Notepad.lv Errors vai tikai neliela kljuda!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv Errors vai tikai neliela kljuda!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148096
    krisis32
    Participant

    Ieraudziju kaud misekli notepad.lv lapa!

    Tatad!

    Gribeju aizsutit vestuli foxam… visu textu sarakstu un spiezu sutit vai ka ta poga saucas!

    Baigi ilgi ladejas… iegaju cita lapa kamer ladejas… tad kad itka ielade bija pabeigta man izmeta so te-

    Code:

    message_die() was called multiple times. This isn’t supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

    #190333
    samurajs
    Participant

    Man nav bijis tā. Ja nenosūtījās – spied BACK pārlūkā un atkārto sūtīšanu.

    #190334
    daGrevis
    Participant

    Kļūda izmetās tāpēc, ka sūtīšanas funkcija ir izsaukta vismaz divas reizes.

    #190335
    Loading
    Participant

    Counter-Strike šaušanas refleks pogu spiešanā? 😀

    #190336
    krisis32
    Participant

    😀 laikam.. KOnter strike nespeleju…

    Man ta bija divas reizes pec kartas.. vinreiz spiedu.. zimetas.. spiedu back… tad atkla meginaju.. nesanaca.. apnika un gaju rakstit sito topiku!

    #190337
    Foxsk8
    Participant

    Mana vaina, man tā pat pašam bija, zinu, kas pie vainas, būs brīvāks brītiņš, izlabošu gļuku.

    Respektīvi iekš post fotera ir salikts pārāk daudz info, līdz ar to, ja kaut kas ilgāk aiziet, rodas dubultā postošana. Kļūdu izlabošu, tiklīdz tikšu pie servera.

    #190338
    krisis32
    Participant

    vaig uztaisit forma sadalju – ieteikumi / sudzibas

    #190339
    Foxsk8
    Participant

    https://notepad.lv/viewforum.php?f=2

    Vajadzētu būt piekļuvei. Veido šeit savu jautājumu, problēmu, ieteikumu, etc.

    #190340
    samurajs
    Participant

    Te nav nekāds gļuks: šāda situācija bieži veidojas, ja nets pārslogots (darbinām p2p programmas, teiksim uTorrent uz pilnu jaudu utt.)

    Atstāt bez ievērības.

    #190341
    daGrevis
    Participant

    Abas versijas ir iespējamas.

    #190342
    Aldis
    Participant

    Ja nu vienigi ka fox teica, daudz kas footerii sakraameets, tad zinu ka vienai no PHP versijai bija bugs tieshi uz shadas shtelles! Ta pat ka vesela seerija bija ar header funkciju, ja apaksha kas mineets, tad header:url nenostraadaa 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā