Notepad KONKURSS – pirmsstarta skaitīšana!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad KONKURSS – pirmsstarta skaitīšana!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152782
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_konkurss_3.jpg[/imgl]Man ir tas gods paziņot visiem mūsu lasītājiem, ka kuru katru brīdi startēs ikgadējais Notepad konkurss. Notiek pēdējie organizatoriskie darbi, tāpēc apmeklējiet portālu katru dienu, lai nepalaistu garām iespēju tikt pie vērtīgas balvas!

    Par konkursu: tanī varēs piedalīties jebkurš Notepad lietotājs, arī Vecākā lietotāja rangā. Š oreiz nevajadzēs fotografēt vai rakstīt dzejoļus, vai sūtīt rakstus. Nāksies vienīgi atbildēt uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, un viens no pareizo atbilžu iesūtītājiem izlozes kārtībā saņems mūsu sadarbības partnera sarūpētu vērtīgu balvu. Notepad konkursa balva ar katru gadu kļūst aizvien vērtīgāka, katrā ziņā tā būs noderīga ikvienam.

    Par jautājumiem: kurš nenoniecina mūsu sadarbības partneru Preses ziņas (PR), un tās lasa – pareizās atbildes drošvien zinās no galvas. Kurš nelasa – varēs sameklēt un izlasīt Notepadā vai Googlē.

    Tuvāk es jums neko nestāstīšu; apmeklējiet Notepad katru dienu, un jūs visu redzēsit paši!

    #254384
    ZalktiS
    Participant

    1. jautajuma atbilde ir a

    2. jautājuma atbilde ir c

    #254385
    McAnder
    Participant

    sadarbības partneris varētu man iedot ārējo cieto disku ~.-

    #254386
    samurajs
    Participant

    ZalktiS wrote:

    1. jautajuma atbilde ir a

    2. jautājuma atbilde ir c

    Protams! Un 3. jautājuma atbilde ir ž! 😀

    ÄŒūska grib tīšām izsist visus no sliedēm, lai pats tiktu pie balvas! 😀

    #254387
    web33
    Participant

    Sadarbības partneris varētu man uzdāvināt priekš mana Bugatti Veyron lietos diskus 🙂

    #254388
    Jaunzems
    Participant

    interesanti

    #254389
    shady
    Participant

    McAnder wrote:

    sadarbības partneris varētu man iedot ārējo cieto disku ~.-


    Nav neiespējāmi, nākošajos konkursos apsolu par to padomāt un pameklēt cita veida balvas:)

    P.S. – kamēr rakstīju atbildi, paspējāt jau sadrukāt savas vēlmes…mieru, tikai mieru:)

    #254390
    akms47
    Participant

    Labāk naudiņa, balvu es pats izvēlēšos. 😀

    #254391
    Wuu
    Participant

    Pozitīvi, bet ceru ka balva nebūs printeris 😀

    #254392
    shady
    Participant

    Tā jau ir, ka nauda ir praktiska, bet mums vēl nav sadarbība ar nevienu banku:)

    #254393
    TrakaisKursis
    Participant

    Pareizā atbilde ir: Balva pienākas man arī tad, ja pēc taisnības tā pienākas tev.

    #254394
    ZalktiS
    Participant

    samurajs wrote:

    ZalktiS wrote:

    1. jautajuma atbilde ir a

    2. jautājuma atbilde ir c

    Protams! Un 3. jautājuma atbilde ir ž! 😀

    ÄŒūska grib tīšām izsist visus no sliedēm, lai pats tiktu pie balvas! 😀

    A ko jūs domājāt 🙂 Ja gribat “pareizo” atbildi prasiet man palīdzēšu!

    Balva varētu piedāvāt 1dienu ieslegts servera zāli kurā visi admini kvasjī…

    #254395
    jonjs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    man noderētu vēl viens LG LED monitors 😀


    Jaunzema jaunskungs ātri izlabojiet savu “gudrību”.

    Angļu valoda īsais kurss, jēdzieni LED un LCD.

    LED light-emitting diode: diode such that light emitted at a p-n junction is proportional to the bias current; color depends on the material used

    LCD liquid crystal display: a digital display that uses liquid crystal cells that change reflectivity in an applied electric field; used for portable computer displays and watches etc.

    Var jau būt, ka jums pieder kāds no lielformāta lielajiem LED displejiem savam komercuzņēmumam reklāmas vajadzībām, tad es protams paklusēšu apbrīnā ieplestām acīm 🙂 Nemot vērā to cik tāda iekārta maksā 🙂

    #254396
    Aldis
    Participant

    jonjs, ir ir viņam, vinnēja šams! 🙂

    https://ctrl.lv/2010/11/lg-e2340t-monitora-ar-led-aizmugurapgaismojumu-apskats/

    Otrkārt, tas LED ir apgaismojums, nevis tas kas rāda biudes! 😀

    a bet kāda vaina?

    [img]https://www.bildites.lv/images/rk9oefjb3bunvb789rw.jpg[/img]

    #254397
    jonjs
    Participant

    Aldis wrote:

    jonjs, ir ir viņam, vinnēja šams! 🙂

    https://ctrl.lv/2010/11/lg-e2340t-monitora-ar-led-aizmugurapgaismojumu-apskats/

    Otrkārt, tas LED ir apgaismojums, nevis tas kas rāda biudes! 😀

    Wow … 🙂

    Jaunzema jaunskungs sorry.

    Tad tagad lampu vietā tur aiz tā LCD bāž diodes. Hmmm … kur gan tā tehnika tā skrien. :lala:

    #254398
    nevertell
    Participant

    Viens mudaks lielāks par otru.

    Ir tāda lieta, kā superdārgie OLED displeji, kuriem beklaits nav vajadzīgs tapēc, ka pikseļius veido diodes.

    #254399
    Scandal
    Participant

    Uztraukums 🙂

    #254400
    Aldis
    Participant

    nevertell wrote:

    Viens mudaks lielāks par otru.

    Ir tāda lieta, kā superdārgie OLED displeji, kuriem beklaits nav vajadzīgs tapēc, ka pikseļius veido diodes.

    Nesaskatu nekādu mudacismu, ja nu vienīg kaut kādā offtopikā mēs apsrpiežam monitoru tipus.

    Ir LCD ar lampas apgaismojumu, ir LCD ar diožu apgaismojumu, ir LED displeji [parasti ļoti lieli hallēs e.t.c… kur katrs punkts ir lampa, vai LED diode], Un ir OLED, kas atkal ir pilnīgi cits stāsts, jā, pikseļus veido ļoti smalkas diodes! 🙂

    #254401
    web33
    Participant

    Samurajs

    P.S

    Cerams notepad.lv nav korumpēta,kā valsts 🙂 ..ka beigās nesanāk tā,kā uzvarētājs būs kāds no notepad.lv radiniekiem 😀 😀 😀 😀

    #254402
    Crow
    Participant

    Taisni otrādi! Notepad ir pat vēl korumpētāks par valsti – piekrāpj arī pašus korumpantus un balvas izdala godīgi. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā