Notepad pret narkotikām

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Notepad pret narkotikām

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180648
    yasman
    Participant

    Pastāsti kāpēc likumdevēji ļauj indēt tautu ar alkoholu un nikotīnu?

    Tāpēc ka tas nes peļņu.

    PS. Smēķēšnana izraisa atkarību ātrāk par zālīti vai tām pashaam ripaam IMHO.

    #180649
    kaqp
    Participant

    @yasman , muļķības, lietojot alkaholu vai nikotīnu blakus effekti parādās daudz daudz reiz vēlāk , nekā pēc visādām šļircēm, un atkarība nerodās no dažām reizēm.

    #180650
    QueenZ
    Participant

    ar ko tad zaale atshkjiras no alkohola?

    #180651
    rihardsss
    Participant

    aega wrote:

    taapat arii nav dzirdeets, ka kaadu nosit zaales deelj, bet alko deelj diezgan biezhi, un nav arii dzirdeets, ka zaali vareetu paardozeet taa, ka vaig atkachaat 😀

    starpcitu, Amsterdamaa tika veikts kautkaads peetijums, kaa rezultaataa noskaidroja, ka zaale nemaz nav tik kaitiiga un tapeec to tur var piipeet

    Veca tēma,bet gribējās nedaudz pastāstīt par dzīvi tiem, kas uzskata, ka zāle ir visnekaitīgākais no visa tā, kas šeit pieminēts. Tad kā var gadīties , kas tāds- normāls cilvēks, ikdienā diezgan nopiets, ar draugiem uzpīpē zāli un savu gļuku laikā, ar nazi mēģina citus nogalināt? Labi, ka tas nesanāca, bet tikuntā… Lai gan arī alkohols man nepatīk, bet zāle ir DAUDZ sliktāka par alkoholu. NU cigaretēm ir ta, nedēļā nopīpēsi bloku, nenomirsi, bet ja zāli nopīpētu tādā pašā daudzumā, tad iznākums man liekas, ka būtu savādāks. Kā te tika minēts, ka no cigaretēm ātr paliek atkarīgs – no pirmās cigaretes līdz atkarībai man bija vairāki gadi stapā. Toties cigarešu atkarību ir vieglāk ierobežot, pārtraukt nekā narkotiku (arī zālītes). Nu par tām gāzēm u.c. nav ko teikt, šaubos, ka tādi kautcik spēj izdzīvot.

    #180652
    kaqp
    Participant

    es joprojām piekrītu pie tā ka dzīvē viss jāizmēģina 😀 to vai tev būs atkarība vai nebūs to izlemsi vienīgi tu pats. Atkarība kā tāda nepastāv, tā ir vnk cilvēku nemāka pateikt nē.

    Verdikts: Visi atkarīgie smēķētāji ir garīgi mīkstie 🙂

    #180653
    memorex
    Participant

    rihardsss tu runā kā no grāmatas, pašam galva ir, lai domātu! Nerunāsim par letāliem gadījumiem utt, ir cilvēki, kas ir slimi (viņiem jebkādas vielas, norauj jumtu…). Kā var marihuāna būt kaitīgāka par kautvai cigaretēm? Neviens tak nenopipē 5-30 marihuānas cigaretes… Es domāju tev ar 3 dienā būs pa daudz 🙂 Nu tad skaitam, kas ir kaitīgāks mūsu veselībai. 3 vai 30 cigaretes dienā (es domāju tālāk nav vērts turpināt, tas ir vel ļoti lielos daudzumos). Marihuāna ir aizliegta, jo tas ir izdevīgi, parasti pīpētāji lieto ļoti maz alkahola vai nelieto, grib ēst un ir mierīgi.

    P.S. No marihuānas var taisīt benzīnu vai pārtikas produktu un cik viegli būtu audzēt, bet paši saprotam, ka visas šīs nozares ir jau “aizņemtas” un neviens ar labu gribu negrib atdot savu naudu.

    Bet nelietojam visādus sūda tabletes, šļirces un citus mēslus… Es esmu pret narkotikām [img]https://xs137.xs.to/xs137/09101/628778287.gif[/img]

    #180654
    azazul
    Participant

    QueenZ wrote:

    ar ko tad zaale atshkjiras no alkohola?

    Well .. em.

    Alkohols – grauj aknas, darbība balstās uz smadzeņ u receptor nomākšanu.

    Var izraisīt saindēšanos. Pēc lietošanas ir paģiras. Izraisa fizisku un psihisku atkarību.

    Biežākie simptomi – savu iespēju pārvērtēšnana, smaka.

    Un otra vielam. Izraisa pastiprinātu DMT izdalīšanos smadzenēs. Nav novēroti bojājumi organismam.

    Nav iespējams pārdozēt. Nav paģiru. Neizraisa atkarību. Biežākie simptomi – apetīte.

    .. nez … kurš no tiem ir “narkotiska viela” ?

    P.S. to rihardsss: vai tev ir maz nojēga par ko runā ? “Viena tante teica” stāstus šeit nevajag atstāstīt.

    #180655
    samurajs
    Participant

    azazul: un tāpēc, ka zāle ir tik ļoti nekaitīga un pat veselīga – poličiem tas skauž un viņi tās izplatītājus liek cietumā uz daudziem gadiem! :D:D:D

    #180656
    azazul
    Participant

    Kāpēc par cigarešu tirgošanu neliek ?

    edit: atradu kaut ko interesantu priekš tevis : https://www.youtube.com/watch?v=kMDVveEZjI8

    #180657
    samurajs
    Participant

    Es neesu ārsts vai biologs, tāpēc dziļākās diskusijās neielaidīšos. Un nebūt nesaku ka cigaretes nebūtu kaitīgas.

    Pat Holandē coffee-shop’us klapē ciet, un laikam ne jau bez iemesla.

    Narkotikas atšķirībā no parastām cigaretēm iedarbojas uz psihi, lietotāju pataisa par muļķi spīdīgām ačtelēm, un te arī viss sākas…

    #180658
    Loading
    Participant

    Nav kaitīgāka, vai nekaitīgāka viela. Ir kaitīga un viss.

    #180659
    azazul
    Participant

    Loading, tas apgalvojums ir diezgan .. emm .. maldinošs.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Water_intoxication

    Kā būtu, ja izveidotu topiku “notepad.lv par izglītību” ?

    Bet ko ta es .. “muļķis ar spīdīgām aāelēm”.

    Labāk iešu padauzīt galvu pert sienu un patecināt siekalu.

    #180660
    dzhonsons
    Participant

    Nomēģināt var. Esmu šņaucis tā saucamo “balto”, pīpējis zāli.. No pirmā jēgu nesaskatu. Zālīte.. To paretam var. Ja uzcienā 😀 Pagaidām neko citu neesmu mēģinājis [alko un cigaretes neskaitās]..

    Un atkarīgs neesmu palicis, veselībai problēmu arī it kā nemanu.. Nu nav tik traki tas viss..

    #180661
    Ivis
    Participant

    Vienkarsh saliidzinajums , cik cilveku mirst no cigaretem gadaa ? 5.4 million deaths a year are caused by tobacco. https://www.inforesearchlab.com/smokingdeaths.chtml

    No Alkohola ? Skaitlis dubultojas,un no “zaales” ? Ok es neteemeju uz to,ka tagad piipesim zaali, protams,ka vina ir kaitiiga,vnk juus te taa visi runajat,ka zale silkta un taada a pa cigaretem un alkoholu tiek pakluseets.Un arī visādas tādas runas par to,ka zāle tur baigi izraisa problēmas ar domāšanu,atmiņu utt. From Life: ir man draugi,kas pipe jau vairakus gadus zaliti un dzivo normali vini nepiipe cigaretes nelieto alkoholu tik taa pa retam zaliiti viniem ir perspektivi darbi un vis 4iki piki , nu ja cilveekam ir problemas ar galvu protams , ka to problemu saasinas jebkura apreibinosha viela.

    Suggestion: Nelietojiet neko 🙂 eediet auglus un darzenus un nodarbojaties ar sportu 😛

    #180662
    dzhonsons
    Participant

    Elpot arī ir kaitīgi. Un dzīvot vispār..

    #180663
    marr
    Participant

    Ivis, tīri lai piebērtu skaidas ugunskuram:

    empirical evidence Tev parādīs to, ka cilvēki, kas mērenā apojmā lieto alkoholu (t.i. dažkārt mēdz mēreni iedzert) ir ražīgāki nekā cilvēki, kas alkoholu nelieto vispār. Attiecībā par citām substancēm, tādām kā zāli un tabaku, nezinu par šādiem pētījumiem, to rezultātiem.

    #180664
    dzhonsons
    Participant

    Nu, darba laikā kādu alu izdzerot, nepavisam negribas strādāt:D

    #180665
    marr
    Participant

    Nav runa par dzeršanu darba laikā. Tas nenoliedzami nav ne ražīgi, ne efektīvi. Ir runa par pasēdēšanu piektdienas vakarā/svētkos. 😛

    #180666
    izredzētais
    Participant

    zālīte nav narkotika. daudzi nemaz nezin, ka zālīti nav iespējams pārdozēt, kur pretī no aspirīna tas ir iespējams. ir veikti n-tie pētījumi, kuri pierāda, ka cilvēkam sekundē ir jāizpīpē 3-5kg labas marihuānas lai pekas atstieptu.

    no zālītes nerodas atkarība, turklāt tas ir neķīmisks un organismam nekaitīgs pretsāpju līdzeklis, kura THC īpašības ļauj apturēt, jeb piebremzēt dažādu veidu vēža izplatību organismā. ….vai jūs maz zināt cik maksā šāda veida zāles, kuras noēd visu organismu? loģiski, ka dažiem cilvēkiem šāda veida zāles nebūs izdevīgas. arī valstij nē, alkaholu, cigaretes viņ i var aplikt ar nodokļiem, taāu dabā augošu nezāli nav iespējams.

    mēs, latvieši, esam degredēti, piemēram obama ir par sodu samazināšanu likumpārkāpumiem par marihuānu. UK jau to izdarija. ne velti. daļu latviešus par 1-2gr pat iesēdina uz mēnešiem, līdz pat gadiem, kur citās valstīs, piemēram Zviedrijā, Dānijā, ASV, UK, utt, to konfiscē un iznīcina nekādus sodus nepiemērojot (sliktākajos gadījumos piemēro nelielus naudas sodus).

    kādēļ neskaitāmiem slimniekiem ir ļauts audzēt marihuānu iegūstot speciālu licenzi? kur jūs ko tādu esat dzirdējuši par narkotikām!?

    marihuānā apreibinošā viela skaitās THC, kuru nebūt nevar pat pietuvināt narkotisko vielu ķīmiskajam sastāvam.

    es ieteiktu palasīties vēsturi, it sevišķi laika posmu kā un kas cilvēkiem ieborēja, ka zālīte ir narkotika, viena no ļaunākajām, pietamvel.

    cilvēki biežāk mirst no alkahola, zālēm, cigaretēm un pat šokolādes.

    es nerunāju par tiem, kuri brauc pīpējot zāli, tas ir gluži tas pats kas dzert pie stūres, tadēļ šāda veida nāves gadījumus neskaitīsim.

    runā, ka narkomāni sāk ar zālīti… arī alkaholiķi sāk ar aliņ u. šie vājie, debīlie cilvēciņ i, ne narkomāni, ne dzērāji, kuri nodzer/nonarko visu kas viņ iem vien ir rada arī šadu iespaidu par nevainīgu zaļu dabā augošu krūmiņ u. tabletes un pulveri jau ir narkotikas, kuras tiktiešām nāktos iznīcināt.

    gribēju vel pieminēt antidepresantus. ar ko ķīmija, kura neapšaubāmi izraisa atkarību ir labāka par marihuānu!?

    godīgi sakot, cilvēkiem ir tik dažādi uzskati par šo visu padarīšanu, ka par to nav jēgas strīdēties.. gluži tā pat kā par mūzikas gaumi..

    #180667
    dzhonsons
    Participant

    Zāli aizliedza tirgot tabakas magnāti, laikam..

    P.S. Pie PC tupēt arī nav īsti veselīgi.. :win:

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā