Nvidia: 3-way SLI – prieki geimeriem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nvidia: 3-way SLI – prieki geimeriem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173247
    Stiivais
    Participant

    Ak dies! :rofl: :rofl: :rofl:

    Te pat man kaut kas sakāms 🙂

    Samurajs, pamēģini un dabū taadas 3dmark skores ar single 8800ultra karti!

    Nesaproti ka tas ir BUGS!?

    #173248
    usins
    Participant

    Stiivais ja kas shis ten nav ljoti augsts rezultaats, nav rekords uzstaadiits sory. Oki

    nu ej kaut ko palode, varbut dabusi dual triple sli un varesi papriecaties. 🙂

    #173249
    Stiivais
    Participant

    Runa neiet par rekordu 🙂 Nevajag runāt par lietām no kurām ir maz sajēgas 🙂

    #173250
    usins
    Participant

    Taapeec iesaku tev paklusēt. Vienkārši palasot tavus postus… lai arī cik pozitīvi noskaņots cilvēks esmu… nevar par tevi spriest ka esi zinātājs šai jomā, varbūt uzskati sevi, es izlasījis elementāras lietas un jūties pro… es saku ko zinu, un nemēģinu runāt par to ko nezinu 🙂

    #173251
    Stiivais
    Participant

    Tātad arī tu pretēji visam apgalvo ka? VRam trīskāršojās un skrīnā redzamais nav Bug? 🙂

    #173252
    usins
    Participant

    Nu par skrīnu, ticu tam ko es redzu. Jo tāda veida BUG nevar būt 🙂 Saproti, tad jau vispār nevar ticēt šam skrīnam, ja jau programmā ir kļūda, kas nepareizi parād informāciju.

    Nu jebkurā gadījumā grafisko karšu atmiņa summējās, jo tā tiek aizpildīta, kut vai ar vienu un to pašu tomēr tā aizņem visu trīs karšu atmiņas. Bet galvenais sli uzsvars tomēr iz uz gpu izmantošanu fizikas aprēķiniem, lai spēles būtu daudz reālākas!

    #173253
    Stiivais
    Participant

    Quote:

    Jo tāda veida BUG nevar būt 🙂


    Pamato, jo pretējā gadījumā pārējā “argumentācija” ir absolūti lieka un diskusija bezjēdzīga 🙂 Ja tu pasaules OC “dievus” sauc par meļiem, tad vairāk no comments 🙂 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    PS. Jums vēl studēt un studēt :win: :win: :win: :win: :win:

    PPS.

    samurajs pats uzrakstiijis, ka triplam ir 100+ miljardi sekundee filreits, bet tas, ka skriinaa ir tieshi tas filreits vinjiem nekasa. 3dmark oficiaalajaa rezultu lapaa arii atminjas lielums paraadaas, 768, tas na gpu-z, bet vispaarzinaams benchu un sisteemas tests, kas ir maksas

    #173254
    usins
    Participant

    sory bet nu cilvēks un mašīna nav perfekti čalīt.

    Tā[ēc nemaz nesāc… neviens nemelo utt. “dievi”, ej un pielūdz viņus… parasti datoriķi, kuri specializējas tieši OC jeb voltāžas maiņai savos datoros.. njā.

    #173255
    Stiivais
    Participant

    Tas laikam ir bezcerīgi :rofl:

    #173256
    usins
    Participant

    aiziet- definē bug, nosauc man kļūdas nummuru, tad ticēšu- datori ir ļoti precīzas lietas, kurām visas problēmas tiek paredzētas un katrai kļūmei paredzēts savs nummurs, paziņojums. Ja man atradīsi, ka ir tād iespejamība, ka ir šāds bug, tad viņa būs kaut kur definēta. Uzpriekšu, kaut vai sazinies ar saviem “dieviem” un dabū info, ja nē vnk bans par spamošanu uz nedēļu 🙂

    nevajag muldēt bez faktiem- to sauc par publiskas vietas piesārņošanu!

    #173257
    preddetor
    Participant

    Jā, tu esi bezcerīgs… To es redzu!

    #173258
    Stiivais
    Participant

    Smieklīgākais ir tas ka viens n00bs ierauj kļūdu publikācijā, to pārtulko visās iespējamajās valdodās un pārējie pasaules n00bi pat nepieļauj citus variantus 😀 Viens uzraksta ka sunim ir spārni un jūs tik rejat līdz. Lai gan kāda tam vairs starpība, paši esat gudri 🙂 Vienkārši pārliecinājos par Jūsu zināšanām (kuras maigi izsakoties ir virspusējas). :wtf:

    Code:

    Can I mix and match graphics cards with different sizes of memory?

    While it is not recommended, NVIDIA does offer this flexibility using Coolbits. When purchasing a second graphics card, you should try to match the memory size so that you are ensured full value and performance from your purchase. For example, if your first card is a GeForce 6600 GT with 128MB of memory, you should purchase a second GeForce 6600 GT with 128MB of memory. However, using Coolbits (value set to 18), you can force both of the cards to use the lower of the two memory sizes and operate together in SLI mode. When dissimilar memory sizes are enabled to work together using Coolbits, the effective memory size for each card becomes the smaller of the two memory sizes. Instructions to enable this feature can be found here.

    Abas kartes renderē vienu un to pašu un rada divreiz lielāku ātrumu

    Ar jums runāt kā ar sienu 🙂

    #173259
    preddetor
    Participant

    Manuprāt Samurajs jau apstāstīja, kā darbojas 3-way SLI… Es vairāk ticu Samurajam, nekā kaut kādam Klaunam… Spīrāties nav jēgas! Kad tas pieleks?

    #173260
    Stiivais
    Participant

    Salatētim un zobu fejai laikam arī vēl tici 🙂

    #173261
    preddetor
    Participant

    Ēmm… Labāk izvēlos ticēt Samurajam, nekā potu lodētājam! :rofl:

    #173262
    usins
    Participant

    Stiivs- zin tie ir amerikāņizdomājumi par fejām utt.. neticu tādiem šitiem.

    Bet kā jau solīju 🙂 Bans uz nedēļu mūsu varonim. Būs laiks ko padomāt 🙂

    #173263
    preddetor
    Participant

    Ar jamu jau palika grūti bezargumentāli di#sties! (Viņam nebija argumentu, nevis man…) :rofl:

    #173264
    usins
    Participant

    bootaa cīņa turpinās 🙂

    #173265
    samurajs
    Participant

    Jap, es arī bootā piedalījos un pasūtīju mūsu ‘propesoru’ uz NVidia Forumu. Lai meklē taisnību tur. Vēl jo vairāk, ka infas pirmavots no turienes cēlies…

    Jūs, potu lodētāji visādi, man vienalga neiestāstīsiet, ka 3-way SLI sistēmā no katras GF 8800 videokartes 768 MB VRAM 512 MB paliek neizmantoti… NVidia luņi nesēd!

    #173266
    Foxsk8
    Participant

    Stiivais wrote:

    Smieklīgākais ir tas ka viens n00bs ierauj kļūdu publikācijā, to pārtulko visās iespējamajās valdodās un pārējie pasaules n00bi pat nepieļauj citus variantus 😀 Viens uzraksta ka sunim ir spārni un jūs tik rejat līdz. Lai gan kāda tam vairs starpība, paši esat gudri 🙂 Vienkārši pārliecinājos par Jūsu zināšanām (kuras maigi izsakoties ir virspusējas). :wtf:

    Code:

    Can I mix and match graphics cards with different sizes of memory?

    While it is not recommended, NVIDIA does offer this flexibility using Coolbits. When purchasing a second graphics card, you should try to match the memory size so that you are ensured full value and performance from your purchase. For example, if your first card is a GeForce 6600 GT with 128MB of memory, you should purchase a second GeForce 6600 GT with 128MB of memory. However, using Coolbits (value set to 18), you can force both of the cards to use the lower of the two memory sizes and operate together in SLI mode. When dissimilar memory sizes are enabled to work together using Coolbits, the effective memory size for each card becomes the smaller of the two memory sizes. Instructions to enable this feature can be found here.

    Abas kartes renderē vienu un to pašu un rada divreiz lielāku ātrumu

    Ar jums runāt kā ar sienu 🙂

    Palasot šo murgu, vispār neko rakstīt negribu. Bet varu pateikt. Stīvais, labāk Stindzi vai kā tev tur. Parādi savus rakstus, savus darbus, ko pats esi citu cilvēku labā darījis, kā tikai te spamojis, un citus meiģinādams ķert uz muļķi. Citu darbus viegli nolikt, bet paša darbi nav redzami. Besī man tādi pagrīdes izlecēji, kas “PIEPISÄ€S” pa visādām lietām, un mētā te baigo Guru. Laikam jau nemāki lasīt to, kas ir rakstīts pie portāla logo. Pozitīvi domājošiem cilvēkiem. Ja cilvēks kļūdijies, tad vajag viņu atbalstīt, nevis nomelnot un iet sūdzēties uz boot.lv. Bezcerīgs gadījums. Pirms tavas ierašanās šeit neviens nebija sūdzējies par rakstu, vai ziņu kvalitāti, nu vienam ienākusi laba doma, pastrīdēties. 😀 Tākā neko nezinu par šīm lietām, tāpēc klusēju. TNX to D-L.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā