Olas tīrīt māki?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Olas tīrīt māki?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159758
    shady
    Participant

    Man garšo olas (ne jau tās, vistas, protams), bet kretinē ārā tā lobīšana. Jā, jā zinu – pareizi vajag tur novārit un bla bla bla…. Sūds tas ir – citreiz var ar vienu olu tā čakarēties, ka pazūd visa apetīte…

    Te pēkšņi viena draudzene man parāda skaipā, kā viņa loba olas. Whatafak! Pilnīgi neticēju, paprasīju pat, lai atkārto.

    Nopietni! izrādās, ka viņa šito esot iemācījusies no kaut kāda youtubes video. Viss esot pavisam vienkārši – nolobi olai abus galus (vienu lielāku, otru mazāku) un pa mazo izpūt veselu olu laukā.

    Iztiksim te no sērijas, “kurš tad to nezina”, jo man tā bija pirmā dzirdēšana. Tā kā pārliecinājos, ka tas nav feiks, un pieņemu, ka neesmu vienīgais dunduks, kurš nemāk nomizot olas, tad lūk video (vispār iesaku noskatītes visu video un ari pārējos no tā kanāla, bet ne pa to stāsts):

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fkzWjr1luzY[/youtube]

    #308915
    grisha
    Participant

    Es gan, uzsitu pret galdu, tad viegli piespiezhot, paviljaaju pa galdu un ljoti viegli nonjemu chaumalu, jo, nezinu kaa sauca, taa pleeve atdalaas no olas un prakiski nonjemu divaas daljaas chaumalu un nekaadu mociibu.

    Kaut ko mociitis ar puushanu, nu tas katra gaumes lieta.

    #308916
    Aldis
    Participant

    Reāli jēlu olu var ietecināt ūdenī un izvārīt bez čaumalas 😀

    #308917
    iKey
    Participant

    D_L raksta patiesību.

    Vēl arī, lai neķēpātos, tad vārot olu, jāpiešauj tējkarote dzeramās sodas – čaumala nāks nost, kā āda no pārsauļotas muguras

    #308918
    RicoPico
    Participant

    IT cilvēki mācās vārīt olu. Rēcīgi… 😀

    Es vārot olas, pirms ūdens uzvārījies, piemetu klāt šķipsniņu sāls. Tas nodrošina faktu, ka ola, ja iesprāgs, tad neiztecēs pa visu katlu. Un jā- par to auksto ūdeni arī taisnība- katliņu no uguns uzreiz zem tekoša aukstā krāna ūdens uz 3 minūtēm. Tad čaumala nelīp pie olas vairs, un var izpildīt video redzamo triku.

    Redzkur vēl pa tēmu:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hajlarTZbRw[/youtube]

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā