Notepad sākumlapa "nejiet"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad sākumlapa "nejiet"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152856
    Crow
    Participant

    Problēma ir tikai ar notepad.lv sākumlapu. Š ito tēmu iedrukāju, ieejot caur forumu.

    Lapa parādās un pēc tam pazūd, citiem vārdiem… runā bilde:

    [img]https://www.bildites.lv/images/kirzzwok5ql7wg87f9z5.png[/img]

    Š ad un tad izdodas apturēt, nospiežot Stop (vai arī man izliekās, ka izdodas).

    Lietas, kas darītas:

    * Dators pārbaudīts ar CureIt pilno pārbaudi

    * FF izslēgti addoni, t.sk. selektīvi, FlashBlock un AdBlock

    Iet uz browseriem:

    * Chrome 8

    * IE 8 (šad tad izmet Stack overflow at line: 55)

    “Nejiet” uz browseriem (izslēdz FF problēmu):

    * FF 3.6.12

    * Opera 10.63

    OS: 64-bitu sivēns

    Rokas: viegli izliektas, bet normas robežās

    Edit: pārbaudīju uz vēl diviem kompīšiem (visi gan vienā mājas tīklā). Abiem XP SP3, browseru versijas sakrīt. Rezultāts tāds pats.

    Citas manas regulāri apmeklētās lapas darbojas. Kur varētu būt problēma?

    #255336
    root
    Participant

    Man tas pats. Aizdomas krīt uz kādu overlay popupu no gemius vai kada cita lamzaka :}

    #255337
    Foxsk8
    Participant

    Nezinu, kungi, kas jums pa problēmam, bet kodera galā uz visiem pārlūkiem ir viss kā vajag, viss strādā kā nākas, un ir ok.

    Nesen te veicu uz v2 pāris JS uzlabojumus, nelielas pārmaiņas, bet ir jābūt okey, jo uz visiem pārlūkiem manā galā ir ok, ja man šeit uz maniem visiem pieejamiem PC ir ok, es fiziski nevaru noteikt gļuku. ceru, ka saprotat.

    #255338
    jonjs
    Participant

    Administrācijai iesaku pievērst uzmanību.

    Manim uz datora, kurā visi porti ir ciet veras vaļā bez problēmām (varbūt ne tur tā vaina), bet uz dažiem citiem datoriem dažādās dislokācijas vietās, tā PROBLĒMA ir.

    Administrācijai iesaku pievērst uzmanību šai jautājumā.

    Lapa it kā atveras (uz īsu brīdi), bet pēc tam ir balta lapa ar www. uuut.lv rinda viss ir labi, bet vietni redzēt nevar. Kas ta nu?

    Tā ir reāla problēma.

    #255339
    migors
    Participant

    man arī uz mozila 3.6.10 atveras un pazūd. Iztīriju history bet nekāda rezultāta, caur chromi viss ir ok

    #255340
    Evers
    Participant

    Pa dienu bija tā, ka izslēdzot javascript sanāca tikt pie ielogošanās, tad tik varēja javascript slēgt atpakaļ un darboties, arī pa sākumlapu. Problēma bija gan ar Operu gan FF, ar Hromēto problēmu nav.

    #255341
    Foxsk8
    Participant

    Kungi, iztīriet pārlūka kešu, kas tad notiek? Reāli kodā itkā kļūda nevarētu būt, jo ja jau pat uz IE7 viss atverās kā nākas. So, varbūt iespējams vaina ir kešā.

    Crome, FF, Opera, IE7 manā galā ok.

    #255342
    Evers
    Participant

    Cache nav pie vainas. Ir kāds skripts kas jauc gaisu.

    Iztīri savu kešu! Varbūt parādīsies problēma. Darbā Chrome ar tīru kešu – nestrādāja. Mājās ar pilnu – viss čikiniekā.

    #255343
    jonjs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Kungi, iztīriet pārlūka kešu, kas tad notiek? Reāli kodā itkā kļūda nevarētu būt, jo ja jau pat uz IE7 viss atverās kā nākas. So, varbūt iespējams vaina ir kešā.

    Crome, FF, Opera, IE7 manā galā ok.

    =================

    Datorā ar aizvērtajiem portiem keš netiek tīrīts. History uz piecām dienām ieregulēts.

    Datorā, kur porti nav ciet, bet toties Mozilla FF visu iztīra pēc aizvēršanas ir tas pats gļuks, ka notepads parādās uz mirkli un pēc tam nozūd.

    #255344
    Evers
    Participant

    Jā, uzliku blakus tīru Chromi un arī neiet…

    #255345
    Foxsk8
    Participant

    Ok kungi ir 5dienas vakars, jeb 6dienas agrs rīts, nočekošu pēc iespējas ātrāk.

    #255346
    gaziks52
    Participant

    man jau kādu nedēļu FF never vaļā Notepad, tik vien kā titlā parāda “Sākums” un turpina “Loading…”, uz pārējiem pārlūkiem viss čikiniekā

    #255347
    samurajs
    Participant

    Hm. Neko tādu neesmu novērojis. Viss griežas normas robežās. Gan ar jaunāko FF, gan Kromu.

    #255348
    Mad182
    Participant

    Nav nekādu problēmu uz Firefox/Linux

    #255349
    Wuu
    Participant

    Sen jau kaut kas nav kārtībā, piemēram man neglabājas parole. Nemaz nerunāsim par lapas ielādes laiku un novecojušo dzini, kas liek portālam lēnām vilkties pa interneta vadiem. Bieži vien vispār izmet, ka lapa nav pieejama. Pat POST laiku vispār nerunāsim, nezinu kas jums tur par hostingu un kas jums ir kodējis, bet pirkstus viņam vajag aplauzts viennozīmīgi.

    #255350
    aoma
    Participant

    Kungi, problēma tomēr nebūs lietotāja galā 🙂

    Biju saskāries ar šo lietu vairākas dienas atpakaļ, bet tad tam nepievērsu uzmanību, jo ar Operu aizgāja un nodomāju, gan jau kāds FF gļuks vai kā.

    Toties vakarvakarā sēdēju iekš GParted Live CD, un, kamēr notikās varen garlaicīgais partīciju bīdīšanas process, nolēmu pasēdēt netā un palasīt jaunākās ziņas un lūk – šī pati problēma parādījas uz Chromium, vairākas reizes pēc kārtas. Kad pamēģināju vēlāk, pēc kādas pusstundas, viss atkal bija čikiniekā.

    Ak jā pat ar tīro teksta brauzeri – Linx, bija tas pats, nomidžināja ”sākums” un pēc tam melna lapa un tālāk nekas nenotiek.

    #255351
    grisha
    Participant

    Man uz lapsas 3.6.12 viss straadaa, Man gan lapsa ir uz Linuxsha, varbuut tur atskjiriiba. Tomeer probleemas rada bildites.lv, kuras deelj popularitaates ir paarslogotas. IEspeejams taapeec, saakumlapa ir sameeraa leena, piedevaam kaut ko meegjina visu laiku laadeet.

    #255352
    Foxsk8
    Participant

    Ja jūs sakiet, ka Jums jau tā problēma bijusi ātrāk, tad vai nu vaina ir hostā vai vēl kaut kur dziļāk.

    Wuu, dzinim nav nekādas vainas. Vispār jau ko tu gribi, uz parastu hostu vairs turēties nevaram, nespēj pavilkt tik lielu slodzi, kas radusies pēdējā laikā.

    #255353
    Mad182
    Participant

    Tas norāda tikai uz līku dzini 😀 Nav nav te tāda trafika, lai tas normālam serveim būtu problēma 😀

    #255354
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Wuu, dzinim nav nekādas vainas. Vispār jau ko tu gribi, uz parastu hostu vairs turēties nevaram, nespēj pavilkt tik lielu slodzi, kas radusies pēdējā laikā.


    Nezinu caths sistēma ir? Paskatoties uz notepad html man jau šermuļi metās, kur nu vel dziļāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā