Nu pasakiet vai cilvēki nav jocīgi ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nu pasakiet vai cilvēki nav jocīgi ?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151431
    jupis
    Participant

    skatijos ss. lv sludinājumus par cik man portatīvais nobeidzās doma iepirkt jaunu un uzskrēju šitādam brīnumam virsū https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/computers/noutbooks-and-portables/hbelp.html

    nu kur var kautko tādu izdomāt. skatīt cena un pc modelis!

    #238544
    web33
    Participant

    a kam tagad viegli 😀

    #238545
    buipisLV
    Participant

    Tas tak SS.LV – ko var gribēt? Cilvēks mēģina kādu nezinošo apkrāpt, un noteikti izdosies ar.

    #238546
    TokRa
    Participant

    Cena ir par traku, taču krāpšanu es te gan nesaskatu.

    #238547
    Evers
    Participant

    Piekrītu TokRai, varbūt pats pārdevējs neko daudz nesaprot, un domā, ka nu ja jau portatīvais, tad 160 Ls būs arī tādam atbilstoši.

    #238548
    afigel
    Participant

    nu blja a ja es grbiu savu 1 gb flesku paardot par 50 lvl – jo vinja man piemeeram ir ljoti miilja… vai tad nedriikst?

    ko pieseejaaties cilveekam, lai tak njemaas 😀

    #238549
    jupis
    Participant

    Nu bet reizēm tas kļūst jocīgi, ka, atvainojos par izteicienu, sūdu mēģina pārdot par zelta cenu!

    #238550
    elvisburdajs
    Participant

    jupi, Ir nedaudz par augstu, bet ja ņem vērā ka tas ir portatīvais..

    #238551
    PEDOBEAR
    Participant

    Domāju, ka cena ir tīri adekvāta, pie nosacījuma, ka tas dators ir ideālā stāvoklī ar licencētu Windows. Ja nē, tad gan tur bišku par daudz uzsviests. Ar to proča frekvenci, skatos kaut kāda kļūda – nevar būt 400, tur jābūt drīzāk 1500 Mhz, varbūt sludinājuma autors ko samurgojis.

    Starpcitu, ar tiem no rokas pirktajiem laptopiem mēdz būt diezgan tipiskas problēmas – iepuvuši cietie diski, retāk lādētājs, baterijas problēmas jau standartā (*).

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā