Notepad palicis par Boot 2.0 ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad palicis par Boot 2.0 ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163484
    nitro
    Participant

    Sveiki. Sen nebiju apmekleejis. Nevienu nekritizeeju bet no dizaina viedokla notepad un boot ir palikusi gandriiz vienaadi tik atskiras kraasu sheema. Datuve ir vienigais kas kaut nedaudz atskirigs palicis.

    p.s. https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/61831-jauns-it-saits-j%C5%ABsu-domas-par-to/

    #334672
    darklight
    Participant

    Nesapratu sāpi. Sāls jau nav dizainā, bet funkcionalitātē, un šis, manuprāt, ir diezgan labs variants. A datuvi labāk pat nepiemini :/

    #334673
    Elvis WD
    Keymaster

    Ir jādomā par ko specifikāku un funkcionāli atbilstošāku Notepad.lv vajadzībām, par to jau domāju kādu laiku, jo esošais iet “default template” stilu, un tā izskatās vēl vismaz 10 001+ lapa, tajā pašā skaitā Boot.lv u.c. “jaunākās paaudzes portāli”.

    Datuve.lv risinājums varbūt tehniski vēl ir spējīgs, bet vizuāli tas neatbilst tam, ko pieprasa Google u.c. resursi un arī patērētāju iekārtas, utt.

    Ja esam atvēruši šo tēmu, tad droši, izsakām komentārus, viedokļus – tad varam varbūt arī kaut ko no tā ieviest.

    Manuprāt, svarīgākā daļa gan ir saturs, pie kā vēl ir jāstrādā un jāaicina zinoši cilvēki, ja arī tie ir apskati un viedokļi, bet pie tehniskās daļas arī ir vēl darba daudz. Vismaz šobrīd portāls tehniski stabili strādā, iepretīm tam, kas vēl bija pagājušā gada nogalē.

    #334674
    3Dklucis
    Participant

    Man jau ta vienālga pie kādas vizualitātes danonu banu :)!

    #334675
    osy
    Participant

    Nē es nevēlos saņemt jaunumus no notepad!!

    To var novākt???

    #334676
    Evers
    Participant

    Ir daži dizaina un funkcionāli trūkumi, bet vislielākais trūkums ir saturs, trūkst tā veidotāju. Daudzas aktualitātes, kas interesē vienlaikus gan IT profesionāļus, gan vienkārši advancētākus tehnoloģiju lietotājus, te vispār nemaz neparādās. Turpretim netrūkst nekompetentu, maldinošu reklāmrakstu/PR relīžu kas stipri gremdē portāla saturisko vērtību.

    #334677
    m_janis
    Participant

    Osy wrote:


    Nē es nevēlos saņemt jaunumus no notepad!!

    To var novākt???


    Par uBlock Origin kaut ko esi dzirdējis ?

    #334678
    Elvis WD
    Keymaster

    Evers wrote:


    Ir daži dizaina un funkcionāli trūkumi, bet vislielākais trūkums ir saturs, trūkst tā veidotāju. Daudzas aktualitātes, kas interesē vienlaikus gan IT profesionāļus, gan vienkārši advancētākus tehnoloģiju lietotājus, te vispār nemaz neparādās. Turpretim netrūkst nekompetentu, maldinošu reklāmrakstu/PR relīžu kas stipri gremdē portāla saturisko vērtību.

    Par saturu esmu izteicies jau vairākkārt, izveidoju opciju saturu iesniegt jebkuram, arī tika izvietots aicinājums iesaistīties, sākumlapā pat ir stacionārs banneris, diemžel atsaucība ir samērā zema bijusi.

    Idejas, kā piesaisīt professionāļus, entuziastus? Ir visādas ekstras, ko varu sarūpēt, ir arī neliels budžets tam, tikai vajag iesaistīties.

    Preses Relīzes publicē, kuras ir kautcik normālas, ne visas ir precīzas, jo visi sevi vēlas reklamēt. Reklāmraksti gan ir uz vienas rokas saskaitāmi un speciālā kategorijā, ja nu vienīgi domā par rakstiem, kurus autori ir rakstījuši reklāmraksta manierē.

    Par funkcionālo, droši rasksti – skatīšos, ko var darīt lietas labā.

    Osy wrote:


    Nē es nevēlos saņemt jaunumus no notepad!!

    To var novākt???

    Bloks jau ir samazināts uz minimumu. Pats esmu uzspiedis JĀ un bloku kopš tās dienas neesmu redzējis.

    Ja uzspied NĒ, cik ilgi tas pazūd un kad atgriežas?

    #334679
    Evers
    Participant

    elvis.wd wrote:

    Preses Relīzes publicē, kuras ir kautcik normālas, ne visas ir precīzas, jo visi sevi vēlas reklamēt. Reklāmraksti gan ir uz vienas rokas saskaitāmi un speciālā kategorijā, ja nu vienīgi domā par rakstiem, kurus autori ir rakstījuši reklāmraksta manierē.

    Tad biju domājis tikai preses relīzes, kļūdaini domāju, ka reklāmraksti ir tas pats nevis cita kategorija.

    elvis.wd wrote:


    Par funkcionālo, droši rasksti – skatīšos, ko var darīt lietas labā.

    Nekas traks, tik laikam tas, ka 2 dažādas sistēmas kopā strādā – sākumlapā profila uzstādījumiem ir viens panelis, forumā ir cits.

    #334680
    Elvis WD
    Keymaster

    Preses Relīzes ir slidena tēma.

    Kādā brīdi optimizēšu sākumlapu, lai relīzes nelec ārā pie jaunākajiem rakstiem, tas varētu nedaudz to atrisināt.

    Par forumu ir tā, kā ir. Jānis (fox), bija domājis phpbb forumu, cik saprotu, migrēt ilgtermiņā skatoties un bbPress, tādā gadījumā profils būtu viens, un tehniski tur nebūtu problēmu, jo viss būtu vienā CMS, bet es atkal domāju vai tas diži uzlabotu šobrīd kaut ko, kā vien sačakarētu veco saturu, un vai tā ir labākā ideja, ņemot vērā Forumu kultūru un citus aspektus.

    Manuprāt, galvenais ir piesaistīt spēcīgus cilvēkus, kas vēlas un var radīt noderīgu saturu citiem – jautājums uzreiz, kur un kā šādus cilvēkus piesaistīt, un ko šādi cilvēki vēlētos pretī? Tiekot galā ar saturu, var domāt par tālāko.

    #334681
    Atlets
    Participant

    elvis.wd wrote:


    Osy wrote:


    Nē es nevēlos saņemt jaunumus no notepad!!

    To var novākt???

    Bloks jau ir samazināts uz minimumu. Pats esmu uzspiedis JĀ un bloku kopš tās dienas neesmu redzējis.

    Ja uzspied NĒ, cik ilgi tas pazūd un kad atgriežas?

    Ja nospiež NĒ, tad tas pazūd līdz nākamajam refresham. Refresh vai nospied kādu linku šai lapā un atkal ir paziņojums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā