Notepad.lv |Open-ID|

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Notepad.lv |Open-ID|

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153030
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki!

    Es tā padomāju…

    Vai šajā portālā mēs nevarētu pievienot OPEN-ID iespēju, lai cilvēki varētu pievienoties ar savu OPEN-ID..?

    Daudz kur šāda iespēja jau pastāv un tas ir diezgan ērti…

    Domāju, ka šim te ir tāda iespēja..

    #257486
    daGrevis
    Participant

    Š āda diskusija jau kaut kur bija. Īsti neatceros vai adminforumā, vai tepat kur.

    Jebkurā gadījumā, Es būtu par, ja tas būtu nevis OpenID, bet Facebook. 🙂

    Jebkurā gadījumā… sagaidīsim sākumā Notepad.lv v3! :))

    P.S. Man pačukstēja, ka nav vairs aiz kalniem. 😛

    #257487
    Foxsk8
    Participant

    Draugiem pases arī var integrēt, bet reāli šādu API izmantošanu, baigi dižo jēgu nedod, ja viņus izmanto tikai parastā veidā, ielogoties, izlogoties, iepostoties. Līdz ar to, būtu jāpārkodē engine, lai iegūtos API datus, varētu arī izmantot visur, piemēram lasīt PM, uttt saistītas user lietas. No malas viss liekas skaisti un nevainīgi, bet reāli tā tas nemaz nav. 🙂

    Un kur paliek anonimitāte internetā? 🙂

    Piem mani visur zin, kā foxsk8, tātad arī esmu foxsk8, nevis izmantoju savu real name. Domāju, ka daudziem ir tā pat.

    #257488
    Rustyscrew
    Participant

    Nu skaidrs.. 🙂

    Es šā vai tā būtu priecīgs, ja caur FB varētu šeit pievienoties, taču pārdzīvotu un samierinātos, ja paliktu šī pati ienākt forma, priekš manis arī ētri un labi izmantojama..

    Man gan pašam ir savs OPEN-ID, kuru ikdienā izmantoju ļoti daudzās vietas, lai vienkārši pieslēgtos, arī I-veikalos..

    #257489
    Bekons ar olām
    Participant

    Nedomāju, ka šo iespēju ieviesīs. Jo nebūs vairs kontroles pār lietotāju sarakstu, forums pārvertīsies par botu ganībām. Izbanot arī būs grūtāk.

    #257490
    deivs001
    Participant

    Man gan liekas, ka mazie punku tapas tiesi savalditos ar mutes virinasanu, ja vinu foruma profils butu “piesiets” istajai identitatei, vismaz tai, ar kuru komunice ar draugiem.

    #257491
    Bekons ar olām
    Participant

    Mans tomēr domāt, ka Notepad administrācija, pie pilna prāta būdama, nelaidīs grožus vaļā no rokām. Tāpēc nekādas ārējās pseidoautentifikācijas tāpat vien nebūs. Ja vien par to jau nepastāv kāda īpaša vienošanās.

    #257492
    daGrevis
    Participant

    Bekons ar olām, kādi vēl boti? Par ko Tu runā??! Tu saproti vispār ko saki…? 😀

    #257493
    Blakius
    Participant

    Piekrītu bekona olām, sāksies tāds pats bardaks kā draudziņos domubiedru grupās, ziņas ne pa tēmu, spams, paaugstināts daunisma procents, ref linku uzlidojums uc dranķības

    #257494
    samurajs
    Participant

    IT portāli ir slaveni ar ģenētiski iedzimto sisadminu paranoju 😀 Ja mēs liksim cilvēkiem noraut maskas – labi ja puse te paliks. Tāpēc atbilstoši tradīcijai visi darbojas ar nikiem, un nekāda piesaiste pasēm te nebūs.

    #257495
    Rustyscrew
    Participant

    Lai tā būtu, taču lietotāju kontrole būtu jāpalielina…

    #257496
    grisha
    Participant

    latvieti, aizej uz datuvi un tad pasaki ka sheit vajag palielinaat kontroli.

    Taa draugiem.lv pase mani nokaitinaaja savulaik miljons.com lapaa. Gribeejaas komenteet, bet ja neesi tajaa lapaa regjistreejies?

    Taapat, daudzi IT forumos zin, kas ir kas peec nika vai jau peec rakstiibas stila.

    #257497
    samurajs
    Participant

    latvietis wrote:

    Lai tā būtu, taču lietotāju kontrole būtu jāpalielina…

    Es neesmu Lukašenko, ne arī Kims ÄŒenirs, un demokrātiju apkarot netaisos! Ja kādam patīk šeit būt ar īsto vārdu, taisiet niku kā Alfons_Trīcvaidziņš, un uz priekšu! 😀

    #257498
    Rustyscrew
    Participant

    Es nekur neesmu atrodams kā M13 vai arī šeit. ;P.

    Ehhh.. Piekrītu jau tam, ka dažreiz noriebjās, ka jājiet draugos, lai uzrakstītu komentāru..

    Taisnība jau taisnība..:)

    #257499
    nevertell
    Participant

    Pag, pag, pag, miljonā ar ir draugu pase, bet tā pat var reģistrēties zem segvārda. Ä€, un vai tad nezin jau tā pat neviens manu rīlneimu ? Māte jau droši vien zin pilno un vēl daži citi.

    #257500
    shady
    Participant

    Pieļauju domu, ka pie priekšlikuma atgriezīsimies nākotnē, bet ne 2011.gadā.

    #257501
    daGrevis
    Participant

    Noraujot maskas, samuraj, te puse beigs d*rsties. 😀 Vai tad nav tāds mērķis?

    #257502
    shady
    Participant

    Nav jānorauj maskas, tie kuri vēlas saglabāt savu anonimitāti – tie arī to saglabās, bet tie, kuri vēlas socializēties un izmantot visur vienu sistēmu – kādēļ to neļaut? Bet visticamāk,ka šogad to vēl neieviesīsim, tur vēl jāpadomā par vairākām lietām, bet fakts, ka portāls pakāpeniski socializējas, tas tā ir! Arī profili tiks “apdāvināti” ar papildus iespējām.

    #257503
    Kon
    Participant

    Varēs vērtēt avas un redzēt saderību pēc horoskopiem? 🙂 😛 🙁

    #257504
    Andron MacBeton
    Participant

    Nja, varbūt tiešām piedomās pie gramatikas un neuzdos pilnīgi debīlus jautājumus ja būs īstais ģīmis redzams no kādiem draugiem. Bet… vai tad draugos falšo profilu trūkst? Viņi drīzāk pabalsta falšos profilus nekā izmet.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā