Notepad.lv v3 – bugliste

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv v3 – bugliste

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267482
    Foxsk8
    Participant

    Atkarībā no citiem augsti pieminētiem saitiem, mēs veidojam kaut ko unikāli, nevis paņemtu wordpress engine, un pēc tam vēl visas portāla versijas tirgot ārzemju skinu veikalos, kā to dara boot.lv, plus uzmest kaut kādu gatavu forumu, tā nav māksla.

    Atšķirībā no visiem portāliem, konkurentiem, utt.. mēs neesam nevienam savu dvēseli pārdevuši, un nedomājam to nemaz darīt.

    Tu nevari no mums pieprasīt ahujeķ mega projektu. Būtu labāk kādu rakstu uzrakstījis, nevis lieki te dziedājis, ka neviens neko nenovērtē.

    Ar ob1, bija cits stāsts, iekšējās nesaskaņas ar samuraju, kā dēļ izvērtās viņu savstarpējs konflikts, kā rezultātā ob1 pats aizgāja, tam nav nekāda sakara ar nenovērtēšanu.

    Notepads ir veidots ar mērķi palīdzēt un komunicēt, nevis sēdēt un priecāties cik man garš krāns un es esmu pavisiem viskrutākais. Atšķirībā Crow no tevis, es to nedaru.

    Un redz, roberts ierunājās, un uzreiz tu viņam sāk kaut ko savā prātā knābāt virsū. Ja tu vecais nezini, kas notiek, kas ko dara, kas kā, pastāvi klusu.

    Laikam būs tev profilaksei jāiedod kāda nedēļa tejās dzeršanai.

    #267483
    memorex
    Participant

    Privāta vēstule sūtas 40min, tas jau sāk palikt nepieņemami!

    #267484
    Foxsk8
    Participant

    Lūk pāris argumenti:

    https://themeforest.net/item/gadgetine-wordpress-theme-for-premium-magazine/132954/ — paši boot.lv tirgo savu portālu, ja tev sirds sāp par notepadu, paņem nopērc, uzliec uz serveri un arī būsi kruts džeks ar unikālu risinājumu.

    https://www.boot.lv/forums/ —- kas šeit ir unikāls? Nopirkts gatavs risinājums bez kļūdām.

    Jaunzema blogs – wordpress

    Datuve – paškodējums jau vairākus gadus.

    Zparks – paškodējums, ar gatavām komponentēm —- versija stāv jau pāris gadus.

    So, kādi vēl pārmetumi par normāli izveidotu notepadu?

    #267485
    memorex
    Participant

    foxsk8 tā ir jau attaisnošānās!

    Vnk ir nepatīkami, ka standarta phpbb foruma vēstule aiziet pa max 1min, tagad kādas 20-30 (jūzerim kuram sūtiju vislaik bija online)

    #267486
    KristoZ
    Participant

    Ja nemaldos, pie nosūtītajām tā parādās tikai tad, kad tās adresāts to ir izlasījis. Tā kā par to nav ko uztraukties.

    #267487
    Foxsk8
    Participant

    Vēstules aiziet uzreiz.

    Tā nav atruna, bet gan aizstāvēšanās, nebūs tā, ka atnāks viens indivīds un visiem kakās uz galvas.

    #267488
    intrudery
    Participant

    Sveiki, būtu diezgan jauka lieta, ja varētu jau esošo profilu sajūgt ar draugiem.lv profilu.

    #267489
    Foxsk8
    Participant

    Pilnībā esošu profilu sajūgt ar draugiem nevarēs, tad pie reģistrācijas ir jāparedz daži uzlabojumi. Doma nav slikta, šo mēs varētu padomāt. Vispirms jātiek centrā ar pārējām lietām un tad jaunas fīčas pieveidot klāt.

    #267490
    KristoZ
    Participant

    memorex, tas lietotājs, kam sūtīji, visu laiku čekoja savu pastu? Vai Tu vienkārši neizlasīji, ko Tev iepriekšējā postā atbildēju?

    #267491
    aoma
    Participant

    foxsk, neķer krenķi. Salīdzinājumam par no sagatavēm veidotiem portāliem ar paškodētu, derētu piparkūkas no veikala mīklas un mājās gatavotās – ķēpa baigā, bet garša un baudījums – mmm…

    Kādam jau laikam tas nabaga foksis jāaizstāv ir, savādāk kā tādi suņi, ne paši ko jēdz, bet rej aizvilkdamies.

    Un nevajag domāt, ka tagad es te kādam pielaizos, nav man ne mazākās ieinteresētības 🙂

    #267492
    bluebird
    Participant

    Tad vajadzētu izveidot, ka komenti ir aizliegti, ja neesi reģistrējies vai kaut kā tā.

    Mazāka škrobe būs ielogoties uzreiz nekā iepostojot garu komentu viss tiek pazaudēts tikai tādēļ, ka nebija users ielogojies.

    #267493
    bluebird
    Participant

    Nepārlasīju visu šo sarakstu tādēļ nezinu vai šeit ir kāds pieminējis to, ko jau minēju pirmajā dienā:

    ==> Izveidojiet pārskatāmākas atšķirības starp “Apskatīt” un “Pievienot”. Piemērma, “Apskatīt” – zaļu, ” Pievienot” – viegli sārtu, lai nav tā la uzraksta komentu un tikai nospiež apskatit. Jo “Apskatīt” pirmie 3 burti ir tādi paši kā “Apstiprināt”… tiekm kad nepatīkt katru uzrakstu sīki pārlasīt… tie ātri uzmet aci un šķiet, ka viss ir kedās

    #267494
    ID
    Participant

    Vai man vienīgajam profila informācijā, pie “Papildinformācija”, garumzīmju un mīkstinājumzīmju vietā rādās jautājumzīmes?

    [img]https://www.bildites.lv/images/128i8ttkvg4jwxpphpi.png[/img]

    #267495
    WordPad
    Participant

    Man šīs bug’s traucē atbildot komentāram:

    [img]https://img854.imageshack.us/img854/929/notepadbug.png[/img]

    #267496
    dzhonsons
    Participant

    Interesē, kāpēc vēljoprojām ir problēmas ar ielogošanos? Katru reizi, aizverot tabu, jāielogojas par jaunu. Ir ķeksis iekš “atcerēties mani”.

    #267497
    Wuu
    Participant

    Ai tak nomierināties, neviens neko netaisīs, un ja taisīs tad ķep, ļep bez jebkādas interese. Paskatieties uz list sarakstu galvenajā lapā, nožēlojami smieklīgi. Vienk. samierinaties.

    #267498
    Anonīms
    Neaktīvs

    Par ko hajs vispār?

    #267499
    Mad182
    Participant

    Neviens normāls devs dzīvajā versijā publisku kļūdu rādīšanu neatstāj. Kļūdas ir jāizķer testa vidē. Ja tomēr gribas būt drošam, ka nav kļūdu paziņojumu dzīvajā, var taču uzlikt lai tās rāda tikai konkrētām IP adresēm. Bet tur jau vajag veselas 3 koda rindas…

    #267500
    Mad182
    Participant

    Pie pirmās ielogošanās ar draugiem, pajautā vai lietotājam jau gadījumā nav reģistrēts pofils. Kur problēma?

    #267501
    Foxsk8
    Participant

    Kādu pārluku tu lieto? Pārbaudīju uz Crome, viss ir kārtībā. Aizverot ielogojušo notepad.lv tabu, pēc tam to atverot vaļā, esmu online, neesmu izlogojies.

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 199 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā