Novēlota vidējā izglītība

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Novēlota vidējā izglītība

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224195
    lapsis
    Participant

    Un ļoti labs punkts – par abstrakto domāšanu. Tā nu ir lieta, kas valda.

    #224196
    Aldis
    Participant

    Sarpcitu – Izglītība ir tas, kas paliek pāri, kad aizmirsies ir viss, kas mums ir ticis mācīts. (Pieņemsim videnē) /Einšteins/

    #224197
    Crow
    Participant

    Viņš ir teicis arī “Tas ir brīnums, ja zinātkāre pārdzīvo izglītības iegūšanu.”

    Enīvej – tāpēc jau varēja tā teikt, ka bija Einšteins. Diemžēl ne visiem, kam tā galva strādā, tā strādā pareizi 😀

    #224198
    Evers
    Participant

    Es augstkolā iet ar netaisos (vismaz pagaidām) , jo uzskatu, ka ir muļķīgi šķiest 5 gadus savas dzīves rakstot 100lappušu referātus, un guļot garlaicīgās lekcijās, tikai tāpēc lai dabūtu krāna pagarinātāju – papīrīti. Reāli vajadzīgās zināšanas var iegūt pašmācības ceļā, ja ir interese apgūt konkrēto lietu. Protams prakse un pieredze ir neatsveramas lai šīs zināšanas noslīpētos, saglabātos un kļūtu vēl labākas.

    #224199
    Sid
    Participant

    Es piekrītu abām pusēm, bet man kkā tomēr patīk drošības sajūta, kas ir ar to papīrīti.

    #224200
    aoma
    Participant

    Interesanti, kā var mācīties augstskolā, ja reiz vidusskola ir nevajadzīga hui*a? Tam, ka nav nekā labāka par pašmācību, vēl varētu piekrist, jo dažreiz arī augstskolas finālists liekas nācis nupat kā no bērnudārza, jo nekad jau nevari zināt – papīrs šim/šai ķešā tikpat labi var būt tēva/mātes gādāts jeb ar p*zdu/pudeli nopelnīts 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 41 līdz 46 (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā