Notepad.lv v3 – bugliste

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv v3 – bugliste

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267402
    web33
    Participant

    Fox Vienkārši mums te ir tādi indivīdi, kas paņem veselu rakstu citēt, un pieraksta klāt vienu teikumu, un kam tas ir vajadzīgs?

    Tad vaig uzlikt pie citēt max 200 burtu,vārdu limitu un pārējo teksta daļa paslēpjas zem linka piemēram : [url=https://]Lasīt tālāk[/url] un problēma atrisināta 🙂 protams ja var tā

    #267403
    akms47
    Participant

    +web33 limitēt vajag, jo ja citē visu raksu, tas jau vairs nav citāts

    #267404
    Foxsk8
    Participant

    Ko tieši tu gribi dzēst?

    #267405
    waplet
    Participant

    bildes atver jaunā lapā, bet iepriekšejajā parādās fancyboksiņš

    #267406
    KristoZ
    Participant

    Vēl viena samērā svarīga lieta – uzspiežot “Atbildēt”, uzrakstot atbildi, ja to apskata un tad iepostē, tā vairs nav kā atbilde, bet jauns posts. Respektīvi, pazūd “?mode=quote&p=NNNNNN” aiz posting.php saites.

    #267407
    shadowmen
    Participant

    Ieteikums-varbūt to paneli,kur ir ”profils”,”uz augšu” utt,var uzlikt labajā vai kreisajā sānā?Domāju netbook lietotājiem būs ērtāk un nelaupīs ekrāna svarīgāko daļu(lejas daļu) 🙂

    #267408
    Foxsk8
    Participant

    Kungi, visu uzreiz nevar 🙂 Ceru ka saprotiet, ka fox jau ir asti iežmiedzis un dara ko var lietas labā 🙂

    #267409
    KristoZ
    Participant

    Bet saprotama lieta, ka uzreiz nevar. Es pat brīnos kā Tu tik daudz ieteikumus esi uzklausījis un īstenojis šīs dienas laikā! Visu cieņu! 🙂

    P.S. Jaunā fona krāsa ievadtekstiem izskatās labi!

    #267410
    Foxsk8
    Participant

    Nu laiks mainās, cilvēki attīstās, tā pat arī es, man aģentūras ir izdresējušas, visu darīt kārtīgi un akurāti. Plus pats ļep ļep negribu neko veidot, ja lieku, tad lieku lai ir finito. 🙂

    Nu jāsaliek jau ir, savādāk iemetīsies pavasara slinkums, kas vilksies līdz v4 😀

    #267411
    BlackHalt
    Participant

    Taisnība. Man arī tā daļa aizbrauc lejā. Ubuntu/10.10 (maverick) Firefox/3.6.16

    #267412
    BlackHalt
    Participant

    nix nav vainīgs. Vainīga ir notepad.lv dizaina piegrieztne. Piemēram, es uz FF lietoju minimālo fonta lielumu 12, jo acis ir svarīgākas.

    #267413
    BlackHalt
    Participant

    Kaut kādu minimālo pentest taisījāt? Nu, tur XSS, SQLi utml.

    Es varu uztaisīt kaut kādu standarta.

    #267414
    Foxsk8
    Participant

    Diži jau nekas no v2 engine uzbūvē krasi nav mainījies. Bet ja nav grūti uzmet nesapīgu testu un uzreportē PM vai uz info at notepad mailu.

    #267415
    akms47
    Participant

    Turies foxy. 😉 Tu jau raxtīji dienas vidū, ka ej pakaļ alum.

    ” foxsk8 : 21 Aprīlis 2011 12:47:27 Tā kungi, tad es eju pēc alus? ” Brīvdienas tak.

    Tad jau, pagaidām, labāk pierakstīt un tad vēlāk izdomāt, ko labot un ko nē. Būs jau labi, ja nē – būs savādāk.

    #267416
    drunk_lizard
    Participant

    neeerts.

    ak jaa, kraasu salikums – tjipo detskogo ***?

    foxiit, imho fail….

    #267417
    izredzētais
    Participant

    es paņ ēmu zilo tēmu. nav pilnīga, bet acij patīkamāka par zaļo..

    #267418
    akms47
    Participant

    Jā es ar pārliku uz zilo, negriež tik nepatīkami aci, ļoti labi lasās. Ja jau zilātēma, tad arī rāmīšus nelasītiem ziņojumiem vajadzēja zilus. Pieļauju, ka arī trešai krāsai rāmji palikuži zaļi. 😉

    #267419
    BlackHalt
    Participant

    Tas tests pat ar jau definētām populārākajam problēmām un standarta testiem ilgst vairākas stundas.

    Tas būtu jāsarunā, jo IP no, kuras testē var tikt bloķēta vai kā citādi ierobežota dažādu testējamā servera administratoru ierobežojumu dēļ (un bieži mainīt IP tomēr ir ne).

    Tādēļ tas būtu jāsarunā.

    #267420
    BlackHalt
    Participant

    Ja interesē, tad raksti uz manu epastu vai GTalk lietotājs tāds pats kā epasts.

    No ‘čatiem’ vēlams būtu blackhalt [drrrrrrrrčača] jabber.org

    Skype pagaidām arī esmu.

    #267421
    BlackHalt
    Participant

    Tagad, vismaz man rāda , iespējams, kā ir domāts.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā