Notepad.lv – sākumlapas ziņu skats (liste)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv – sākumlapas ziņu skats (liste)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153927
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu skatamies un izsakamies, ko Jūs tur gribētu vēl redzēt.

    https://notepad.lv/list.php

    Protams, nav vēl gala variants, uzreiz teikšu ka uz veciem rakstiem, pa lapām ejot, varētu būt kādas dizaina nobīdes, pie tā vēl tiek strādāts.

    Tad nu sarakstiet fīčas, ko tur vēl gribiet redzēt, autora niku, skatījumus, komentārus, etc.

    Kad šis tiks nedaudz pielabots, būs iespēja pārslēgties starp vienu vai otru rakstu izskatu.

    List skatā, visi raksti, ziņas, testi, prese jaucas kopā. Iespējams vēlāk varēs taka v2, no list skata vēl atlasīt atfiltrēt pa tabiem.

    #268386
    ID
    Participant

    Man patīk! Vismaz nav tā, kā pašreizējā variantā, ka tās lielās rakstu titulbildes novērš uzmanību no paša virsraksta.

    Vēl varētu komentāru skaitu uztaisīt kā hiperlinku, un uzklikšķinot uzreiz pārmet uz raksta komentāriem (piemēram, ja es rakstu jau esmu izlasījis un tagad vēlos apskatīt jaunākos komentārus).

    Un, varbūt, varētu ieviest arī tādu opciju, ka katrs lietotājs varētu atslēgt kādu no rakstu kategorijām (Raksti, IT ziņas, PR, Testi). To varētu uztaisīt lietotāja profila iestatījumos, vienkārši atķeksējot to kategoriju rakstus, kurus lietotājs nevēlas redzēt.

    #268387
    WordPad
    Participant

    +1 par klikojamiem komentāriem, btw tie varētu būt arī jaunākais forumā sadaļā klikojami.

    #268388
    Foxsk8
    Participant

    To mēģināšu tūlīt pievienot, redzēs vai sanāks uzreiz.

    #268389
    Foxsk8
    Participant

    Tagad iekš list skata, spiežot uz komentāriem, aizmet uz pēdējo komentāru, kas ir veikts. Š ī lieta arī tiks salikta jaunākais forumā blokām un mini skatam ar. Droši vien grid skatam ar.

    #268390
    reGative
    Participant

    uztaisi virsrakstu lielāku, pieliec raksta autoru un datumu.

    #268391
    usins
    Participant

    Daudz labāk nekā pašlaik realizēts. es par.

    #268392
    shady
    Participant

    “List” skatam pluss ir tas, ka redz komentārus un hronoloģisko publikāciju secību, bet mīnuss, ka viss metas vienā “čupā” kā tas bija iepriekšējā portāla versijā – toties kolonnu skats visu smuki atfiltrē un “nenorok” publikācijas.

    Personīgi es esmu jau pieradis pie kolonnu skata un tas šķiet pārskatāmāks, bet cilvēki ir dažādi, kas nespēj to uztvert – ir alternatīvs variants.

    #268393
    dzhonsons
    Participant

    Izskatās diez gan labi 🙂

    #268394
    vincister
    Participant

    Jauki. Apmēram tas, ko gribēju redzēt. 🙂

    #268395
    Willis
    Participant

    Nesaglabājas ierakstītais niks , katru reizi vajag nospiest nika pirmo burtu .

    #268396
    Wuu
    Participant

    Beidzot, +1!

    Tik samazini teksta daudzumu, nav pus rakstam jābūt galvenajā lapā.

    Izlabo to murgaino bagu, kas te mājo kopš V2 ar “dienā…””

    Izņem no tekstiem ārā visus html kodus, jaunās līnijas un citus dekoratīvos objektus.

    Pievieno ķeksi uz cookies lai cilvēkiem kas nevēlas, preses relīzes nav jālasa.

    Un būtu feini ja beidzot salabotu, ka katru reizi atverot browseri pa jaunu jāievada logins un parole.

    #268397
    Willis
    Participant

    Vajadzīgs vēl trešais , tad kaut kas mainīsies ! 🙂

    #268398
    Stormbird
    Participant

    Vajag jaunumu/zinju izvietojumu kā vecajā varianta un viss buus bumbaas 😉 Ja grib lielās bildītes tad tās varbūt var likt sānā un blakus pilnu virsrakstu 😉

    #268399
    samurajs
    Participant

    Š itas skats ir super, īpaši no mobilajām ierīcēm. Vēl tikai augšējo logu (kur tagad testi) aizvākt, un būs ideāla Notepad PDA versija.

    Fox malacis! 🙂 [img]https://www.sherv.net/cm/emo/kiss/blow.gif[/img]

    #268400
    Foxsk8
    Participant

    Ja tauta nenīd, ir prieks strādāt. 🙂 Ieteikumus ņemšu vērā.

    #268401
    samurajs
    Participant

    Š o versiju būtu jānosauc pda.notepad.lv un tad mums būs komplekts kā glaunākajām pasaules lapām. Ar laiku to derētu mazliet pielāgot skārienjutīgiem ekrāniem, piem. tabu pogas mazliet lielākas (augstākas) uztaisīt (kā tagad traukos).

    #268402
    shadowmen
    Participant

    Perfecto 🙂

    #268403
    dzhonsons
    Participant

    Jap, pēdejās pāris dienās šis ir aktuāli. Katru reizi jāielogojas pa jaunam :>

    #268404
    reGative
    Participant

    Vai neredzi čekboksi ar uzrakstu “Atcerēties mani”?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā