Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › NSA Xkeyscore vienkāršāks par Google Search, bet redz visu
iebaroti
Xkeyscore var saglabāt: čatus, e-pastus, fotogrāfijas, dokumentus, balss zvanus, klaviatūras taustiņu nospiedienus, loginus un paroles, Skype zvanus, failus, ko sūta mākoņos, webkameru attēlus, meklēšanas vēsturi, reklāmas trafika analīzi, sociālo tīklu trafiku, botnetu trafiku, CNE targetingu. Tāpat arī seko lietotāju aktivitātēm Google Play un Samsung App Store.
Toucan Systems vadītājs Jonathan Brossard stāsta, ka apmācīt darbinieku spiegot varot pa vienu dienu. Lietotāja saskarne neesot sarežģītāka par Googles meklētāju. Piekļūt attālinātam datoram varot burtiski minūšu vai pat sekunžu laikā. Tika minēti arī piemēri: lai piekļūtu ANO darbinieku privātajai sarakstei, pietika
Tika minētas arī aktivitātes kāda Al-Qaeda līdera izsekošanāsniedza atbildes paskaidrojumus
[img]
[img]
[img]
[img]
Optical fiber tap? Tātad to propagandu ir sastrādājis kāds vismaz 50gadnieks.
Kā tu zem ūdens kautkur kaukādu wiretapu uztaisīsi? Tātad no tās vietas okeānā, jāiet gan tavai optikai uz tavu srano jankydoodlland, gan arī tur jābūt kaukādām elektrības pievadam un milzīgai zemūdens ēkai. Gan jau kāds to pamanītu.
Amerikāņi ahujeļi ar savām darbībam. Pat puķins ar savām jobanajām kolorado vabolēm netiek viņiem līdzi.
Par līšanu citu darīšanās – ne visus gadījumus atbalstu, taču uzskatu, ka, piemēram, ISIS vai Taliban izplatība atsevišķos reģionos ir jāapkaro, pat tad, ja tiek pārkāptas kādas mazas valsts suverēnās tiesības. Tas ir visu labā. Arī tad, ja valdība vēršas pret tautu ar zarīna gāzi, citām tautām ir kas jādara. Protams, mēs jau varam diskutēt par to, kurš tad to zarīnu cilvēkos izlaida, bet nu.. 😀
Pie reizes pajautāšu, KÄ€ tu to iedomājies fiziski? Optikas dzīslai dīcknaible apkārt?
P.S. Te vel nesen bija raksts par kaukādu neiznēsātu klaunu kurš ar mikrofonu noklausoties procesora sīkoņu.
Lai analizētu pārtverto informāciju, lai uzglabātu izanalizētos (un pārtvertos) datus, NSA puikiem nepieciešama nežēlīga skaitļošanas jauda (jo tika minēts: “vienlaikus arī ļoti jaudīga”) un dikti liela storage kapacitāte. (dauņiem saprotami – ar pāris NAS būs par īsu).
Kā biedris Samurajs norādīja – “Š itādu datu centru var mierīgi noformēt kā ASV karabāzi un visi gali ūdenī.”
Uz ko mans norādīja, ka šādai karabāzei elektropatēriņš, minētā datu centra dēļ, būtu aizdomīgi liels. (Es domāju, ka elektro enerģija tiek iepirkta no vietējā piegādātāja).
Tagad uz tavu pļūtienu “no kā”, zpeciālizta k-ngs – no tā ka datori (compjūteri, serveri) un tos apkalpojošās iekārtas patērē ELEKTRĪBU.
Nu normāla karabāze ar dažu megaWatu pieslēgumu..
Preses relīzes