Participant

    Īstenībā es esmu iesūtīts aģents, kurš kopj valodas kultūru (reizēm), 😀 un neļauju nevienam pašapmierinātam web-lapas uzturētājam vai veidotājam saldi smīkņāt un gulēt uz lauriem, kā arī slimoju ar samērā retu indevi – advertisementfobiju.

    Ja nopietni, tad kāpēc nē, labs nāk ar gaidīšanu, silts ar sildīšanu, tikai sakarā ar to, ka man patīk teikt acīs nepatīkamas lietas, ir izveidojusies dzīvā rinda, kā nekā esmu reģistrējies vairāk kā 250 interneta vietnēs un lielākā daļa no tām ne tuvu neatrodas Latvijā un tās apkaimē 😀 kā arī, izņemot nedaudzas brīvas dienas, man ir reāls darbs, kas reizēm prasa no manis visu, tas man patīk un lai gan var labi nopelnīt, paziņām ir aizliegts dot tālāk kādam manu tel. numuru, jo lieka reklāma man nav vajadzīga.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā