Notepad V3

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Notepad V3

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152155
    buipisLV
    Participant

    Kurā gadā tad ir gaidāms? 2050-tajā?

    #247496
    kaqp
    Participant

    2012jā tak jau gals 😀

    #247497
    Jaunzems
    Participant

    Pazūdi no šeienes.

    #247498
    archeens
    Participant

    Joomla + ādiņa un gatavs :DDD

    #247499
    Foxsk8
    Participant

    Kā jau es esmu minējis, ka viss notiekās. Vajadzēja apmeklēt notepad tusu, tad būtu arī visu dzirdējis, redzējis, kā arī varētu man pašam uzdot jautājumus, kas un kā.

    Gribētu arī pieminēt to, ka ir daudz vairāk darbu, nekā sākumā tika domāts, šeit nejiet runa par maza portāliņa uzbliešanu, etc, bet gan par nopietna media veidošanu, līdz ar to, ir jādomā, kā to vislabāk darīt, nekļūdīties, utt… Tur visvairāk laika aiziet, ne jau tajā izstrādē.

    Mums nav X projektu vadītāji, mākslinieki, utt… visu daru šobrīd es ar shady. Es īpaši negribu šajās runās pirms vēlešanām 😀 😀 😀 iesaistīties. 😀

    Cik esmu centies kaut ko pateikt, vai viss kas ir saistīts ar v3, vienmēŠ— visi ir no – d****, ka reāli es neredzu vispār prieku tur kaut ko darīt, dažs labs iedomājas, ka notepads pieder viņam, un ka mums jādanco pēc kādas stabules. Tā tauta nebūs.

    #247500
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    notepads pieder viņam, un ka mums jādanco pēc kādas stabules.


    Tīrākas atrunas un jā notepad.lv pieder portāla apmeklētājiem, bez mums notepad.lv nebūtu nekas.

    #247501
    Mad182
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    Kurā gadā tad ir gaidāms?

    Quote:

    – Kad būs notepad.lv 3.0?

    – Notepad.lv v3 tiks izlaista 2009. gadā, februāri. Portāls ik pa gadu, maina savu seju.

    Viss ir jau sen skaidri atbildēts. Patiesībā šobrīd dabojas v4, un vienīgie jautajumi var būt par v5.

    #247502
    Foxsk8
    Participant

    Es nekur nepieminēju tautas kopumu. Pag, wuu, ja jau visiem pieder, tad ludzu, no visiem, ari attiecigas finansialas investicijas. 🙂 Pērkam akcijas utt… 😀 no vienas galejibs otraa. Kadas atrunas. Tusaa teicu, ka septembri bus, septembris vel nav beidzies, sen jau ir beta, vel daudz darba ar dizainiskam lietam, css, js, kā arī struktūras uzbūve jānoslīpē vēl.

    Gudri var runāt tie, kuri neko nekad vispār nav veidojuši, esi veidojis kādu mega lielu projektu, esi bijis projektu vadītājs, etc? Protams, ka neesi, līdz ar to, tev ir tikai tāds sauss patērētāju viedoklis.

    A ko tu wuu vispār gribi? Kā viens te ieminējās, sudainu joomlu ar skinu, man tādu šitu nevajag.

    AK JÄ€. Un reāli vispār daudzi, kas ar izstrādi nav uz tu, reāli arī nesaprot, un veido pārmetumus. Tad varu arī piejiet pretēji, ka es strādaju un visu veidoju priekš Jums, for free, cik laika sanāk, tik sanāk, a jūs kā pēdējie idiņi, tik riet māk, kāds ir normāli pateicis, eu, iedod betas linku, patestēsim, paskatīsim, lai tā lieta iet ātrāk, ne sūda.

    Ja arī kāds piesakās, tad arī apskata tikai 3 lietas, un viss ar to beidzās, neseko līdzi, kā arī par katru mazu sīku uzlabojumu, kuri beigās veido kaut kādu pabeigtu kopumu, atskaites man šeit nav jāsniedz, un pēc tam atkal jāklausās, ka kādam individam, nepatīk, zaļa krāsa, nepatīk izvietojums, utt… tāpēc arī no iepriekšējiem topikiem par v3, esmu mācījies, to, ka labāk, jums neko nezināt, un mierīgāk būs dzīvot.

    Kas attiecās uz to 2009 gada februāri, tad v3 bija gatavs, tāds pats sūds, kā v2, ar gatavu joomlas skinu, samurgotu, struktūru, utt… beigās visu pārdomāju, un izvēlējos tomēr visu pēc iespējas vairāk pats veidot, nekā beigās būs ļep, ļep, ka huj kaut ko kāds cits, sapratīs.

    Nākošais, man kā visiem citiem normāliem cilvēkiem ir darbs, ģimene, privātā dzīve, neta vide, utt… ja rēķinam, vidēji tad notepad projektam normāli man sanāktu labi, ja kādu vienu stundu tik dienā pieķerties, varbūt 2. Bet man arī ir citi pienākumi šeit, tad nu grozies kā gribi, kad es visu nevaru paspēt. Rakstus uzrakstīt, iztulkot, nav tas pats kas kaut ko kodēt, projektēt un beigās tā lai viss būtu ok, tāpēc par darba salīdzinājumu notepadā, es nevienu nenosodu, atšķirībā no daža laba, kas ik pa laikam papukst. Nereizi, neesmu nīdējis par kāda cita darbu, vai ieguldījumu, katrs dara tik, cik viņš var.

    #247503
    Mad182
    Participant

    Lai nu kāds, bet megaliels šis projekts nav 🙂

    #247504
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:


    A ko tu wuu vispār gribi?


    Es gribu notepad.lv v3!

    #247505
    Foxsk8
    Participant

    wuu: A kas no tā, personīgi tev, mainīsies?

    #247506
    shady
    Participant

    Administrācijai nav jāatskaitās par v3.

    Īstenībā nesaprotu, ko jūs varat ar to ņemties? Līdz šim V2 tīri labi funkcionēja, V3 vajadzība parādījās tik pēdējo gadu, kad mēs krietni paplašinājām apgriezienus.

    Administrācija solīja V3 palaišanu šā gada septembrī – ļoti ceru, ka šis solījums tiks izpildīts. ja ne, tad atvainošos un tiks palaists oktobra sākumā.

    Tēmu slēdzu, ja kādam tik ļoti liela interese, tad var uzjautāt ko man vai foxim privāti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad V3’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā