Ņū Ipad laža #2

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Ņū Ipad laža #2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156239
    Ralfie
    Participant

    Kā rakstīts gizmodo ziņā, jaunajam ipadam ir pārāk jaudīgs akumulators un/vai pārāk švaks lādētājs, lai varētu darboties ar viņu arī pie stāvas pieslēgtā veidā.. heh

    https://gizmodo.com/5894988/people-are-having-trouble-charging-their-new-ipads

    #283904
    Ralfie
    Participant

    Hehe.. Gļuki parādās, kā senes pēc lietus..

    Gļuks #3.. Wifi problēmas.. Izrādās the ņū ipad wifi signālu uztver daudz švakāk nekā priekštecis ipad 2 un savienojums ar nav no tiem stabilākajiem..

    heh

    https://gizmodo.com/5895145/does-the-new-ipad-have-wi+fi-reception-problems

    #283905
    Jaunzems
    Participant

    Yep, Stīvs ir miris. Tas atspoguļojas produktu kvalitātē.

    #283906
    buldozers
    Participant
    #283907
    Stat1CX
    Participant

    Baigais jaunum – neatceros nevienu jaunu apple produktu kam defultā nenāktu līdzi simts un viens gļuks un bugs 😀

    jauns apple produkts bez bugiem nav iedomājams

    #283908
    samurajs
    Participant

    Ja šis reiz būs ideāls un nebūs bugu – kurš tad pēc gada vairs pirks iPad 4? To sauc par biznesu, biedri! 😀

    #283909
    dzhonsons
    Participant

    Lol, perfektā Apple produktam mega bugains produkts 😆

    #283910
    Stat1CX
    Participant

    Jūs netā saprotas – it’s not a bug it’s a feature.

    #283911
    nevertell
    Participant

    Visu cieņu, bet tikpat labi nostrādāta tablete pašlaik nevienam nav :>

    Tas nenozīmē, ka es pirktu tādu hlamu par tādu naudu, bēt truli dirst, ka tas ir feils jo tas nāk no ābola ir stulbi.

    #283912
    Raivix
    Participant

    Saki, ko gribi, bet visi Apple produkti vairāk vai mazāk tomēr ir feili… Mēs taču visi to saprotam, vai ne?

    #283913
    zemith
    Participant

    Pašam Apple produkts kāds ir bijis? ^^

    Ja Apple reāli būtu VISI, kā tu saki, feili, tad, manuprāt, viņi noteikti nebūtu vispasaulē populāri. Un noteikti nebūtu nostabilizējušies kā ‘brends’ par kuru maksā.

    Lielākā daļa, kas visu laiku Apple produkciju cenšās nodirst, principā vienmēr, cenšas kaut kā kompensēt savus kompleksus, hate`ojoties interneta vidē. Smagi, bet fakts.

    Un Samurajam ir pilnīga taisnība. Mārketings tas ir. Nav jau viņiem jēgas taisīt ideālu aparātu. Tas nav izdevīgi. Neviens neko neražo ideālu. ^^

    Ja jau reiz… Piemēram, man ir pirmais Iphone jau ļoti ilgu laiku. Nesūdzos nu ne maz. Varbūt daļēji tādēļ, ka man nenākas telefonā cauru diennakti sēdēt twitterī etc. Katrā ziņā, es dabuju uz kādu laiku paspaidīt Samsung Galaxy Ace. Par spīti tam, ka Iphone ir ražots 2007. gadā, tāpat Galaxy Ace nestāv viņam klāt(nerunāju par ātrumu). Uzreiz var just un redzēt, kas tomēr ir kvalitatīvāks un kur ir nedaudz vairāk piedomāts. Kad šādi paņem rokās citu telefonu, tad uzreiz saprot, par ko tieši tu maksā, pērkot Apple. Tas pats stāsts ar Mac`iem.

    #283914
    BERILS
    Participant

    labi teikts 😀 ! its future. XD

    #283915
    BERILS
    Participant

    neviens te neheito , vienkārši stāda fakta priekšā ka pēdējā laikā viņi ir nestabili…

    es neatteiktos no iphona , ipada ipoda utt. tiešām es būtu priecīgs , acis iemirdzētos , bet tu paskaties kā viņi spēlējas ar cilvēkiem [mārketings]….

    samsung ace , t.i.samsung viens no pirmajiem krepfouniem….

    heiteris ir cilvēks kurš nepamatoti un bez argumentācijas nocirš kādu produktu/izpildītāju/da jebko….

    heiters ir tas kurš prot pateikt ipad sucks , bez argumentācijas kā jau teicu… bet ja es tev parādu piemērus , un ja tu auto bez argumentācijas , man teiksi ka tev piekā*t es mīlu I…. tu oficiāli būsi fanbojs 😉 Get it? 🙂

    #283916
    zemith
    Participant

    Tu redzēji, ka es rakstu kaut ko par to, ka kāds pasmej tieši šo Ipad(kuram ir acīmredzami argumenti jau augstāk redzami)? Viens te iemeta, ka VISI produkti ir fail un metami, par to iet runa.

    Galaxy Ace varētu arī būt sūds, bet būtu nekorekti salīdzināt 2007. gada Iphone ar Galaxy S 2, piemēram.

    #283917
    BERILS
    Participant

    tavs komentārs bija tik lieks , nu TIK lieks. PASTÄ€STI KAPĒC Tu tā domā , KAPĒC? Esi lietojis? Kas tieši neapmierina? Kas tev likās justies tizli viņu lietojot?

    cienājamie NP.lv lietotāji , atvainojos ka izrādu nepatiku pret dažiem lietotājiem , bet nu cmooon.. pēdējās nedēļas laikā, šeit ir saradušies tik daudz “gudri&jauni” prāt°i , ka cirst pilnīgi gribās…. bez sakarīga teksta , izskaidrojuma, argumentācijas jūs pieciršat forumu… jūsu nekam nederīgās frāzes/komentāri ir tik glumi kā mana kaķa barība….

    Nevienam neinteresē tavs komentārs ja tur nav domas/jēgas , vienīgais es priecājos ka apmeklētība np.lv ir augusi , kas protams palīdz krāt lapas view’s.

    NEPROTI RAKSTĪT , LASI , NEPROTI LASĪT . RUN.EXE —> shutdown .

    #283918
    BERILS
    Participant

    Peace.

    Kapēc vispār divas dažādas markas un gaumes salīdzināt… lai izstieptos un sarautos?

    Kāda starpība kas stāv tavā kabatā… man ir sava un viss… manu dzīvi tas nepadara neglītāku ja tev ir lielāks vai smagāks kabatā…. 😀

    bet laikam jau tādu domāšanu jau sauc par offstream….

    #283919
    mildaa
    Participant

    Un ko tad topika autors ar to visu vēlējās pateikt!?? Savākt tādu publiku kā – Raivix u.c., kuri ir tik vien spējīgi, kā liet savu neargumentēto žulti…

    #283920
    Ralfie
    Participant

    Neargumentēto? RLY?

    Man tad ar pie KATRA sava komentāra būs jāpievieno linki no viedokļa rašanās procesā izmantotajiem materiāliem?

    Domāju jebkuram te ir nepatika (kaut neliela) pret Apple kā tādu, gan pret viņu produkciju..

    Te tik daži “popsīgi” atslēgvārdi, kuru naida pirmavots un kurinātājs ir tieši Apple:

    patentu troļļi, iTunes, EFI, iOS džeils, fanboy, HFS, hipsteri, DRM.. utt.

    #283921
    Evers
    Participant

    Kas tur ko pamatot. Ja Apple koncentrē visu ražošanas uzmanību vienā laikā uz tikai VIENU sasodītu produktu un pat tad uztaisa brutālu brāķi, tad tur jābūt nopietniem robiem pulkstenī lai cienītu to kompāniju, fanotu par tās produktiem un izmestu to milzu naudu par lētu ķīnas brāķi, kuram tikai ir krāšņš PR, kas liek zombijiem atkārt žokli un pirkt. Gan kā tas bija ar iPhone 4 antenu, gan iPad 2 dzeltēšanu, tā tagad ar jauno iPad pārkaršanu.

    Citi ražošanas uzmanību koncentrē uz daudz dažādiem modeļiem no katras klases, un pat tad šitādus sūdus nevāra.

    Jā, man ir drausmīgie kompleksi jo neesmu tik turīgs lai varētu atļauties Apple produkciju! Phe! :>

    #283922
    msh
    Participant

    Tu lasīt un/vai angļu valodu proti?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā