Notepad.lv v3 – bugliste

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv v3 – bugliste

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267462
    poisins
    Participant

    Varbūt esmu palaidis garām, bet nevar nomainīt avataru (profila attēlu)… uzmet šito


    Unable to upload file

    DEBUG MODE

    Line : 236

    File : usercp_avatar.php


    Gan no kompja, gan URL

    #267463
    Foxsk8
    Participant

    Un tagad?

    #267464
    KristoZ
    Participant

    nope, arī F5 pēc tēmas atvēršanas nelīdz.

    Un neizskatās, ka tas attiecas tikai uz pirmajiem ziņojumiem:

    [spoil][img]https://fotohost.lv/images/b5bv2iow8y7owe43j3r.png[/img][img]https://fotohost.lv/images/7rydnggoi17d7p16hbbj.png[/img][/spoil]

    #267465
    Foxsk8
    Participant

    Tagad iespēja arī ir paslēpt toolbari, kā arī iekš toolbar linijas ir iespēja atlasīt visus nelasītos komentārus, respektīvi iepriekšējais vai nākamais nelasītais komentārs.

    #267466
    reGative
    Participant

    Apdirst foxsk8 nav pamata, viņš ir cilvēks. Jūs jau nemaz nezinat, cik laika viņam pēc visādiem darbiem atliek notepadam. Ļoti iespējams, ka foxsk8 Notepad.lv ir nakts hobijs, jo pa dienu ir jāpelna dienišķa maize.

    Da pat padomājiet, kā Jūs justos viņa vietā. Droši vien pēc dažiem komentāriem muktu atpakaļ neskatīdamies. Bet viņš ir malacis!

    Bet tātad viens mans lūgums ir – to fonu varētu nedaudz gaišāku uztaisīt. Ja ir iespējams, protams. Ja nē, tad nesatraucies!

    #267467
    Creep
    Participant

    Nelasīju cauri visu topiku, bet chroma meklētājs neatrada neko pēc atslēgas vārda spambot, tātad:

    Es esmu vienīgais, kam neielogojušamies mēģinot kautko postot aizmet nevis uz ielogošanās lapu, bet gan izmet kautkādu spambot paziņojumu?

    #267468
    Foxsk8
    Participant

    Nu tu esi spambots tādā gadījumā, ja tu mēģini postot kā nelogots jūseris.

    #267469
    Creep
    Participant

    Tādā gadījumā priekškam vispār tā postošanas kaste uzrādās neielogojušamies? 😐

    #267470
    Foxsk8
    Participant

    Labs jautājums. Tā būs jānovāc nost, man tur ar draugiem pasi neliels piečakars sanāca, tāpēc varētu tā būt, ka tā kaste tur uzrādās. Tas viss tiks pielabots.

    #267471
    Crow
    Participant

    Laikam tikko laboji kauč ko. Izmeta vairākus wārningus “cannot modify headers blablabla”

    Publisku erroru parādīšanu izslēgt derētu.

    #267472
    reGative
    Participant

    Un kā tad foxsk8 uzzinās par kļūdu? Ja vien varētu neatslēgt viņam…

    #267473
    Foxsk8
    Participant

    Tas ir pzģ, kaut ko laboju, uz 3 sec kļūdiņa parādās un vsjo. Es tak visu lieku uz live versiju uzreiz. 🙂 Ä€tras lietas pamainīt aizņem 30 sec laikā, apskatīt vai šancē un ir ok, ja nē, tad atliek atpakaļ kā bija un skatos.

    #267474
    Crow
    Participant

    Es vispār neticu augstākiem spēkiem, bet Supermen, ja tu esi tur augšā, glāb mūs!

    Pirmkārt, live versijā kļūdas labot ir , vispirms jānotestē offline vai testa kopijā. Fox pašam ir pieeja visam, ko vajag, Notepad nav tavs fakinais WordPress blogs.

    Otrkārt, log fails.

    #267475
    Crow
    Participant

    Nu bet edz, zakon podlosķi, ka es tieši tajās 3 sekundes ielīdu te. Never mind. Diez vai pat Džedaju Meistars lien ar lodāmuru strādājošu mātesplati lodēt, bet iespējams, ka tumšās puses Spēks dod to meistarību.

    #267476
    Foxsk8
    Participant

    Ko pret šādiem indīvīdiem lai padara, nav nekādas sajēgas par notiekošo, bet viedoklis ir. Cmon, uzmetu fiksu, redzu met kļūdu, uzreiz atlieku backup.

    Tas ir pzģ, gribat lai kaut ko laboju, uzlaboju, kad to daru, atkal kādam pi**** niez. 😀

    #267477
    Crow
    Participant

    Protams, protams. Nekādas sajēgas ne man, ne kādam citam, tikai tu esi Viņa Majestāte PHP Hiperteksta Pavēlnieks.

    Ja tu no laika gala nebūtu tik fakini augstprātīgs, iedomīgs tipiņš, tad iespējams, ka arī man nekas neniezētu (bet cik jauki tu proti izteikties, betons būtu sajūsmā!).

    #267478
    Foxsk8
    Participant

    Pag pag pag, kāda tev ir pieredze, un kāda ir man.

    Ja tu savus ieteikumus izteiktu bez pārmetumiem, arī būtu savādāka attieksme pret tevi. Es neesmu iedomīgs, bet aizstāvu sevi.

    Tāda vien ir sajūta, ka visa pasaule tev kaut ko ir parādā, nodarījusi pāri, atņemusi konfekti, un nu tagad visiem tavs lielais pārdarījums ir jāvērš par labu.

    Man tavas izteiktās domas ir pie kājas, tici man. Ir arī daudzi citi cilvēki, kuri māk normāli izteikties, tad arī ar viņiem nav nekādu problēmu vai nesaskaņu kontaktēties.

    Bet nu ko lai saka, cilvēks niku izvēlās pēc savas dabas, tādad pēc dabas tu esi Knābātājs un mums visiem ar to ir jāsamierinās.

    Un vispār Crow, parādi kaut vienu jēdzīgu IT projektu ko tu esi veidojis, nav, tad muti ciet.

    Vot Ratijs, un citi varētu kaut ko argumentēt, kas ir labāk, kas nelabāk, jo viņiem ir ko parādīt un viņu ieteikumi, kritika ir daudz konservatīvāka, nekā plika knābāšana, lai tikai kārtējo dienu pakasītos ar lapas administrāciju.

    Negribi nesēd, karavāna iet tālāk, ej uz datuzi, citiem portāliem un knābā tur, varbūt tur maizes graudi būs mīkstāki.

    #267479
    Anonīms
    Neaktīvs

    I am Your mom and what is this i dont even…

    Runājot par erroriem, cik atceros pat pasakās lapsas un kloķvārņi nespēja sadzīvot :> mhh, dāmas, varbūt nedzenam zosis? :>

    #267480
    Crow
    Participant

    Opā, un Robčiks tagad būs lielais draugs piemeties. Nez vai tas nebūs atrastais ļoti pieredzējušais cilvēks, kas tagad arī pielicis savas trīcošās roķeles pie Notepad sources.

    Portālu pataisījuši par bagainu smilškastīti, kurā visiem spēlēties ar savām lāpstiņām un spainīšiem. Parādiet man otru tādu IT portālu, kur ir tādas nejēdzības live versijā, kas it kā bija izstrādē 2 gadus. Un kur vēl šitā uzvedās admins-developeris.

    Nevienam nav noslēpums, ka man nav projektu pieredzes; ko spridžī te par savu pieredzi. Tu savu pieredzi vari labi dziļi iestumt tur, kur saule nespīd, ja nespēj šito portālu normāli sakodēt. Man ir citas prasmes, kuru tev nav un nebūs.

    Džedaju meistaram bija taisnība – te lietotāju ieguldījumu nenovērtē.

    Un Ķirzakam, kas prasīja – nafig Samurajs ar visiem šitādiem imbecīļiem sadzīvo.

    #267481
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vārni, ko tu te masturbē maķ tvaju? Manas rokas pie WWW dziņa nav bijušas, comprende. Es darbojos pie mobilās versijas, un tikai. Ja tev ir kaut kādas problēmas, tu probably vari iet ieskrieties.

    V3 ir bugains sūds, so what? V2 arī bija bugains sūds, bet nekas, dzīvojām un lietojām. Ar laiku salabos kas labojams un nomainīs kas maināms.

    Runājot par portāliem, parādi kur tev tā pieredze, studentel. No rtu izzīdi jeb kur tu tur deldēji solu? Atradies īstais oponētājs.

    Probably pēc šitā arī manu pases kontu kāds moders nobaņos, bet nu jebkurā gadījumā, prieks par kloķvārņa pēkšņo kompetenci www jautājumos.

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā