Notepad sākumlapa "nejiet"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad sākumlapa "nejiet"

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255355
    Foxsk8
    Participant

    Wuu: Paskaties labāk, kurā gadā kodēts un tad te bļauj, ka kaut kas ir netā. Kā toreiz mācēju, tā mācēju.

    Tiem, kuriem problēmas ar to sākuma lapu, iztīriet kešu, un pēc tam vajadzētu būt visam okey.

    Un vispār, mad182, ja nejēdz kešu iztīrīt kāds, tas nenozīmē, ka vainīgs dzinis.

    Notepads hostējās pie serveris.lv un parasto hostu, nav mums VPS vai pašiem sava kaste.

    Un vispār, vēl viena lieta, es kaut kā nemanu nekur notepad sql dumpu, atkarībā no citiem. Tas izsaka visu, saistībā ar dzini.

    #255356
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Wuu: Paskaties labāk, kurā gadā kodēts un tad te bļauj, ka kaut kas ir netā. Kā toreiz mācēju, tā mācēju.


    Es nebļauju, esmu dedzīgs portāla apmeklētājs un vēlos redzēt lai notepad.lv attīstās uz labo pusi. Vienk. ir tāda sajūta (nojausma) ka notepad.lv v3 vel nav iznākusi, bet ir jau novecojusi. Vienkārši meklēju metodes kā tevi motivēt! 😀

    #255357
    Foxsk8
    Participant

    Jā jā, jo vairāk kāds man d*** virsū, jo vairāk kustos, tā tas ir, faktu nenoliegt.

    Nu wuu, čeko PM.

    #255358
    Evers
    Participant

    Š obrīd problēma ir pazudusi 🙂 , bet problēma bija, kaut kāds google analytics skripts varbūt tur jauca gaisu?

    #255359
    samurajs
    Participant

    Jap, iespējams, ar Gūgļa skriptiem arī agrāk bijušas problēmas. Ja apcirstu visas lapas saites, tad ātri varētu probzu atrast.

    #255360
    Kon
    Participant

    Tas nebūšu Es, ja nepateikšu, ka man viss OK. Tikai pēdejā laikā rādās “nevar savienoties bla bla”

    #255361
    Foxsk8
    Participant

    Pēdējā laikā hostings niķojas pa brīžiem, bet viss ir normas robežās.

    #255362
    mit2
    Participant

    Man tagad tas pats ar Chrome 8 (parādās un tad blank page)

    Bet ar lapsiņu iet. 🙂

    #255363
    Stat1CX
    Participant

    Vakar uz operas bija tas pats.

    #255364
    web33
    Participant

    foxsk8

    Es Tev to pašu rakstīju skype

    [2010.12.09. 21:35:05] Māris: ok ok

    [2010.12.09. 21:35:29] Māris: atlak jums notepad neiet 🙂

    [2010.12.09. 21:35:40] Māris: tb atkal

    [2010.12.09. 21:35:57] Māris: tipa ielādē un uzreiz balta lapa

    [2010.12.09. 21:38:33] foxjanisfox: nez viss iet

    Ļoti bieži jums šī problēma pēdējā laikā un tieši ar Google Chrome

    P.S

    Uz IE 9 vabše gļuks

    [img]https://www.bildites.lv/images/6jydn4u59y85qqsfi3kf_thumb.jpg[/img]

    #255365
    samurajs
    Participant

    Uz IE8 un augstāk Notepads jāskata saderības režīmā ar IE7. Tur ir tāds.

    #255366
    Foxsk8
    Participant

    Vispār kungi, es jau sen esmu minējis, ka v2 gļukus nelabošu. Supports ir noslēgts nost. Viss strādā tā, kā tam ir jābūt un nekādu general lielu gļuku nav.

    Visas problēmas, kas Jums ir radušās, reāli nevar nosaukt par pašas lapas problēmām.

    Tātad vēlreiz visiem, kas nav sapratuši:

    1. Nevaram savienoties, bla bla bla – hostinga problēma

    2. Posting time velkās – hostings

    3. Lapa parādās balta – nodzēsiet kešu, nevis cookies, bet kešu, šādu baltās lapas problēmu arī dabūju, nodzēsu kešu un viss ir ok.

    4. Ja vispār nevaram savienoties – hostings uz laiku ir down un notiek kaut kādi ne no mums atkarīgi uzlabojumi, pārmaiņas, etc.

    Un ja tad kaut kas nav, vai kā, ziņojiet man vai kā, arī ir vienmēr mails zināmais, var arī par problēmām rakstīt uz info at notepad.lv vai kā savādāk.

    Nākošā lieta, arī nevajadzētu tiem useriem, man iekš skype bļaut katru reizi, kad ir kāds maziņš downtimes, kā arī teikt ka hostings ir sūds un viss nekam neder. 😀

    #255367
    samurajs
    Participant

    Jā, arī es esmu ievērojis, ka šad-tad pēdējā laikā uz serveriem notiek kkādi darbi. Bet tas viss īslaicīgi. Tāpēc jau trauksmi necelsim! Tad jau traukiem.lv ķibeles biežāk gadās.

    #255368
    Crow
    Participant

    Nē, keša tīrīšana nelīdz. Esmu paranoiķis, tāpēc pārlūki, īpaši Firefox automātiski tīra visu, ko iespējams notīrīt, aizverot pārlūku.

    Kā arī – nodzēsu manuāli un enīvej neiet. Problēma tur diemžēl ir, vai nu iekš Googles Anālā vai iekš reklāmām vai Gemius lamzacības.

    P.S. Nemāku ar Firebug izlaist statementus iekš Javaskriptiem, tad ātri vien pats noskaidrotu kaitīgo vietu.

    #255369
    KristoZ
    Participant

    foxsk8, protams, visu cieņu, bet šī problēma ir parādījusies tieši pēdējās dienās. Hosta vaina tā nav, jo čakarējas tikai index lapa, bet forumā uzreiz tiek iekšā.

    Kā jau Crow saka, keša tīrīšana arī nelīdz.

    Visbiežāk iesprūst pie gemius:

    [spoil][img]https://fotohost.lv/images/1tmn0kzal28i1lpzo07m.png[/img][/spoil]

    vai Google’s Analytics:

    [spoil][img]https://fotohost.lv/images/hu1ahp3lt8bn5n5zd3sp.png[/img][/spoil]

    Vai negribi uz kādu laiciņu izkomentēt laukā to gemius skriptu no index lapas?

    Un, starp citu Googles Analytics ir jaunāks (savādāks) skripts priekš php lapām, iesaku pamēģināt to.

    #255370
    Foxsk8
    Participant

    Index lapai un vispār lapas headeriem pāris dienas atpakaļ mainīju javascript lietas, jeb nelasīto bloku divu. Bet tas nevar ietekmēt to, ka lapa neielādējās līdz galam, kā nākas.

    Otra lieta, vai visu laiku tā notiek, refresh un iekarās, refresh un iekarās, vai arī šad tad aiziet, šad tad iekarās? Saprotiet, ka man ir grūti nočekot problēmu, ja manā galā un pie maniem pieejamiem datoriem un visiem pārlūkiem, FF, IE6,IE7,Safary, Crome, IE8, utt.. un uz 3 datoriem ir ok.

    #255371
    Foxsk8
    Participant

    Vispār, ja notiek šāda kļūda, kāds man varētu iemest lapas avota, jeb sources kodu, nohostot to var šeit:

    paste.php.lv

    Mēģināšu tad caur soursi izpētīt, kāpēc rādās tukša lapa.

    #255372
    migors
    Participant

    Tīriju kešu nekas nemainijās, un kā jau teica KristoZ uzkaras tieši uz google analitic, jums arī tiešām ir vecā versija, varbūt pamainot kas mainās, bet tā nav lietotāju datoru vaina, nevar būt tā ka visiem vienlaicīgi ir viena problēma.

    #255373
    Foxsk8
    Participant

    Bet arī jocīgi, ka citiem ir ok un citiem nav.

    Labi, čekojat tagad, kam ir problēmas. Pārvietoju google un gemiusu uz lapas footeri, kā arī izņēmu lieku JS failu.

    Kas notiek tagad?

    Jā,googli šas atjaunošu.

    #255374
    Ralfie
    Participant

    fbcdn.net un inectar.lv nobloķēju un tagad lapa beidzot iet.. 🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā