Nu pērciet tak to Vistu kaut pa lēto!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nu pērciet tak to Vistu kaut pa lēto!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146632
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080229122148522.jpg[/imgl] Vakar, 28. februārī Microsoft paziņoja par nodomu samazināt mazumtirdzniecības cenas dažām Windows Vista versijām: tātad Vista Ultimate ASV klientiem tagad maksāšot 219 USD 299$ vietā, bet Home Premium – 129 USD 159$ vietā. Līdz ar to Home Premium un Home Basic tagad būšot vienā cenā.

    Arī citas valstis piedzīvošot cenu samazināšanu, tas esot vērsts uz pirātisma ierobežošanu un legālo Vistu iegādes stimulēšanu.

    “Es nevaru atcerēties lielāku atlaižu akciju no Microsoft puses” – tā programmatūras tirgus analītiķis Kriss Svensons, “tas ir kas nedzirdēts!”

    Kopš 2007. gada janvāra jau ir pārdots ap 100 miljonu Windows Vista kopiju, bet par šo OS ir arī neskaitāmas kritiskas atsauksmes.

    Avots: https://www.news.com/8301-13860_3-9882510-56.html?tag=nefd.lede

    #176326
    Creep
    Participant

    taa noreecos kad virsrakstu izlasiiju 😀

    #176327
    Mr.Death
    Participant

    Manis pēc lai man viņi kaut no pakaļas met to sūdu, es viņu nepirkšu. :grr:

    Drīzāk Bilam izsmērētu seju par to ka sanaudo datorražotāju organizācijas lai tās taisītu tikai draiverus priekš vistas :punch: :punch: :punch:

    #176328
    Creep
    Participant

    njaa nebuutu slikti ja lapshos naaktu preinstalled linux… buutu diezgan leetaaki portabli…

    #176329
    Ivis
    Participant

    Un netikai bubuntu 🙂 laptopos ieksh metaleksa dziegan daudziem ir klaat linux

    #176330
    memorex
    Participant

    Ja pa 100Ls būtu ultimate versija, tad pēc 2SP varētu pirkt, tad home versijas maksātu 50Ls 🙂

    #176331
    saru
    Participant

    hhm, vai tad vienmēr ir tik slikti ? Draiveri jau principā visām jaunājām ietaisēm ir, tā kā nevajadzētu būt ar tam problēmām. Nerunāsim par 5 gadus veciem printeriem vai skeneriem.

    Kritizēt jau visi ir gudri , bet reāli ja cena viņai tagad nokritusies un servisa pakai gan jau drīz arī būs labojumi, tad kāpec gan ne, ja cilvēks ir piearadis pie windows vides ?

    ja jau 100 miljoni kopijas ir pārdotas, tad jau tomēr nav zemē metams produkts..

    ja ir atbilstoš dators un jāstrādā ar jaunu tehniku tad kāpēc gan ne.

    #176332
    Mr.Death
    Participant

    Saru: Tāds iespaids rodās ka esi dzirdējis tikai nosaukumu “Vista” :D:D:D:D

    #176333
    rajah
    Participant

    Edgars wrote:

    Manis pēc lai man viņi kaut no pakaļas met to sūdu, es viņu nepirkšu. :grr:


    piekrītu, pamatojums – esmu visādus windowsus redzējis un lietojis, šis nu ir krāms.

    #176334
    Creep
    Participant

    saru tie 100 milijoni ir ar varu uzspiesti… tagad 90% cilveeku kas peerk lapsi ir spiests lietot vista… un tomeer loti maz to portablu ar linux virsuu pagaidaam :(…

    #176335
    afigel
    Participant

    saru wrote:


    ja jau 100 miljoni kopijas ir pārdotas, tad jau tomēr nav zemē metams produkts..

    ja ir atbilstoš dators un jāstrādā ar jaunu tehniku tad kāpēc gan ne.

    jautaajums ir -kaa paardotas? paarotas cilveekam atnaakot uz veikalu un prasot vistu, jeb iestumtas kopaa ar jaunu urnu.

    #176336
    saru
    Participant

    bet vai tad nav tā, ka cilvēkam neviens viņu neliek pirkt ? pasūti netā ar linuxu.

    piekrītu , ka ja, win vista jau ir virsū un tu nopērc viņu kopā ar to datoru .

    nu nav gan tā, ka esmu tikai dzirdējis win vista, samērā labi esmu pazīstams ar viņu, bet ne tik sīki ar tehniskajām lietām. to atzīstu. 😉

    #176337
    afigel
    Participant

    saru wrote:

    bet vai tad nav tā, ka cilvēkam neviens viņu neliek pirkt ? pasūti netā ar linuxu.

    piekrītu , ka ja, win vista jau ir virsū un tu nopērc viņu kopā ar to datoru .

    nu nav gan tā, ka esmu tikai dzirdējis win vista, samērā labi esmu pazīstams ar viņu, bet ne tik sīki ar tehniskajām lietām. to atzīstu. 😉

    paluuri http://www.hp.com forumus – cik topiki ir par draiveirem – kur dabuut draiverus migreejot no putna uz xp

    #176338
    samurajs
    Participant

    Tagad gandrīz katrā veikalā lielākā daļa PC ir komplektā ar jau preinstalētu Vistu. Visi jau nav advancēta IT tauta kā mēs te. Lielākā daļa parasto datorlietotāju grib, lai PC, pārstiepts mājās, uzreiz darbotos.

    Tāpēc nav jābrīnās, ka pārdots jau tik daudz Vistas kopiju, jo alternatīvu tak nav! Linux vēl maz kas pārzin…

    #176339
    Kindzadza
    Participant

    Nu NAX to Vistu!!!

    Nekas labaaks par XP vēl nav redzēts.

    #176340
    saru
    Participant

    Kindzadza wrote:

    Nu NAX to Vistu!!!

    Nekas labaaks par XP vēl nav redzēts.

    konstruktīvs komentārs.

    var jau arī runāt par to, ka viens pasaka ”win vista nekam neder” un tie kas nedomā līdz saka tā pat, tā arī izplatās viedoklis…

    un tie kas brēc par to, ka vista gļuko utt.. japrasa kāds ir dators uz kura viņa ir uzlikta..

    #176341
    Creep
    Participant

    ir bijusi uzlikta… shamo aatri vien atinstaleeju…

    #176342
    rajah
    Participant

    saru wrote:

    Kindzadza wrote:

    Nu NAX to Vistu!!!

    Nekas labaaks par XP vēl nav redzēts.

    konstruktīvs komentārs.

    var jau arī runāt par to, ka viens pasaka ”win vista nekam neder” un tie kas nedomā līdz saka tā pat, tā arī izplatās viedoklis…

    un tie kas brēc par to, ka vista gļuko utt.. japrasa kāds ir dators uz kura viņa ir uzlikta..


    Es esmu vienmēr bijis par to, ka ja agregātam ir iespējas, tās jāizmanto pēc iespējas vērtīgāk – tātad, ja XP spēj uz švakākiem (!!!!!) dzelžiem ražīgāk darbu paveikt nekā vista, tad kāda velna pēc man vēl jāizdod nauda par papildus atmiņu un vēl citām lietām, ja to izdara daudzreiz ātrāk XP. jo tā vai tā, visas dzelžu iespējas īstenībā var tikt pārslogotas tikai NEOPTIMIZĒTU programmu dēļ – uz fikso vizuālajos beisikos, C u.t.t sasviež visu iekšā un nemaz programmētāji smadzenes nekustina.

    #176343
    shady
    Participant

    +1

    #176344
    rajah
    Participant

    Sid wrote:

    mhhh, jāatcerās arī par vistas plusiem, lietojis gan šamo neesmu, bet uz priekšu mums ir jākust gribi negribi, progresam ir jābūt a to mēs vēl tagad uz win98 sēdētu, jo redz šams tak ir ātrāks par win xp, huh..

    Nosauc kaut vienu plusu kas ļoti atšķirtos no XP un būtu neizmērojami vajadzīgs mājas lietotājam, ja spēsi pārliecināt, tas būs pluss vistas labā. Neņemšu vērā DirectX 10. – jo, ja programmētāji to gribētu, arī to varētu iemūrēt Win XP, tāpat kā tai pašā Win 98 bija vairākas DirectX versijas – 6.1, 7., 8., 8.1, un arī 9.

    Tu kaut reizi kādu programmu esi atvēris ar disasambleru vaļā un izpētījis? Ja tu prastu ar to rīkoties, tad redzētu cik kods ir pilns ar liekām drazām. Uz Win 98 mēs nu nesēdētu, jo tā tomēr cita Windows puse – tā, kas nenāk no NT. Runa ir par to ka sakarīgi domājot un programmējot XP ir iespējams pilnveidot, lai tajā nebūtu kļūdu,

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā