Nu, AIZIET!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157894
    BERILS
    Participant

    Sveiki švāģera vectēvi. Zin, tagad salasījos visādus forumus, skatos, visapkārt notiek kaut kādi mistiski forumu pasākumi , satikšanās , kopistiska pierīšanās utt. bet np nekas tāds nav noticis :o? Kapēc gan ne , SAMURAJ AIZIET , vajag kautko uzmest . Es domāju piekritēju būs gana 🙂

    Tik bez kautiņiem, par nesmukām sejām , vai šķībām acīm 😀

    Ir daudzi indivīdi ,kuru sastapšana real-life mani pagodinātu 🙂

    #294835
    Nelabojams
    Participant

    HO, HO!!!

    Visnotaļ laba doma… mana vecā te arī skraida pa visādiem “Cāļa.lv” un adītāju tusiņiem – pilnīgi skaudība metas – abet kas, mēs sliktāki? Ko?

    P.s. līdz lopam pierīties gan nevajag. Pēc pārēšanās div’ nedēļas slikti. Bet pohas ir otrajā dienā un pēc tam miers. Tiesa, pastāv pohu nezūdamības likums: tās nevar iznīcināt, bet tikai attālināt.

    P.p.s. kāpēc vārdiņa p-o-h-u vietā man parādās po*uj? Notepada robots-pašcenzors?

    #294836
    shady
    Participant

    Cilvēki vienkārši ir slinki. Pesimistiski, bet nesanāks. Foxis ar samuraju ir Liepājā, viņus uz Rīgu dabūt ir tikpat grūti kā mani uz turieni 😀 Mēs paši, labi ja, reizi gadā satiekamies pie alus kausa, visa komunikācija tikai caur tehnoloģijām.

    Kur nu vēl savākt bariņu vienkopus… Esmu saticis te dažus lasītājus, bet nu tas arī ir bijis tikai privāti.

    Bet visā visumā neesmu pret satikšanos. Ja vēl kāds gribētu pievienoties mūsu entuziastu komandai (nevis viendienītis), tad labprāt – uztaisam tikšanos – apskaidrotu kas un kā notiek, utt. Latvija ir maza, viens otru pazīst, un bez kontaktiem nekādi 😀

    Edited:

    P.S. – Tu gribu tikšanos? Paskat, pat uz aliņu nevar saderēt šajā tēmā😀 Lūk labs iemels satikties, nevis par pastu sūtīt, bet nav pat kam atdot 😀

    #294837
    samurajs
    Participant

    Gadskārtējais Notepad tuss noteikti būs, bet tikai vasarā. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka Notepad kolektīvs pēc n-tā ala ir pietiekami skaļš, lai traucētu apkārtējo pilsoņu atpūtu. Tātad telpas atkrīt, jārīko atklātā alus dārzā. Bet līdz vasarai vēl tālu, par agru kalt nākotnes plānus.

    #294838
    E-500
    Participant

    Tā jau ir daudz ko darīt, lai satiktos vēl ar kaut kādiem nepazīstamiem datorportāla večiem. Huh.

    #294839
    Aldis
    Participant

    Ir šeit vairāki cilvēki satikti, bet neiebilstu pret kopā pasēdēšanu. Jap, un to iztēlojos vasarā vairāk kā pašreiz. 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā