Office 2016 Public Preview jau miljons testētāju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Office 2016 Public Preview jau miljons testētāju

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160995
    samurajs
    Participant

    Par intereses trūkumu pēc jaunajiem Microsoft produktiem vienmēr bijis grēks sūdzēties. Tā ar vienu mēnesi pietika, lai Office 2016 Public Preview brīvprātīgo testētāju skaits sasniegtu miljonu. Lai uzturētu interesi, katru mēnesi līdz pat RTM versijai iznāks atjauninājumi ar pievienotām jaunām funkcijām. Pirmajā major update klāt nāca:

    * Real Time Presence in Word

    Tagad pie Word dokumentiem var strādāt kolektīvi. Pie tam katrs tiešsaistē redz, kādas izmaiņas veikuši pārējie. Sākotnēji šo kopdarbības iespēju saņems OneDrive for Business lietotāji.

    * Simplified file sharing

    Datu kopīgošana un rediģēšanas atļauju piešķiršana turpmāk būs daudz vienkāršāka. Jānospiež tikai viena poga, lai konkrētos materiālus mākonī padarītu pieejamus citiem.

    * Insights for Office

    Š ī funkcija pieejama Word un Outlook aplikācijās, un ir noderīga kontekstatkarīgās dokumenta vietās. Piemēram, mēs varam nomarķēt personu vārdus vai apdzīvotas vietas. Uzbraucot ar peli, mums rādīs Bing izveidotu kartīti ar papildinformāciju par šo personu vai vietu.

    * Version History improvements

    Ar šo funkciju varam saglabāt dokumentu dažādās tā attīstības fāzēs. Tas darbojas SharePoint un OneDrive for Business.

    Jāpiebilst, ka augšminētās funkcijas šobrīd būs tikai OneDrive for Business konta lietotājiem. Piedalīties testēšanā jebkurš var Office 2016 mājaslapā. Vēl vienkāršāk tas ir Office 365 abonentiem. Protams, testa periodā Office 2016 būs tikai angļu valodā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_14618_1.jpg[/img]

    #317816
    usins
    Participant

    Man labāk gribētos redzēt, ka vienlaicīgi normāli un bez riska (kā tas notiek Google Drive) var ar excel tipa dokumentiem strādāt. Tas ir daudz vajadzīgāks nekā 10 purniem rediģēt vienu sūda atskaiti vai referātu. Īstā darīšana notiek excel, kur reaļi tiek apstrādāti dati.

    #317817
    ruukjis
    Participant

    Kā kuram. Mans uzņēmums burtiski raud pēc “Real Time Presence in Word” tipa funkcionalitātes.

    Es gan nesaprotu “Version History improvements” tāda funkcionalitāte iekš SharePoint ir jau kopš 2003. SharePoint versijas…

    #317818
    LooNeY
    Participant

    Es ar meiģināju legāli testēt…. izrādās, ka uz w8.1 to nevar darīt un parāda tev vidējo pirkstu ka meiģini savienot kontus un aktivizēt…. tikai uz w10 varot. Tad es ar pārādīju vidējo pirkstu un ielādeju ‘zālītes’ un nu man ir ”legāls” offiss 2016 4life 😀

    #317819
    Jūzeris
    Participant

    Var legāli notestēt uz W8.1+ Bing. Un ir latviski. Varbūt tas tādēļ, ka man ir Office 365 abonoments….

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā