NVIDIA GeForce GTX 580

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti NVIDIA GeForce GTX 580

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252450
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Ok, šitas pēdējais Black Ops ir ok, lai arī tehniskais izpildījums pašvaks.


    Ir ir ok, es jau iepriekš iepirku Black Ops, 3. dienā pēc officiālās palaišanās tik palaidu spēli, pilnīgi nestrādāja un pat meta man sen aizmirstos zilos logus. Un pats jaukākais, tā arī no supporta atbildi nesaņēmu, nācās pašam problēmas atrisināt! Ja tu esi tipisks pirāts un spēle nestrādā tad vel tā, bet kad tu esi samaksājis un spēle nestrādā… Būtība neredzu jēgu tādus sūdus pirkt!

    Es jau daudz visādus faktus salasīju, next video no manis būs intresants :]

    #252451
    Crow
    Participant

    Tee-hee. Vo šito es neizprotu; man šoreiz nospīdējis vai arī SKIDROW izlabojuši Treyarch bagus, nu tā – pie viena? 😀

    Pilni interneti ar sūdzībām, bet man gadījās “iesprūst” vienās durvīs i vsjo. Par multipleijeru man principā pofig, tas manis pēc var nestrādāt vispār. Ar to “ok” es domāju story, btw.

    #252452
    shb-
    Participant

    Tā tīri pēc teorijas – appa var izraisīt bsod vai līdzīga maluma krešu tikai tad, ja tā tiek darbināta ar admina tiesībām. Tātad, ja BSOD tomēr ir un appa iet ar non-admin, problēmas ir hw vai draiveros. Win7 un Vistā pēc defaulta visi softi iet nonadminā.

    #252453
    iKey
    Participant

    Wuu wrote:

    Crow wrote:

    Ok, šitas pēdējais Black Ops ir ok, lai arī tehniskais izpildījums pašvaks.


    Ir ir ok, es jau iepriekš iepirku Black Ops, 3. dienā pēc officiālās palaišanās tik palaidu spēli, pilnīgi nestrādāja un pat meta man sen aizmirstos zilos logus. Un pats jaukākais, tā arī no supporta atbildi nesaņēmu, nācās pašam problēmas atrisināt! Ja tu esi tipisks pirāts un spēle nestrādā tad vel tā, bet kad tu esi samaksājis un spēle nestrādā… Būtība neredzu jēgu tādus sūdus pirkt!

    Es jau daudz visādus faktus salasīju, next video no manis būs intresants :]


    Heh, un zinu kurš vārds būs uzsvērts, un tas būs “Kāpēc?” 😀

    #252454
    iKey
    Participant

    Wuu wrote:

    Crow wrote:

    Ok, šitas pēdējais Black Ops ir ok, lai arī tehniskais izpildījums pašvaks.


    Ir ir ok, es jau iepriekš iepirku Black Ops, 3. dienā pēc officiālās palaišanās tik palaidu spēli, pilnīgi nestrādāja un pat meta man sen aizmirstos zilos logus. Un pats jaukākais, tā arī no supporta atbildi nesaņēmu, nācās pašam problēmas atrisināt! Ja tu esi tipisks pirāts un spēle nestrādā tad vel tā, bet kad tu esi samaksājis un spēle nestrādā… Būtība neredzu jēgu tādus sūdus pirkt!

    Es jau daudz visādus faktus salasīju, next video no manis būs intresants :]


    Heh, un zinu kurš vārds būs uzsvērts, un tas būs “Kāpēc?” 😀

    #252455
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Tee-hee. Vo šito es neizprotu; man šoreiz nospīdējis vai arī SKIDROW izlabojuši Treyarch bagus, nu tā – pie viena? 😀

    Pilni interneti ar sūdzībām, bet man gadījās “iesprūst” vienās durvīs i vsjo. Par multipleijeru man principā pofig, tas manis pēc var nestrādāt vispār. Ar to “ok” es domāju story, btw.

    #252456
    Crow
    Participant

    That’s why you need GeForce 😀

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/zl6eqsnj11rhc0hogwn2.png[/img][/spoil]

    #252457
    Wuu
    Participant

    Šªber kartes nepalīdz, tur kaut kas cits ir beigts… Man vel tā, tik viena karte atslēgta, bet džekiem SLIx3 neiet, tad gan škrobe slēgt visu ārā.

    #252458
    Snorx
    Participant

    Nu nu pirātisma apkarotāji…. Apskatieties kaut vai tās pašas Reloaded versijas- nav gadijumā aizdomīgi, ka katra seriāļa galā ir RLD? Un šim pašam “lauzējam” iznāk relīzes pat pirms oficiālās? Piemērs: GTA 4- oficiālā relīze 22:00, bet Reloaded pacentās jau 19:00…

    #252459
    Crow
    Participant

    Da tas, ka relīžu “nopludināšana” un fiksie pre-time ir insaideru darbs, nav jaunums. Atceros lasīto kaut kur: ar kaut kādu filmu relīžu grupu ASV gadījies, ka galvenais bija kaut kāds tur baigi svarīgais valsts iestādes priekšnieks. Domājiet, ka šamo notiesāja? Lika pagaidīt, mhhh. Korupcija jāmeklē un jāsāk apkarot tur, augšā. Tie, kas velk, tikai izmanto pastāvošo situāciju.

    Nu un tas, ka visi DRM ir švaki un nekam neder, ir… es nezinu. Izdevēji uzspiež developeriem likt tos sūdus un jamie laikam ieliek viņus ķeksītim? Tā šķiet.

    Piedevām, es pat dažai labai pirktajai spēlei labāk instalētu pirātu versiju, lai man netiktu instalēts kaut kāds ņedoģelannijs Starforce/SecuRom/Tages/etc. hujovijs draiveris, kas bieži vien par iemeslu visam sākot no gļukiem līdz BSOD’iem.

    #252460
    Snorx
    Participant

    Nu par starforce- pilnīgi piekrītu, turklāt vecāki starforci uz x64 vienkārši neiet 🙂 Vienkārši neredzu tolku pirkt spēļuku, kas man bļaustīsies, ka nevar iziet diska validāciju.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā