Nvidia „Fermi” good, bad and ugly

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Nvidia „Fermi” good, bad and ugly

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231490
    shb-
    Participant

    [autora aizvākts]

    #231491
    nameisis
    Participant

    AddicTeD. wrote:

    @ Techspot ATi kartēm tika izmantots Catalyst 10.3a draivers, un vairākās spēlēs GTX 480 bija pat par 15% un vairāk ātrāka par HD 5870, nebūtu tik rijīga + temperatūras, varētu pat apdomāt kartes pirkšanu, jo vēl daudz nvidias draiveri priekšā, kas to visu varētu nedaudz labot.

    Techspots, vispar AF nav iesledzis nevienaa testa, nez vai tas kadam no abiem naak par labu, bet tomer vajadzjea ieslegt. Techpower toties notesteja ar 10.3, kas samazinaja kopejo Fermi parsvaru par aptuveni 2%

    Nvidiai bus draiveriem major release 256 versija, kad var gaidit lielu gains, bet pec tam, kaa parasti ipashi nepieaugs perf. Ati ari piem veljoprojam CF scalings nav parak labs takaa 5970 ciparus varetu pieaugt diezgan ieverojami.

    #231492
    nameisis
    Participant

    shb- wrote:

    Es varbūt kļūdos, bet raksts liekas nekvalitatīvs. Izskatās, ka autors ir ATI fanboy (tas nav apvainojums), kuš no N rakstiem apkopojis negatīvāko par nvidia un fermi un kopā izaudzējis tādu kā līķu maisu (see: warcraft3 😉 ). Rakstā teikumi nelīmējas kopā (garāki apraujas tur, kur prasās palīgteikums etc.), tas ir grūti lasāms, valoda pavāja, neizkopta. Es pieļauju, ka autors patiešām lieliski pārzina grafisko karšu tehniskās nianses, taču raksts ir pārlieku haotisks un rada iespaidu, ka autora galvā viss ir vienā lielā putrā.

    IMO.

    Neesmu gan ATI fanbojs, tomer neredzu, ko dizhi pozitivu uzrakstit par 480GTX, iznjemot to, ka taa ir atraka viena chipa video karte un ar to var sildit maju un cept desas un olas. Un izskatas labi pec arienes.

    Bet paldies par raksta viedokli, cienu dazadus viedokli, tapec ir labi dzirdet ari kaut ko ne tik pozitiivu.

    #231493
    shb-
    Participant

    [autora aizvākts]

    #231494
    Imhoteps
    Participant
    #231495
    Evers
    Participant

    Hitlera video kā vienmēr labs 🙂

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xfQOU3T0O3Q[/youtube]

    Lidmašīnu spēļukos tumbiņas var nelietot 😀

    #231496
    Creep
    Participant

    Man vienīgajam liekas ironiski tas, ka videokartes sāk palikt arvien lielākas un lielākas un nu jau daudz netrūkst no mātesplates izmēra (par biezumu vispār nerunāsim). Nu, ko, drīz varbūt atkal atgriezīsimies laikos, ka datori ir istabs izmēros?

    #231497
    lilmoder
    Participant


    #231498
    nameisis
    Participant

    nice reading

    https://semiaccurate.com/2010/03/29/why-nvidia-hacked-gtx480/

    Kur vēl tā bilde, kur AES dod strāvu Fermi

    #231499
    nameisis
    Participant

    Creep wrote:

    Man vienīgajam liekas ironiski tas, ka videokartes sāk palikt arvien lielākas un lielākas un nu jau daudz netrūkst no mātesplates izmēra (par biezumu vispār nerunāsim). Nu, ko, drīz varbūt atkal atgriezīsimies laikos, ka datori ir istabs izmēros?

    Tā jau ir, toties tuvojoties thermal wall domāju, ka TDP īpaši vairs nepieaugs un izmēri tāpat. It kā jau ir 3 slotu karte, bet tās ir ļoti reti limited series. Pie tam TDP procim ir tikai procis, bet videokartei čips+atmiņas+shēma. Vēl elektrības patēriņu limitēs, tas ka civlēki par to sāk uztraukties un nevēlas katrai jaunai videokartei pirkt jaunu barokli.

    #231500
    nameisis
    Participant

    nevertell wrote:

    A man pof. Zaļie vismaz māk draiverus rakstīt priekš linuxa.

    https://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=nvidia_kills_nv&num=1

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā