Notepad.lv v3 – bugliste

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv v3 – bugliste

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267422
    niki
    Participant

    Kad pievienoju jaunu tēmu forumā, sāku rakstīt iekšā tesktu, tādu pagarāku, tad pazuda dažas lietas..[Skatīt bildē..]

    Tā teikt, paslēpās 😉

    [img]https://www.bildites.lv/images/ml4ze90x1iebp7p3i3lw.png[/img]

    Nedaudz pazuda no mana acu skata šī informācija:

    Tēma

    Titulbilde

    Ziņojums

    #267423
    Mr.Death
    Participant

    Mans komentaars? Sjis portaals ir kaa Windows Vista – smuks (ja neskaita to blaakji ar nevietaa izliktiem reklaamu banneriem, kas traucee lasiisjanu, visaadi mirguljojot un noveersjot uzmaniibu), bet lagi un nepilniibas uz katra stuura.

    #267424
    usins
    Participant

    ? Man gan liekas, ka rakstus atver ātrāk par vec versiju, pat ja ir 80 komentāru + bildes.

    Nav jau to kļūdu tik mežonīgi daudz. Bet par reklāmām piekrītu, nedaudz par daudz reklāmu. un viskaitinošākā ir pie rakstiem sākuma lapā, kura atrodas starp pirmo rakstu un IT ziņas un testiem. Vienkārši kaitina, jo gan ziņas gan reklāma uztaisīta kā banerīši. TO reklāmu vajadzētu novākt. Pašlaik izskatās ka fox ir atļāvis reklāmdevējiem bāzt reklāmu kur pagadās. tas izskatās pēc apollo un tvnet.

    Pat draugiem ar jauno versiju samazināja spama daudzumu.

    #267425
    Foxsk8
    Participant

    Fons būs tumšāks, bet tur nevaru tā ātri ļep ļep, jāuztaisa jauns skins varbūt, zaļā versija + tumšāks bg. Vienkārši visi pārējie bloki arī nedaudz jāpārkrāso. Tas nav tik ātri izdarāms, tāpēc jāpaciešas nedaudz, kādu nedēļu divas.

    #267426
    Foxsk8
    Participant

    Par Lite versiju webam, droši arī mini operai, mobile operai, screenus nevaru pagaidām atrast, bet previews varētu būt uz nākošo nedēļu, salikums, makets, tur arī dominēs zaļā, pelēkā krāsa, vairāk būs kaut kas līdzīgs kā bbc.co.uk stilā.

    Mobilā versija m.delfi.lv arī būs, tur protams, varēs tikai ātri pārskatīt jaunumus, bet visas apsolūtās fīčas tur nebūs. Tā teikt tāds read only.

    Nu attīstīties mums vēl kur ir un ir, iespējams, mēģināšu to lite versiju arī priekš ipadiem pietūnēt, redzēs kā sanāks.

    #267427
    Rainy
    Participant

    rakstiem nerādās ievietošanas datums

    #267428
    Foxsk8
    Participant

    Index lapās, rakstu sadaļā, utt.. ievietošanas datumi vēl nav salikti.

    Foruma tēmu skatā, un jau atvērtā tēmā, datumi rādās, vienkārši krāsa iespējams ir par gaišu.

    Ieteikums, lai es tieši precīzi zinātu, par ko iet runa, vajag papildināt to ar screenšotu, tā lai uzreiz redzu, par kuru vietu tiek runāts.

    #267429
    Element
    Participant

    * Lapas apaksaa RSS links nestraadaa. Vai tiesaam pie profila ir vajadziigs veel viens RSS???

    * Ieteiktu izveidot opciju, lai var peleeko menu apaksaa atsleegt, ja nepatiik.

    * Pievienot komentāru input lauks staipot gluko, iet paari raamim labajaa malaa.

    * Pie aptaujaam grafiskais procentuaalais atteelojums raadaas nekorekti ar norautiem galiem.

    * Labojot zinu labajaa pusee – Jaunākais portālā bloks ir tukss.

    #267430
    Foxsk8
    Participant

    2. Pirmie jau tiks laboti.

    Par to rāmja staipīšanu, Chrome jau tikai atļauj viņu staipīt itkā. Tas nav uzskatāms par gļuku tā tiešajā nozīmē.

    #267431
    Element
    Participant

    Man uz FF vinsh itin labi staipaas!

    https://notepad.lv/zinas/10609/pirksim-auto-vai-tomer-lidmasinu/ – sajaa rakstaa klikskinot uz bildeem taas atveras 2x – 1 atseviskaa logaaa un 1 taa kaa vajadzeetu ar X pogu augsaa labajaa malaa.

    Pie profila lapas pie lietotaaja avataara kkaads ‘1’ reegojas..

    #267432
    Ralfie
    Participant

    Es zinu vienu ideālu ierosinājumu Notepad funkcionalitātei!

    Sava css koda lauks pie profila tēmu izvēles, kuru tad php lapa ielādē pēdējo – tātad aktivizē, tas tad būtu dievīgs pasākums, paši pēc tam varēsim mērīties, kāds kuram skins sanācis!

    un tas prasītu tikai vienu tabulas ailīti datubāzē!

    Lūdzu, lūdzu, lūdzu!

    vai kautvai atļauja augšupielādēt vienu css failu – katram jūzerim savs $id.”.css” – tādā veidā varētu apskatīt arī citu uztaisītos skinus un taisīt balsošanas utt.

    Tas notepad.lv lasītājiem/web-dev’iem , ļautu izpausties, plus vēl pašiem mācīties!

    Lūk šis būtu, kas neredzēts un nebijis iekš LV weba skatuves!

    Īsumā tas skaitās “child-theme” atbalsts..

    Ceru, ka manu ideju spējāt uzsūkt? 🙂

    #267433
    Toms
    Participant

    Vēl viena ideja: lai mazinātu bardaka sajūtu, varbūt var uztaisīt, ka katra lietotāja userpic rādās vienādā lielumā, piemēram 56×56 px.

    Tagad, ja katram rādās sava lieluma bildes, kaut kas īsti nav 🙂

    #267434
    izredzētais
    Participant

    jā, šo ierosinājumu atbalstu! 🙂

    #267435
    Toms
    Participant

    Vēl:

    – katru reizi, kad atver pa jaunam aizvērtu pārlūku, ir jāielogojas no jauna;

    – kapēc “pēc noklusējuma” nesaglabājas jau aizpildīti login un pasw lauki, kā tas bjja vecajā versijā;

    – man profilā (grafiskie) smaidiņi ir “off”, bet forumā un saturā rādās. Es negribu smaidiņus 😀

    – index lapā bildēs speciāli ir ar baltām maliņām?

    🙂

    #267436
    Toms
    Participant

    https://www.bildites.lv/images/g405gv3v9c0dbwt4t4gr.jpg

    Rekur vēl daži gļuki pie lapas title. 🙂

    #267437
    Foxsk8
    Participant

    Īsti nav saprotams, ko tu domā ar title gļuku. Katrai lapai, jau ir savs title un tavā screenšotā jau tas ir labi redzams.

    #267438
    Toms
    Participant

    Tas, ka katrai lapai ir savs title, ir skaidrs.

    Bet vai sākumlapas titlē ir jābūt “Datortehnika – portatīvie datori“, kas, ļoti iespējams, ir iešmaucis no kādas citas sadaļas. Imho, notepadā nav tikai ziņas ap/par datortehniku.

    Un pie meklēšanas – kādā sakarā ir medusveikals.lv?

    #267439
    Foxsk8
    Participant

    Tāpēc, ka tas plugins man bija saveidots vispirms citai lapai, un tad tika adaptēts arī šeit.

    Runājot par title, no seo viedokļa tādu datortehnika ir likt labāk, nekā pliku IT portāls vai arī notepad.lv, vai etc sākums.

    #267440
    izredzētais
    Participant

    Iepriekš kāds minēja ka saņ emot atbildi uz komentāru, varētu saņ emt ziņ u e-pastā, vispār būtu foršāk ja par to noziņ otu notepad’a PM’ā, tas tiešām nedaudz pietrūkst 🙂

    #267441
    niki
    Participant

    …AIzgāju uz Reklāma –> Sadarbība –> Spiedu virsū un saņēmu pretī…

    Code:

    Not Found

    The requested URL /sadarbiba.php was not found on this server.
    Apache/2.2.9 (Debian) DAV/2 SVN/1.5.1 PHP/5.2.6-1+lenny10 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at www.notepad.lv Port 80

    [https://notepad.lv/sadarbiba.php]

    [img]https://www.bildites.lv/images/7tocdr0e6jx787qoqig.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/4aw1bgcrgocembmsgk3.png[/img]

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā