Ņū Ipad laža #2

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Ņū Ipad laža #2

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #283923
    msh
    Participant

    Manu prasību pret pārnēsājamām ierīcēm dēļ vienīgais aizkostā ābola lauciņš kas mani skar ir īpodi. Tā nu man ir 1G nano un 5G video. Tas, par ko ābolzombiji slavē savus dzelžus, tb firmware/OS, kas radīta priekš dauņiem man nav aktuāli, jo tos abus krāmus pirku ar domu par Rockbox, nevis to balto brīnumu kurš prasa īšķūni, dzelži tur ir maigi izsakoties prasti un vāji, divu kodolu 80 mhz ARM, vairākas lietas nespēj pavilkt, un kad to atmet, kas paliek? Pareizi, dizains, par kuru tad es arī esmu pārmaksājis.

    #283924
    nevertell
    Participant

    EFI ir kas slikts ? Ej pakaries, tu indigo. HFS jau nu ar ir tik slikta failsistēma.

    Ralfij, tu neesi labāks par āboldauni.

    #283925
    mildaa
    Participant

    Misters perfektias nekad nekļūdās 😉 Par ko ir lielāka interese, tā misēkļus arī vairāk pamana un apspriež. Kurš tad ir tas ideāls, Galaxy tab, vai cita uz anddrod bāzēta planšete… Tas pats UI, no kurienes pamatideja!? Kas neko nedara, tas protams nekļūdās. Tā tam būs būt. Tas pats džeilbreiks, tā ir norma? Paši gribam labu algu saņemt, bet softa izstrādātājiem žēl daži dolāri par ieguldīto darbu. Netaisos te nevienam neko pierādīt, katrs lieto savu, kaut DOS…

    #283926
    Evers
    Participant

    Tu tās brutālās kļūdas sauc par misēkļiem, kurus pamana tik dēļ popularitātes? 😀

    Neviens nav ideāls? Izlasi manu augstāk esošo postu. Vai nu Apple ir tik stulbi, ka taisot VIENU vienīgu produktu nejēdz to dataisīt līdz galam, vai arī pārliecināti par zombiju hordu kas viņiem velkās aizmugurē. Man šķiet, ka tur ir abi kopā. Protams, gan Nokia, gan HTC, gan Samsung utt nolaiž lažas, bet nejau tik rupjas, turklāt tie visi ražo daudz dažādus modeļus vienlaikus no katras klases.

    #283927
    Raivix
    Participant

    Vai tiešām viens mans komentārs sacēla tādu brēku? Ak jūs nabadziņi! Lec no biksēm divu teikumu dēļ…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā