Notepad.lv testē Windows 7 pre-beta (updated)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad.lv testē Windows 7 pre-beta (updated)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #185492
    marr
    Participant

    “bultiņa” tieši tā arī tiek saukta – par kursorsviru, taču piekrītu, “palaistuve” ir mazliet neveikls termins 😀

    joprojām personīgie favorīti pašam ir “iespējot/atspējot” (enable/disable) kā arī “datne” un “cietnis”.

    Nesaprotu kāpēc tualete nav kļuvusi par “dirstni” :hmz:

    #185493
    samurajs
    Participant

    marr: tualete latviski = mīztuve (to procentuāli biežāk dara) 😀

    #185494
    samurajs
    Participant

    Raksts papildināts – tagad Windows 7 ir gan nets, gan skaņa!

    #185495
    Maris77
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Reāli, tie latviskojumi ir nevajadzīgi un lieki.. Piemēram, iedodot cilvēkam, kas pirmo reizi pie datora, latviskotu win vidi – ņifiga jamais nesapratīs vairāk.. Rezultāts līdzīgs, iedodot EN valodā.. Tie latviskojumi ir tādi, ka pilnīgi ahuet, izlasot ko tādu.. Un daudzi vēl īd, ka vot vajadzētu vairāk softa latviskot..

    Reāli Tu esi nevajadzīgs un lieks. Jo vairāk lietos latvisko programmatūru, jo tulkotāji strādās kvalitatīvi. Es kag piro reiz piesēdos pie datora latviski sapratu daudz vairāk kā angliski un stipri šaubos ka kādam ir savādāk. Visas ar datoru saistītās problēmas rodas tik dēļ tā , ka cilvēki lieto anglisku programmatūru (tas esot kruta) , bet angliski neko nesajēdzot visu salaiž dēlī. Un pēc tam bļauj forumā, ka paši nevar izķepuroties. Lai gan lietojot programmu latviski, viss ir priekšā uzrakstīts kas un kā jādara.

    #185496
    sindroms
    Participant

    Ja kādam latviskojumi nešķiet vajadzīgi(arī man), lai viņus nelieto. Kur ir problēma? Traucē pats fakts, ka tādi pastāv? Vai vienkārši tas ir kruta, apdirst tos. Par kvalitāti nestrīdos, gadās visādi. Cilvēkam, kurš ar datoru ir krietni uz jūs, iespēja lietot datoru dzimtajā valodā krietni atvieglina šo procesu. Man ir reāls piemērs ar omi un Ubuntu ar latvisku izvēlni.

    #185497
    deivs001
    Participant

    Interesenti var ievērtēt touch iespēju iekš Windows 7

    #185498
    kristsc
    Participant

    paliidzat, kur lai es dabonu driverus? man vajag lai iet mp3 dziesmas 😀 skanja ir, bet dziesmas neskan, ka lai to izlabo? paliidzat luudzu

    #185499
    samurajs
    Participant

    Man Win7 pats automātiski ielādēja AC’97 audio draiveri no interneta. Visi formāti skan. Ja tev tā nav – paeksperimentē ar pleijeriem, piem. Winamp uzmet.

    #185500
    kristsc
    Participant

    skaneet tad skan, bet subwoofer nestraadaa

    edit: pakustinaaju vadus, kautka aizgaaja, bet pat vadiem knapi var pieskarties un klusums, tas tik uz dziesmam, skanas kartei viss itka normaali

    #185501
    samurajs
    Participant

    Vai audio un draivera iestatījumos skatījies? Ja nav uzlikts 5.1 – protams, ka tikai 2 kanāli skanēs. Katrā ziņā tam nevarētu būt sakars ar Win 7, citi nesūdzas.

    Ja pakustināji vadus uz pazuda – viss skaidrs 😀

    #185502
    kristsc
    Participant

    a kur tad lai dabonu 5.1?

    edit : aj, visu dabuuju, un vis norm straadaa 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā