NuCAPTCHA – jauna pretspama aizsardzība

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas NuCAPTCHA – jauna pretspama aizsardzība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151567
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nu_1.jpg[/imgl]Pierastā «šķībā bildīte» jeb CAPTCHA, kuru bieži lieto, lai aizsargātu web lapas no spambotu uzbrukuma, bieži vien savu uzdevumu nepilda pienācīgi labi. Daudzas no bildītēm spamboti tīri labi iemācījušies “atkost”, tāpēc tiek lietotas aizvien ķeburainākas, ko pat cilvēkam grūti atpazīt.

    Tāpēc tagad tiek piedāvāta jauna aizsardzība, t.s. NuCAPTCHA, kur jānolasa kustīgi burti no animācijas. Š ādu paņēmienu spambotiem jau ir daudz grūtāk atšifrēt. Sistēma var sekot līdz, un ja rodas aizdomas, ka aizsardzība atšifrēta – var ieslēgt jaunu, jau grūtāku līmeni.

    Tā izskatās NuCAPTCHA – jānolasa un jāievada sarkanie burti:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_leapmarketing_1.gif[/img]

    Mājaslapa un API lejupielāde

    #240119
    Crow
    Participant

    Nav problēmu arī no video nolasīt konkrētu freimu un pēc tam atlasīt sarkanos (vai jebkādas citas kontrastējošas krāsas) burtus. Nekā revolucionāra un superdroša es te neredzu, vienīgi augstāks bandwidth lietojums un lietotāju vēl lielāka kaitināšana (t.sk. aifonistu un aipadistu, kuriem Flash vsp nerādās) :nuke:

    #240120
    McAnder
    Participant

    Neciešu captchas, bet spamboti vēl vairāk kretinē, tākā lai tik attīstās un man nebūtu acis jāmežģa.

    #240121
    atlans
    Participant

    kustīgas animācujas vēl grūtāk saprast neka bildi ar burtiem.. kretinē šada aizsardzība

    #240122
    RicoPico
    Participant

    Man viņi nebesī, jo tam visam ir jēga. Kretinē bezjēdzīgums. :p

    Turklāt, man pat brīžiem ir interesanti ieraudzīt aizvien jaunus un jaunus CAPTCHA veidus. Tāda, kā redzes atmiņas kolekcija man tiek veidota. Ir gadijies sastapt visnotaļ interesantus risinājumus. Piemēram, ka Tev kodu nodiktē robotiska Microsoft SAM balss… Interesanti, taču.

    #240123
    iKey
    Participant

    es komentētājiem piekrītu, dažus kodus vispār nevaru izlasīt

    #240124
    Gugols
    Participant

    Visvairāk captcha`s kretinē vai ir capital vai lower-case burti.

    #240125
    reGative
    Participant

    nu animētu captcha ir vieglāk saprast, nekā visādus raibus, kurus saskatīt nevar. 😀

    #240126
    Brutto
    Participant

    Ar reCAPTCHA līdz šim nekādu problēmu nav bijis. Pietiekami viegli saprast cilvēkam; savukārt boti vēl nav traucējuši (phpBB3).

    #240127
    Evers
    Participant

    ir pāris reizes bijis tā, ka reCaptcha grūti pašam nolasīt, bet nav problēmu uzspiest pārlādes podziņu un ir cits lasāmais.

    #240128
    nmy
    Participant

    anticaptcha maksā 1$ par 1k captchām :lala:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā