Notepadiešu iepirkšanās paradumi uz Ziemassvētkiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepadiešu iepirkšanās paradumi uz Ziemassvētkiem

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #253942
    Brutto
    Participant

    Mjā, pirmie (un arī visi turpmākie) ZS bez vistuvākajiem cilvēkiem – vecākiem. Laiks ir nežēlīgs, neko tu tur nepadarīsi.

    Pie brāļa jau arī nekulšos uz otru Latvijas galu, gandrīz pie igauņiem:)

    Tad nu atliek tēva māsa ar viņas dēlu, jebšu manu brālēnu, bet tas tik met pa lampu… Varētu jau reizi gadā māsīcu apciemot, bet…eh, būtu vasara, aizmītos ar riteni tos 56km.

    Tā kā esmu nu jau gadu+ bezdarbniekos, tad nu nekādas naudas tērēšanas arī nenotiks, tā kā visā visumā Zivij +1 !

    #253943
    Bekons ar olām
    Participant

    Brutto

    Laiks meditācijai un sevis izzināšanai. Katrs pārbaudījums jāpieņem ar sapratni.

    #253944
    Rustyscrew
    Participant

    Vispirms es atvainošos par to, ka man ļoti patīk gari un plaši pateikt savas domas..

    Es domāju, ka Z-svētkos vnk nevar bez mandarīniem, karstvīna un prieka un laimes sajūtas, kad katrā sirdī iedzenās kāda gaismiņa un kāds to pamana, kādām kļūst ļoti silti un tā ir tā sajūta, kad cilvēki ir kopā viens ar otru…

    EDIT: Protams, ka bez dāvanām arī nevar.

    Atgriežoties pie tēmas…

    Man pašam nepatīk šie svētki, man katrus svētkus ir parasti jāstrādā un kaut kas jādara, taču tas nav iemesls, jo veikalos jau pirms daudzām dienām vai mēnešiem sāk drūzmēties cilvēki un to ir tik daudz, ka pat normāls cilvēks neiepirksies, taču Z-svētku dziesmas jau sāk skanēt oktobrī un nemitīgi tiek atkārtotas tā, ka pat galvai būtu jāsāk plīst vai pušu..

    Patērētāji nepievērš uzmanību cenai, jo zin, ka kādu grib sasildīt vai iepriecināt un pērk uz nebēdu tā, ka Latvijā tādas krīzes nemaz nebūtu….

    Es atvainojos, bet pārtika nevis tiek no noliktavas ievesta veikalos, taču tā vispirms ir pabijusi miskastē, tad noliktavā un pēc tam tikai veikalā.

    Es gribēju teikt, ka derīguma termiņi ir galīgi nederīgi un Z-svētki un jau drīz nākošais jaunais gads ir īstais laiks, kad tirgot visu un jebko, kas ir derīgs vai nederīgs…

    Man vnk Z-svētki ir bijuši un būs kā parasta diena…

    Runājot pa dāvanām…

    Cilvēki pērk sev un citiem dāvanas, iepriecinot paši sevi un citus, taču es par tādām dāvanām neko negribu runāt daudz, ne jau tāpēc, ka Latvijā ir krīze un nevar atļauties, tāpēc, ka man nepatīk šādi svētki un savā ziņā es varbūt ko īpašu uzdāvinātu tikai saviem tuvākajiem nevis citiem, jo man viņi ir svarīgāki.

    Jauki ir saņemt dāvanas no citiem, taču pēc tam rodas kaut kāda sajūta, kas saka to, ka pārāk daudz iztērēts, nevajadzēja jau tā un tā tālāk…

    Nedaudz par atlaidēm…

    Jauki, ka uz Z-svētkiem vis ir lētāks, taču man nepatīk pirkt uz atlaidēm un savā ziņā es pērku to, kas nav uz atlaides, vairāk jau cenšos iegādāties ko labāku nevis nocenotu, tad jau esmu kāds bezdarbnieks, kas tik skatās ko lētāku…

    Atlaides pievilina patērētājus saviem veikaliem ar labāko piedāvājumu, taču tās atlaides jau nav atlaides, ja tā cena ir tādi pati kā to ir uzlicis tas, kas pārdo, taču veikals uzsit augšā lielāku cenu un ar to saucamo «atlaidi» to atkal nosit nost līdz tādai, kāda tā ir bijusi vienmēr…

    Vēl jau cilvēki salasa visādus niekus priekš Z-svētkiem un tikai tad nonāk pie pārtikas vai kā tāda…

    Būšu jums pateicis savas domas par šiem svētkiem un nedaudz paņemot aptaujā pieejamo informāciju, pielicis šo un to klāt.

    Z-svētki vispār ir tāds kopā būšanas laiks un jauki svētki….

    Varam iepriecināt paši sevi un citus…

    Man tā ir parasta diena, jo man ir savi iemesli un dzīvē, kāpēc es neciešu šos svētkus.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā