Novērtējam sava telefona kameru

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Novērtējam sava telefona kameru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154209
    samurajs
    Participant

    Kaut arī fotografēt ar telefonu neskaitās labais tonis, kādreiz tas tomēr noder. Lai izvērtētu, vai bildes sanāks, vai arī konkrētos gaismas apstākļos nemaz nav vērts mēģināt – noskaidrosim kameras parametrus: ISO un slēdža ātrumu automātiskā režīmā. Telefona specifikācijās tos parasti neuzrāda.

    Lai novērtētu, uzņemam 2 bildes. Vienu tumsā (var vienkārši aizklāt objektīvu), otru maksimālā gaismā (piemēram debesis saulainā laikā). Skatāmies “Propertijos” EXIF datus (uz PC, jo telefonā diez vai EXIF parādīs).

    SE Xperia X8:

    ISO diapazons= 40…250

    Slēdža diapazons= 1/5s… 1/1000s

    #270698
    Foxsk8
    Participant

    Par savējo jauno trubu Samsung Galaxy S 2, esmu vienkārši stārā, kamera tik ideāla, visām zibspuldzēm, un visādiem navarotiem, drīzāk jau vajadzētu likt iekšā bildes, kā sampļus plus šos visus datus.

    #270699
    msh
    Participant

    Par sava GB102 kameru es arī esmu starā, jo tam tāda nevajadzīga mezgla nav 😀 Kad vajag, paņemu savu PowerShot A75 un nofočēju ko vajag, telefonu parodijas ar savu vienu lēciņu līdzi nestāv, kaut arī muļķu pievilināšanai nu jau krapfõnos liek matricas ar 4x lielāku pikseļu skaitu 🙂

    #270700
    grisha
    Participant

    NOkia E63. Nevienu labu vaardu nevaru pateikt. Diivaini ka taas klases telefoniem ir shausmiigas kameras.

    #270701
    Creep
    Participant

    grisha: E63 ir biznesa klases truba. E61 vispār bija bez kameras..

    #270702
    grisha
    Participant

    To jau domaaju, visumaa telefons ok, baterija arii labi tur, bet kamera vareeja pat nebuut, jo tik nozheelojamu kvalitaati pat neesmu maniijis. Pat neticu ka tur ir 2 megapikselji.

    #270703
    Creep
    Participant

    Neesmu drošs, vai teksts ir salasāms nofočējot, bet ja ir, tad lūdzu, iemesls ielikt kameru. Fočēt kautkādus darbus, dokumentus utt…

    #270704
    garaisezis
    Participant

    no jaunajiem telefoniem kri man ir bijusi peedeejaa gada laikaa

    Nokia N900… itkaa 5Mpix bet kvalitaate Nokia N95 man likaas ir labaaka

    SE Xperia X10 8Mpix, suudiigs autofokus, bet kavitaate lidziiga, kaa citiem

    HTC HD2 5mpix, suudiiga kvalitaate, suudiigs AF, liidziigs lidziiga kaa vecajam SE W800 ar 3Mpix

    Tagad ir Dell Streak (Dell mini 5) ar 5Mpix, autofokus ideaals, bet bilzu kvalitaate ir laba tikai labos apstaaklos, iipashi laba kad aaraa ir nedaudz apmaacies, bet ne paaraak spoza saule, naktii vnk suukaa…

    Izmeginaaju jauno Nokia N8, baigi smuki ziime, bet Symbian, nu nee,… gaidu HTX Sensation kad nedaudz nokritiisies pirmaas hop lielaas cenas

    #270705
    KristoZ
    Participant

    Domāju – būšu vienīgais – atbildēšu pa tēmu, bet nekā – izrādās, ka mans HTC TyTN II (Kaiser) nemaz nesaglabā EXIF datus par slēģa ātrumu un ISO vērtību. 😀

    #270706
    Jaunzems
    Participant

    garaisezi – rītdien ielikšu Sensation vs. Galaxy S 2 kameras paraugus. Ja godīgi, G S II ir labāka kamera.

    #270707
    garaisezis
    Participant

    tureeshu pie vaarda.

    Nofotograafee tuvplaanu 5cm attalumaa, tad kaut ko naktii, teiksim laternas gaismaa un vnk spozaa saulee kas spid pretii un to pashu ar video uznem mainot attalumu. VNK gribas zinaat, cik labi straadaa autofokuss.

    Pagaidaam man naacies tureet tkai absaluuto liideri Nokia N8 kurai ideaala kaera prieks telefona. Bet taa ja butu jaizveelas, tad Nokia N900 buut arii laba, ja vien nebutu miinus dispeljs no aizveestures.

    #270708
    Kon
    Participant

    n78 labākā kamera, kādu pats esmu sastapis mobīlajā pasaulē

    #270709
    senats
    Participant

    Ta dā!!! NOKIA 6230i…. kameras attēls līdzinās izšļāktai masai vai jogurtam, no kura vien tu pats zini,kas tur bija fočēts… 😀 Par jaunu telefonu domāju jau sen, tik kkā mīļš man tas klucītis! 🙂

    #270710
    samurajs
    Participant

    Ja kaut viens no jums būtu ielicis reālus datus no kameras! 😀

    #270711
    garaisezis
    Participant

    man ir veca nokia 2330 ari ar kameru, bet nu vel trakaka, tev itkaa 1.3pikseli, man tikai 640×380… neveelies samainities?

    #270712
    feiks
    Participant

    Tiesa gan nav uz auto, bet nu iespēju demonstrācija xD

    [img]https://www.bildites.lv/images/xsthwtwlfktyr9uvwssi.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/iowp2kzcwu1vcx9h5bxg.jpg[/img]

    #270713
    senats
    Participant

    Samurajs: Ne datu kabeļa, nekā…. vienīgais lādētajs un pati truba dzīva! 🙂 Ar tiem datiem…. nu zin atklāti, kam viņi interesē no tāda telefona!?! 😀

    Garaisezis: Nē, paldies! Mainīt neko nevēlos! 😀

    #270714
    Ceplis
    Participant

    Sony Ericsson J10i2

    ISO 40-160

    Time 1/8-1/1250

    #270715
    aoma
    Participant

    Nokia 6303i. Iegādāts pa lēto, kvalitātes ziņā pārspēj vienu otru ziepjutrauku. Smalkākus parametrus slinkums likt, tā vai tā, ja bilde ir daudzmaz izdevusies, un ir doma to izmantot, attēls tiek apstrādāts kādā visiem pieejamā un zināmā attēlu apstrādes programmā 🙂

    Salīdzinot ar visām šim līdz šim man bijušajām nokijām, bilde vienkārši ideāla.

    Ak jā bija man īsu brīdi kaut kāds ēriks (modeli gan vairs neatceros), tas bija patiešām nopietns telefons+fotoaparāts apvienojums, bet tur jau nopelni ir tikai un vienīgi Sony.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā