Office Web lietojumprogrammas – tagad Latvijā un latviski

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Office Web lietojumprogrammas – tagad Latvijā un latviski

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153291
    shady
    Participant

    Latvijā un vēl aptuveni 150 valstīs lietotājiem pieejamas bezmaksas Office Web lietojumprogrammas, kas ļauj skatīt, rediģēt un koplietot Office dokumentus praktiski no jebkuras vietas un jebkurā laikā, izmantojot Windows Live SkyDrive un Hotmail programmas.

    Office Web Apps sniedz iespēju labot un papildināt savus Word, Excel, PowerPoint un OneNote dokumentus, izmantojot citu datoru vai mobilā telefona ierīci ar interneta pieslēgumu. Piemēram, nosūtot e-pasta ziņojumu no Windows Live Hotmail e-pasta konta, saņēmējs varēs atvērt un rediģēt failus tieši pārlūkprogrammā, izmantojot Office Web aplikācijas.

    Š…emot vērā, ka 90% no visiem Office dokumentiem, kas tiek saglabāti Windows Live SkyDrive, ir izveidoti, izmantojot kādu no Microsoft Office versijām, Office Web Apps precīzi saglabā dokumenta izskatu un formatējumu, un ļauj to rediģēt un koplietot ierastajā Office saskarnē. Š īs aplikācijas var izmantot, lai vairāk cilvēki vienlaicīgi no vairākiem datoriem varētu strādāt pie dokumenta. Pie tam, nav svarīgi, vai tiek izmantots PC vai Mac dators un vai konkrētais dators ir aprīkots ar Microsoft Office.

    „Office Web aplikācijas ir pamatelements kopējā Microsoft mākoņskaitļošanas stratēģijā. Š obrīd tās lieto jau 30 miljoni cilvēku visā pasaulē, tagad šāda iespēja ir arī mūsu klientiem Latvijā un latviešu valodā,” saka Andrejs Juščenko, Microsoft Office biznesa grupas vadītājs Baltijā.

    Individuālai lietošanai Office Web aplikācijas ir pieejamas bez maksas katram, kam ir Windows Live ID konts.

    Vairāk informācijas: http://www.office.com/webapps.

    #260725
    McAnder
    Participant

    shady wrote:

    Š īs aplikācijas var izmantot, lai vairāk cilvēki vienlaicīgi no vairākiem datoriem varētu strādāt pie dokumenta.

    šis gan varētu būt noderīgi 😉

    #260726
    deivs001
    Participant

    McAnder, to tak Google Docs, manuprāt, jau no laika gala piedāvā. Saliec pareizās atļaujas un citi varēs tikai skatīties, kā tu ar savu čomu sacerējumu raksti 😀

    #260727
    Nelabojams
    Participant

    Nekad neesmu redzējis, kā var sanākt kaut kas jēdzīgs, ja pie viena dokumenta vienlaikus strādā vairāki cilvēki… protams, katrs var taisīt savu daļu, bet tad tās sanāk kopā normālā veidā un viens cilvēks saliek visu, sarediģē un saformatē. Tas ir tāds pārprastais kolektīvisms, baisa marksisma atrauga. Piespiest katru darba grupas dalībnieku ievērot kaut kādas tehniskās prasības pret dokumentu tik un tā nav iespējams, jo 95% no viņiem ģībst, ieraugot tekstā nedrukājamos simbolus un par stilu lietošana viņiem izpratne ir apmēram tai pašā līmenī, kā cērmei no kvantu fizikas. Protams, produkts ir atbilstošs.

    Tāda strādāšana on-line ir vēl traģiskāka masturbācija, nekā on-line ar e-pastu strādāt (ne tikai izlasīt kārtējo vēstuli; tam tiešām pietiek ar on-line)… diemžēl, runājot DL vai betona stilā, lielais vairums jūzeru ir tik tupi ampelmaņi, ka viņiem vispār nav iespējams ieskaidrot, kas tas pasta klients tāds ir… kaut vai tāpēc, ka tautas mīļotais truluma kalngals inbox nemaz nepiedāvā tādu iespēju.

    #260728
    Ralfie
    Participant

    Es vēlētos tādu ofisa paku uzlikt, piemēram, uz firmas intranet web serverīša.. atkristu ļooti liels čakars ar licensēm, instalēšanu, permišaniem un bekapiem, katrai darbstacijai atsevišķi.. žēl.. ieraugot uzrakstu Windows Live un hotmail man bik šķebina, bet tas tā..

    #260729
    iKey
    Participant

    Ralfie wrote:

    Es vēlētos tādu ofisa paku uzlikt, piemēram, uz firmas intranet web serverīša.. atkristu ļooti liels čakars ar licensēm, instalēšanu, permišaniem un bekapiem, katrai darbstacijai atsevišķi.. žēl.. ieraugot uzrakstu Windows Live un hotmail man bik šķebina, bet tas tā..


    Uztaisi DOMAIN tīklu

    #260730
    Ralfie
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Ralfie wrote:

    Es vēlētos tādu ofisa paku uzlikt, piemēram, uz firmas intranet web serverīša.. atkristu ļooti liels čakars ar licensēm, instalēšanu, permišaniem un bekapiem, katrai darbstacijai atsevišķi.. žēl.. ieraugot uzrakstu Windows Live un hotmail man bik šķebina, bet tas tā..


    Uztaisi DOMAIN tīklu

    tu galīgi nesaprati manu ideju, pirms rakstīji savu ”ieteikumu” 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā