Notepad testē: Budžeta klases mp3 atskaņotāji

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad testē: Budžeta klases mp3 atskaņotāji

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146747
    Anonīms
    Neaktīvs

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080329225931221.jpg[/imgl]

    Katram cilvēkam patīk mūzika. Katram sava – citam roks, citam klubu mūzika. Protams – ideāli apstākļi mūzikas uztveršanai būtu augstvērtīga stacionāra skaņas sistēma. Bet, kā rāda pieredze – lielisku skanējumu var iegūt arī uz austiņām no maziņa pleijerīša. Pie tam mēs netraucēsim apkārtējos.

    Š odien apskatīsim trīs budžeta klases Mp3 atskaņotājus, kuri būtu piemēroti jebkuram – Creative ZEN Stone 1Gb , Sony Walkman NWD B100 1GB un visbeidzot – IPod Shuffle 1Gb. Visi – cenu kategorijā līdz 50 Ls. Sāksim ar

    Creative Zen Stone 1GB:

    Tehniskie dati:

    Izmēri : PxAxD: 2.1″ x 1.4″ x 0.5″

    Svars: 6,42 grami

    Atmiņa: 1GB (~250 dziesmas)

    Akumulatora jauda: ~ 10 stundas nepārtrauktas atskaņošanas

    Akumulatora tips: uzlādējams Li-Polymer

    Atskaņo (audio formāti): MP3, WMA, Audio

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080329212311794.jpg[/img]

    Apraksts:

    Pirmo reizi paņemot rokās Creative Zen Stone, pirmās asociācijas bija – vai šis tiešām spēj atskaņot kaut ko vai tikai labi izskatīties? Nē – patiesībā šis nieciņš uzvedas tik pat labi cik izskatās! Par funkcionalitāti – ne visai spīdošs, no Creative varēja gaidīt ko labāku. Tas, saprotams, nav domāts par skaņas kvalitāti – tā, kā jau visiem Creative produktiem ir lieliska, pat vairāk. Manuprāt – baterijas darbības laiks varēja būt ilgāks. Pogu izvietojums vienkāršs – priekšplānā redzamas piecas kontroles, kas atbild par atskaņošanu – spēlēt/pauze/ieslēgt/izslēgt, uz priekšu, atpakaļ, skaļāk, klusāk un viens indikators , kurš mirgojot informē par baterijas stāvokli un citiem sistēmas procesiem. Augšpusē redzama Audio-out (Austiņu) izeja un “Nākamais albums/atkārtot mapi/jaukt secību” poga. ZEN Stone apakšpusē atrodas USB 2.0 pieslēgvieta. Runājot par audio – skaņa ir visaugstākajā līmenī, proti, manis atskaņota dziesma “POD – Youth Of The Nation” skanēja ar tādu telpiskuma izjūtu, ka likās – POD pārvākušies pie manis.

    Tātad:

    Jauks aparāts. Derēs visu vecuma kategoriju cilvēkiem- gan sporta fanātam , gan biznesa sievietei, gan rokerim.

    Skaņa ir kvalitatīva pat ar lētām austiņām, un cena pieņemama: 25,00 Ls.

    Sony Walkman NWD B100 1GB:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080329230750464.jpg[/img]

    Tehniskie dati:

    Izmēri: 25 x 89.9 x 16.7 mm

    Svars: 42,5 grami

    Atmiņa: 1GB (~250 dziesmas)

    Akumulatora jauda: ~ 8 stundas nepārtrauktas atskaņošanas

    Akumulatora tips :uzlādējams Li-ion

    Atskaņo (audio formāti): MP3, WMA, un Audio

    Apraksts:

    Ehh, kārtējais Walkman… no pirmā skata vienkāršs , kā jau Walkman… Vienīgais, kas mazliet izbrīna – ir iebūvētais displejs, kurš, aparātu izslēdzot, “nomaskējas”, itkā pazusdams. Lai ielādētu dziesmas, izmantojam iebūvētu USB-Stick , kas atklājas noņemot labajā pusē esošo vāciņu. Tas gan nebūt nav tas ērtākais risinājums, jo USB-Stick’i mēdz nolūzt, un tad varat atvadīties no sava Walkman. Aparāta funkciju klāsts ir pietiekami plašs, varētu teikt, manai gaumei pārāk pārbāzts. FM radio priecē, uztveršanas un audio kvalitāte nepavisam nav peļama.

    Tātad:

    Tipisks Walkman parstāvis, vairak gan domāts vidējas vecuma grupas parstāvjiem, jo ir diezgan trausls un jaunieša kabatā varētu arī salūzt – piemēram jau pieminētais USB-Stick. Cena – ap 40,00 Ls.

    iPod Shuffle:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080329231728530.jpg[/img]

    Tehniskie dati:

    Izmēri:

    Augstums: 27.3 mm

    Platums: 41.2 mm

    Dziļums: 10.5 mm

    Svars:15,6 grami (MB227)

    Atbalstītie audio formāti: MP3 (8 līdz 320 Kbps), MP3 VBR, AAC (8 līdz 320 Kbps), Protected

    AAC (no iTunes Store, M4A, M4B, M4P), Audible (2, 3 un 4 formāti), WAV, un AIFF

    Apraksts:

    Gudrais ābolītis atkal zarā. Respektīvi, lieliski izdevies Mp3 atskaņotājs, skaņa ir pietiekami labā kvalitātē un sniedz gaidīto baudījumu. Patīkams pārsteigums ir tas, ka šis “Ä€bolīša bērns” dziesmas atskaņo bez pārtraukumiem, respektīvi, bez klusuma pauzes. Š ādu funkciju negadās bieži sastapt. Iespēju ziņā Shuffle ir testa līderis, no otras puses – tas ir diezgan smagnējs. Lai gan to no bildes nevar noprast, bet tomēr ir. Un ne jau svara ziņā, bet izmēru. Tas nav visai piemērots nēsāšanai kabatā. Vēl viens patīkams pārsteigums bija komplektācijā iekļautā uzlādes/usb dok-stacija. Eleganti.

    Tātad:

    iPod runā pats par sevi, bez liekiem komentāriem. Cena ap 40,00 Ls.

    Galapunkts:

    1. vietu nepārprotami iegūst Ipod shuffle, galvenokārt savas funkcionalitātes dēļ. Cena gan relatīvi vislielākā.

    2. vietu iegūst Creative ZEN Stone sava kompaktuma dēļ, cena ir nepiedienīgi zema; es par tadu skanējumu būtu prasījis vairāk.

    3. vietu iegūst Walkman, kurš diemžēl neattaisnoja sava Sony zīmola uzdotos pienākumus. Bet varbūt nemaz arī nevajag?

    #177681
    osh
    Participant

    Man ir Apacer atskaņotājs, kuru dabūju no bračkas par 4 aliem. Savukārt, viņš to dabūja pa velti no GNT.

    Vot, tas ir īsts budžeta klases pleijeris.

    #177682
    samurajs
    Participant

    Labs tests, tik man nav vajadzības iegādāties atskaņotāju. Sony-Ericsson telefona pleijeris neko neatpaliek kvalitātes ziņā, resp. 2 in 1! ;.

    #177683
    quizzical
    Participant

    Esmu vienmēr par Creative

    #177684
    Creep
    Participant

    creative vispaar ieksh m79 pa akciju gaaja pat pa 13ls… parasti laikam 19ls… sooo nezinu kas tur tam shaflim var buut dizhi labaaks ja taapat displeja nav. un par taadu cenu var iegaadaaties divus stone…

    P.S. Creative vienmeer rulles 🙂 man pasham creative zen kabataa tagad 🙂

    #177685
    Jazz
    Participant

    Man ir šitāds riebeklēns ar 2Gb atmiņu un man nevajag nekādas papildekstras kā krāsainus ekrānus un vēl hz ko. Pamatfunkcija tāpat viņiem ir viena. Ar skaņas kvalitāti esmu apmierināts.

    [img]https://regmedia.co.uk/2005/03/29/muvo_v200.jpg[/img]

    #177686
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jazz wrote:

    Man ir šitāds riebeklēns ar 2Gb atmiņu un man nevajag nekādas papildekstras kā krāsainus ekrānus un vēl hz ko. Pamatfunkcija tāpat viņiem ir viena. Ar skaņas kvalitāti esmu apmierināts.

    (bilde)

    :wtf: tas tak mans vecais playeris 😀 😀 man tagad zen stone white 2 gb 😀

    #177687
    Jazz
    Participant

    Jā “pacēlu” utenī 😀 da nē kādu laiciņu atpakaļ iepirku cena kautkur ap 40ls bija

    #177688
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man sievastēvs no GB atveda 🙂 jūrnieks 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā