Ob1 un datoru optimizācija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Ob1 un datoru optimizācija

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206420
    ob1
    Participant

    To QSoft RamDisku savulaik nopirku. Licence ir uz lietotāju nevis kompi, tā ka varu izmantot to visos savos kompjos.

    Citi RamDisk, kas izskatās sakarīgi:

    https://www.superspeed.com/desktop/ramdisk.php

    https://www.romexsoftware.com/main/products/vsuite.html

    #206421
    linx
    Participant

    Nelieli labojumi rakstam un video: .. īstenībā ar šo mazo podkāstu tā netieši gribu norādīt notepad adminiem, lai padomā par notepad.lv audio podkāstu veidošanu, jo tas taču ir tik vienkārši, toties interesanti klausīties.. kādreiz bija IT ziņas LIRā, tagad nekā nav 😉

    [stream]https://www.hotlinkfiles.com/files/2713630_n8vjc/123.mp3[/stream]

    #206422
    ob1
    Participant

    Saprotu, ka lasot šo rakstu, tas ļoti velk uz reklāmu. Patiesībā veicot šo un iepriekšējo akciju mans mērķis nebija reklamēt savus pakalpojumus, mērķis bija pavisam cits, mēģināšu to šeit paskaidrot.

    Es ilgu laiku nevarēju saprast (un vēl tagad tā īsti nesaprotu), kāpēc firmas (arī brendi) pārdod kompjus, kas strādā nejēdzīgi lēni. Kādu gadu atpakaļ mēģināju palīdzēt vienai firmai ieiet tirgū ar normāliem kompjiem, bet liels bija mans pārsteigums, ka forumos tauta mūs norej. Sākumā domāju, ka tas aiz iedzimtās latviešu pieklājības, bet pēc kāda laika sapratu, ka tauta pārsvarā nav redzējusi normāli strādājošu kompi, tāpēc maniem apgalvojumiem par kompja ātrumu vienkārši netic. Mēģināju iepostēt video, bet tas nedod īstu priekšstatu par kompja darbību un daži pat domāja, ka video ir samontēts. Tā arī radās doma par šādām „akcijām”.

    Lai gan nepiedāvāju plašai publikai kompju ķīlēšanas pakalpojumus, viena interese man šajā lietā tomēr ir. Tā kā esmu programmētājs, tad manu programmu pircēji parasti prasa – kādu datoru pirkt, lai progas ietu normāli. Uz šo jautājumu man ir ļoti grūti atbildēt – zinu, ka nekas vairāk kā 1GHz un 1GB RAM nav vajadzīgs, bet redzot kā datorfirmas uzliek win, baidos, ka vajag vismaz 4-kodolu procesoru un 4GB RAM un tad vēl ir jautājums vai pavilks.

    Tātad mana interese ir sekojoša – pieradināt tautu, ka kompja normāla saķīlēšana ir vajadzīga, kā arī dot tautai priekšstatu – kā ir jāstrādā normālam kompim.

    #206423
    Foxsk8
    Participant

    linx: Par notepad podkāsistu, labi sanāk, tikai tos uzbraucienus varēj jau ķirzakam pa PM.

    #206424
    linx
    Participant

    Tu pārprati – man nekas pret ķirzaku, patīk man viņa komentus palasīt, tas vnk bija kā atbilde uz to viņa komentu pāris rindas augstāk 🙂

    #206425
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Kādu gadu atpakaļ mēģināju palīdzēt vienai firmai ieiet tirgū ar normāliem kompjiem, bet liels bija mans pārsteigums, ka forumos tauta mūs norej.


    atgaadinaasju, ka datorpasaules saakotneejaa versija bija daudz reiz labaaka par bash.org :>

    juus apreeja ne jau par optimizeesjanu, bet gan par veidu kaa tas tika pasniegts :>

    par to vilku, lapsu un spuldziiti veel jo projaam reeka naak :>

    #206426
    ob1
    Participant

    Tā lapa nebija domāta speciem, bet plašai publikai. Jā, zinu, speca skatījumā tiešām bija rēcīgi, bet useriem ļoti patika. Tagad tas saits ir aizlaists, džekam tik daudz darba, ka nav laika saitu pieķīlēt.

    🙂

    #206427
    samurajs
    Participant

    linx: samurajs pie off-topica nesienas, tam mums ir Politbirojs ar tautu vadoni Staļinu priekšgalā :). Bet pie mums tradicionāli neapkaro off-topikus kā tādus, bet gan tikai tad, ja tik aizskarti citi lietotāji, vai arī ja aiziet pār mēru.

    Vajadzētu parūpēties par podkāsta kvalitāti – man nācās tumbas griezt pilnā skaļumā, lai kaut ko dzirdētu 🙁 Un tev derētu parūpēties arī par pasniegšanas stilu un dikciju (ņem piemēru no SWH Bē-Bē Brokastīm 😀 )

    Par LIR – diemžēl nebija neviena, kas ar to noņemtos nopietnā līmenī, tāpēc arī aizgāja pa pieskari + nesaskaņas ar Morpheus jeb DJ Roberts… Skumji…

    #206428
    linx
    Participant

    Samuraj, toties kāds efekts pēc tam, kad tev tumbas uz skaļāko uzgrieztas un skaipā kāds uzraksta 😀

    #206429
    Evers
    Participant

    linx wrote:

    Samuraj, toties kāds efekts pēc tam, kad tev tumbas uz skaļāko uzgrieztas un skaipā kāds uzraksta 😀

    Pirmā lieta ko es izdaru pēc Skype uzinstallēšanas ir – izslēdzu opcijās Skype skaņas 🙂

    #206430
    Aldis
    Participant

    Es skype vsp nelietoju – pirmā no manām optimizācijas daļām.. 😀

    Nu jā, līdzīgi kā ob1, mani datori, arī vecās kārbas lido, viss kas viņos iekšā palaižas ātri, un funckionē pareizi un labi! 🙂

    Un jā, alus arī garšo! 🙂

    #206431
    Kon
    Participant

    Veido savu blogu ob1 😉

    #206432
    daGrevis
    Participant

    linx wrote:

    Nelieli labojumi rakstam un video: .. īstenībā ar šo mazo podkāstu tā netieši gribu norādīt notepad adminiem, lai padomā par notepad.lv audio podkāstu veidošanu, jo tas taču ir tik vienkārši, toties interesanti klausīties.. kādreiz bija IT ziņas LIRā, tagad nekā nav 😉

    Jauki, jauki… 😀 Netīšām, pēc tam, pirms tumbu atgriešanas normālā skāļumā, uzslēdzu dziesmu… Tā nevajadzēja darīt… 😀

    Man jau patika klausīties, jāuzēd cepums! Pozitīvi… 😛

    Edit: By fox – palaboju citātu, lai nav iekšā stream.

    #206433
    Mr.Death
    Participant

    ne pa teemu, bet tomeer izteiksjos. manaam izlutinaatajaam ausiim baigi kljinjii tas, ka visi kas raksta audio ierakstus runaa sjausmiigi nopietni – censjoties! (parasti tad juuk vaardi un tml. kaa tas arii sjeit bija redzams). saprotu, ir jau lampu drudzis “iziet eeteraa”, pie plasjaakas auditorijas, jo atskjiriibaa no runaasjanas rakstot var nepareizo nodzeest ar backspace vai ne? :> tacju sjite buus ieteikums – linx pieliec turpmaakajiem vigjikiem apaksjaa kaadu atbilstosju muzoncjiku, taa lai klusaam skan. bet izveelies taadu, lai tas rada tavas balss un emociju toni, kaadam tam jaabuut peec tavaam domaam. efekts ir ausiimdzirdams! muuzika kompensee runas izteiksmiigumu, kaa arii bisjku nomaac to nopietniibu. piem, kur var normaali paklausiities piemeeru, kaa ierakstiit monologus, dialogus, etc. ieejam https://podraide.lv. tur vecji mauc pa freijo peec labaakaas sirdsapzinjas, un vinju bazaru tiesjaam var klausiities (nevar aizmigt). izteiksmiigas un pozitiivi noskanjotas runas sniegums, kaut gan dzjeki dazjreiz meed dziit tuftu :>

    #206434
    FireFoxsitis
    Participant

    Paklausījos to podcastu. 😀 “Exeli…” Muahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tad jau tev pa visu browseri būs tabulas ar tekstiem? 😀 😀 Ja kas, kāda starpība IT Vortāla nosaukumam?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā