Office2010

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Office2010

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151521
    Nelabojams
    Participant

    Sveika, tauta!

    Dažādu iemeslu dēļ vēl joprojām strādāju ar Office2000, bet gribot kaut kādas pārmaiņas, uzliku iepētīšanai Office2010. Pirmais iespaids bija ļoti labs (stilu instruments vismaz nav sačakarēts, kā Off2003) un šad tad kritizētā ribbon vide šķitās pat ļoti ērta un pievilcīga.

    Taču:

    1) Mēģinot kaut ko “sakustomizēt”, ļoti vīlies konstatēju, ka nevar novākt izstrādātāja crapu, bet tikai pievienot savējo un tikai atsevišķā “ribbona”sadaļā,

    2) daudzām lietām nevar savus settingus salikt kā noklusētos (piem. lappuses malu iestatījumu)

    3) ja iepriekšējais beigu beigās ir tikai neērtība, tad Wordā pilnīgi katastrofāla ir vektorbilžu (piem. no Excel ielikto diagrammu) nerādīšana – ir tikai balti taisnstūri… kaukādu viltīgi noslēptu ķeksi settingos, kas varētu to atrisināt, atrast neizdevās 🙁 jebkāda izejdatu formātu maiņa nav pieņemama, jo tekstu ir simti, diagrammu – tūkstoši.

    Vai kāds nezina, ko var darīt šais lietās?

    #239577
    Aldis
    Participant

    Pievienojos mazliet neērtībām. Nu Office 2007 man trāpījās, ka iekš excel nevar apvilkt vienu tabulas daļu, un ar otru peles pogu pa taisno izprintēt. Jams printē visu tabulu. Iespējams tur arī ir kāds ķeksis. Iekš Office 2010 to vēl nēesmu notestējis. Visos vecākajos Officos tā bij! 🙂

    #239578
    Element
    Participant

    OpenOffice?

    #239579
    daGrevis
    Participant

    Paliec pie 2k. Kamēr ir labi – neko nevajag mainīt. 🙂

    #239580
    migors
    Participant

    Varūt man tikai tā trāpijās bet 2010 ir daudz gļuku, nevarēju pievienot chart worda failam, visu laiku uzkaras un vēl daudz citi bagi un tas fināla versijai

    #239581
    Nelabojams
    Participant

    daGrevis wrote:

    Paliec pie 2k. Kamēr ir labi – neko nevajag mainīt. 🙂


    Tā arī daru 😀 no svaigākām versijām reāli lietoju tikai powerpointu, jo tas tiešām ir būtiski progresējis; iekš 2k tās iespējas tomēr stipri trūcīgākas.

    OpenOffice diemžēl naff risinājums, jo sarežģītākos tekstos ar tabulām, freimiem, u.c. šis neadekvāti strādā, bet savietojamība ir svarīga, ja darbus jānodod klientam, kam ir tikai windozes opiss, bet doc formāts ar MK noteikumiem pieprasīts.

    #239582
    prusaks
    Participant

    Nesaprotu kas tev ir par problēmām. Piemēram, ja gribi nomainīt malas izmērus, spied page layout un page setup “tab” labajā apakšējā stūrī ir neliela bultiņa, to nospied. Tie settings ir tagad visiem tādā veidā pieejami.

    P.S. 2010 neesmu lietojis, bet noteikti ir tāpat kā 2007.

    #239583
    Aldis
    Participant

    Man vsp. stāv Office 97 portable. 😀 Visparastāko CV, līgumu, iesniegumu uzrakstīt un izprintēt pilnīgi pietiek! 😀 😀 Nav ne mazākās nojausmas, kāpēc aizsist pāris gigabaitus ar programmu, kas domāta lai uzdrukātu parastu tekstu, mazbik paformatētu un izprintētu! 😀 Vienīgais besis – docx ēra! 😀

    #239584
    Jaunzems
    Participant

    pa nopietno – Opis2010, uz ātro – Lotus Symphony

    #239585
    Nelabojams
    Participant

    >Aldis – ja Tev tekstu rakstīšana ar šādām vajadzībām vien aprobežojas, tad 100% pievienojos; vairāk neko nevajag. Tā ir 95% lietotāju. Bet 5% tomēr vajag ko vairāk – hierarhiskās nodaļās sakārtoti daudzsekciju tekstus ar ilustrācijām, freimiem, numerācijām, satura rādītāju, literatūras sarakstu. Ja neformatē tekstu pa gabaliņam, bet izmanto stilu galerijas, u.t.t. Un tad ir svarīgi, lai būtu katrs sīkums savā vietā un tieši tāds, kāds tas vajadzīgs.

    >prusaks – tieši iepriekšminētā sakarā – nav jau problēma nomainīt malas izmērus. Bija problēma (atrisināta), kā uztaisīt defaulto lapu. Un joprojām paliek – kā tikt vaļā no iebūvētajiem formātiem, kas, atverot attiecīgajā tabā page setup sekciju, aizņem vai pus ekrānu un nekad nebūs vajadzīgi.

    #239586
    samurajs
    Participant

    Kāds varbūt zin, kad varēs dabūt latviešu MUI failu priekš 2010?

    #239587
    prusaks
    Participant

    Nelabojamais,

    Attaisi MS word un saliec visu ka gribi(toolbar utt izvietojumu). Tad File -> Save As, File Type nomaini uz .dotm, nosauc failu par Normal.dotm un saglabā uz desktopa. Tālāk ej uz %Systemdrive%Documents and Settings%username%Application DataMicrosoftTemplates un nomaini tur esošo Normal.dotm failu pret to, kuru uztaisīji. Lai varētu nomainīt wordam ir jābūt aizvērtam, citādi neļaus.

    + Vari vienkārši izdzēst Normal.dotm un, verot ms word, tiks izveidots jauns fails ar default settings.

    P.S. https://office.microsoft.com/en-ca/word-help/change-the-normal-template-normal-dotm-HA010030756.aspx

    #239588
    reGative
    Participant

    Es izmantoju Office 2003 un izmantošu. Neko citu man nevajag. 🙂

    #239589
    Evers
    Participant

    reGative, tev tiešām neapnīk? 😀

    #239590
    Crow
    Participant

    Es izmantoju Office 2010 un izmantošu. Neko citu man nevajag. 🙂

    Ja vien KMS aktivators nebūtu bijis tāda draza *cough* *cough*

    #239591
    Evers
    Participant

    Crow wrote:

    Ja vien KMS aktivators nebūtu bijis tāda draza *cough* *cough*


    Autors
    Ieraksti
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā