Notepad.lv – 404

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150551
    Toms
    Participant

    Labrīt!

    Nezinu, vai esmu vienīgais pīķis, bet šādu problēmu esmu jau novērojis kādu nedēļu. No rītiem, apmēram 9-10, iečekojot notepad.lv jaunumus rakstos un forumā, automātiski taisu vaļā jaunos tabos, tačupēc atvēršanas mani sveicina “404 Not Founf” uzraksts. Š ādu problēmu esmu novērjos reizes vairākas, no rītiem un vakaros un pārsvarā forumam.

    https://bildites.lv/images/os6s2zn5r6zsr3sxvat.jpg

    #227379
    Foxsk8
    Participant

    Hmz. Nekas tads nav novertos, izskatas, ka neielasas pilns url links. Kadu parluku izmanto?

    #227380
    Aldis
    Participant

    Nēesmu neko tādu novērojis o_O

    Interesanti arī – kādu adresi izsauc? 🙂

    #227381
    Kefīrs
    Participant

    Pirms mēneša tādu brīnumu vairāki lietotāji bija pamanījuši (ieskaitot mani), bet tagad nekas tāds nav redzēts.

    #227382
    Toms
    Participant

    Nākamreiz, kad parādīsies šis sveiciens, piefiksēšu arī attiecīgā raksta/foruma adresi.

    Š orīt šis 404 sveiciens mani sveicināja gan pie rakstiem, gan forumā (bija par to Lattelecom jaunākais un vēl šis tas). Pēc mirkļa viss kārtībā.

    Lietoju FF 3.6

    #227383
    Aldis
    Participant

    Zinu ka man pēc viena FF updates iekš mango.lv nelaida vispār iekšā! 😀 Feikoju UserAgent uz IE-8, tad viss gāja, bet FF jauno (3.5.5 – 3.5.7) ne pa kam nelaida iekšā! Iespējams tā bij servera konfigurācijas kļūda ka tik jaunu browseri nepazina, tagad tur arī viss strādā!

    #227384
    Toms
    Participant

    Ar mango bija tāpat kaut kad. 😀

    Bet vispār – iekš mango nav ko darīt. Es nezinu, kapēc tur eju iekša 😀

    #227385
    Aldis
    Participant

    Agrāk tur bij sis tas interesants, un raksti līdzīgi – no interesantu ziņu viedokļa kā https://dmgpage.lv un šad tad bedre.lv! 🙂 Pēdējā laikā viņi drukā tīri par “Uzlecošajām zvaigznēm”, un visādām maurojošajām ģimenēm, kas mani galīgi nesaista!

    #227386
    Toms
    Participant

    Mango, cik es atceros, bijis vienmēr dzeltens 😀 tā pat kā visi vipi.lv, privātās dzīves un vakara ziņas.

    #227387
    Jaunzems
    Participant

    jūs mākat uztaisīt offtofiku no da jebkā!

    #227388
    reGative
    Participant

    kādreiz man tā bija, bet tas bija ļoti īslaicīgi, manu prāt, par to forumā bija topiks.

    #227389
    nevertell
    Participant

    Pēdējā laikā ar hromu pēdējo no apt repiem ar baigi bieži šitā notiek.

    #227390
    elvisburdajs
    Participant

    Tā kā autoram, man nav gadījies, bet pāris nedēļas atpakaļ piefiksēju šādu ziņojumu:

    [img]https://bildites.lv/images/nnr3cky2zyx01v65mdzg.png[/img]

    #227391
    ehex
    Participant

    Tik tikko šodien vēl bija tīkla noildze. Kādu laiku atpakaļ bieži gadījās novērot arī ziņojumu “Īslaicīgas problēmas ar datubāzi” vai kkā tamlīdzīgi bija.

    #227392
    elvisburdajs
    Participant

    Īsāk sakot.. Notepad ir kļuvis bugains. 😀

    #227393
    TokRa
    Participant

    Izskatās pēc Rewrite Engine gļukiem.

    #227394
    Jaunzems
    Participant

    Izskatās pēc slēptiem maintenance priekš drīz gaidāmā v3.

    #227395
    Aldis
    Participant

    Un būs tā, takā ar tēvēnetu – vienā jaukā dienā ieejam, un jauna versija! 😉

    #227396
    Crow
    Participant

    Aldis wrote:

    Un būs tā, takā ar tēvēnetu – vienā jaukā dienā ieejam, un jauna versija! 😉


    Š…ea, tas neder. Labāk kādu gadiņu (vai divus) pielikt mazu, nevainīgu, odnako, jebkādus iebildumus noraidošo uzrakstiņu “BETA” 😀

    #227397
    Foxsk8
    Participant

    Hosteris čakarējās. Par to table, bija krešings uzmeties, to es jau sen salaboju. Un otrs, kas ar to, ka nevar atvērt, kā jau te minēja rewrite. Tā bija sākumā, ka nevarēja atvērt, bet tagad jābūt ok.

    Man liekas, ka index.php un portal.php nav vienādi, uz index.php gļuku ar linkiem nav, vienīgais, ja es kaut ko neesmu pielicis iekš portal.php, uz kuru pārmet pēc ielogošānās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā