Notepad.lv : Header

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepad.lv : Header

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145888
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu ir pienācis laiks kaut kam jaunam. Š oreiz uz aptauju lieku notepad.lv header izskata variantu.

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/shot.JPG[/img]

    Š is ir Edgara variants.

    Ja arī jums ir savs variants, droši lieciet tos šeit.

    #169253
    samurajs
    Participant

    Cits variants: problēma ar headeri nav degoša, neuzskatu ka ik pēc 3 mēnešiem jāmaina logo. Svarīgāk ir reklamēties un paaugstināt lietotāju aktivitāti…

    #169254
    Mr.Death
    Participant

    Tur jau tā lieta ka ir gan degoša, jo lielais headeris aizņem par daudz vietas, kur tikpat labi varētu jau sākties info kas publicēta portālā labākai pārskatāmībai :win: :money:

    #169255
    normis_161
    Participant

    Man jau patīk šis pats logo kas ir, bet ja būtu jāmaina, tad Edgara variantam nav ne vainas, bet tomēr viņš man atgādina mazdrusciņdatuve.lv, kā arī varētu būt kaut kā fons savādāk, jo viņa logo atgādina pilnību nopietnību. :D. Bet tā nav ne vainas, labi, ka saskan ar visu atlikušo fonu.

    p.s. Manuprāt, ja grib paaugstināt lietotāju skaitu, tad vajadzētu ielikt kaut kādas vairākas pamacības vai arī kaut ko intresantu, piemēram, kā bija ar 3D windows. Š ī iemesla dēļ es pats piereģestrējos šeit, jo šis man ļoti iepatikās, tad nodomāju, ka vēl daudz kas šeit varētu būt, un tā arī bija.

    #169256
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Pamācības būs. Kaut vai tīri no ārzemju lapām pārtūlkot interesantas lietas. Parasti tā jau daudzi dara. lai arī LV valodā ir daudz info. Tagad gribu izveidot atbalstu priekš phpbb forumu saimniekiem.

    #169257
    saturs
    Participant

    Tiešām ceru ka tās būs iztulkotas …

    #169258
    doInsky
    Participant

    No manīm jau nedaudz ir, bet neviens nelieto/nekomentē :/

    #169259
    samurajs
    Participant

    doInsky wrote:

    No manīm jau nedaudz ir, bet neviens nelieto/nekomentē :/

    Ta ir jau gan, bet tev viss PS profesionāļu līmenī, vairāk datordizaineriem domāts. Zinu, ka arī pat LPA 1.kursā Photoshopu vēl nemāca. Ieliec materiālus no cikla “Fotožopa tējkannām” un būs tev atsaucība… 😀

    #169260
    Faust
    Participant

    Cik ilgi norisināsies ši aptauja? :hmz:

    #169261
    Foxsk8
    Participant

    Kamēr izšķirsies balsojumu rezultāti. Nebeigsies jau balsošana, kad ir nobalsojuši tikai pāris cilvēki.

    #169262
    Mr.Death
    Participant

    Hehehe, man tā vien šķiet ka te vairāk arī par pāris cilvēkiem neviens nenobalsos :D:D:D

    #169263
    Faust
    Participant

    Nobalsot jau nobalsos, bet savu variantu diez vai izveidos. Vismaz ne tik daudzi cik gribētos… :hmz:

    #169264
    usins
    Participant

    Nu manuprāt navigāija ir kļuvusi nedaudz neērta. Tur jāizdomā kas jauns. Vismaz man tādas domas.

    #169265
    Foxsk8
    Participant

    Tu domā jaunajā versijā, tad visas sadaļas jau nemaz nav saliktas.

    #169266
    usins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tu domā jaunajā versijā, tad visas sadaļas jau nemaz nav saliktas.


    Nu šajā pašā- kreisajā malā tie linki uz forumu ziņām utt. jāuztaisa kaut kā savādāk. 🙂 Jo tagad tur jau saradies pieklājīgs skaits. Derētu kā kaut kādu kustīgu izvēlni.

    #169267
    Foxsk8
    Participant

    Tas jā. Kaut ko jau izdomāšu.

    #169268
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu tā. Uzliku jauno variantu, lai varētu labāk ievērtēt.

    #169269
    normis_161
    Participant

    Ja runa par tam sadalam, kas ir kreisaja puse, tad no vinam varetu uztaisit mapju koku, kur butu tie + un -, tikai es nezinu vai ta var uztaisit. Manupat, tad tada veida bus vairak brivas vietas.

    #169270
    Foxsk8
    Participant

    Tur nebūtu nekas sarežģīts. Tīri ar javascriptu to var panākt. Ok, redzu, ka tas ir vajadzīgs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā