Open in new windows

Sākumlapa Forumi Software Windows Open in new windows

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149774
    richX
    Participant

    ehh… mokot tālāk to tinyXP ievēroju tātu patīkamu iespēju, kuras tik ļoti trūkst uz orģinālā XP… meklēju internetā, bet kaut kā neizdevās atrast, var kāds iedot linku vai arī pats paskaidrot, kā XP piedabūt, uzspiežot labo peles pogu uz mapītes, iespēju – Open in New Windows?

    un varbūt arī varētu iedot linku uz kādām pamācībām, lai ar labo peles klikšķi varētu izsaukt vēl kādas citas ērtas iespējas (pareizi tas laikam sauktos shortcut, ja nemaldos)

    #214657
    Evers
    Participant

    Varbūt šis?

    https://www.askvg.com/add-open-in-new-window-option-in-folders-and-drives-context-menu-in-windows/

    ..by google 🙂

    pašam ar būs jāpameģina, tiešām noderīga lieta varētu būt

    #214658
    richX
    Participant

    Ever, īstais, lūk ko nozīmē pareiza atslēgas vārda izvēle, uz manis izvēlētā atrada dažādus rezultātus, bet neviens nebija īstais… 🙂

    #214659
    usver
    Participant

    1) labais kliks -> explore?

    2) Eļementarno

    * regedit -> HKEY_CLASSES_ROOT*Shell => ieliec jaunu folderi “MANSKLIKS”

    * Jaunajā folderī “MANSKLIKS” izveidosies jauns ieraksts “(Default)”, kur ieraksti “Atvērt ar noutpadu”.

    * Iekš MANSKLIKS ieliec jaunu folderi “Command”, kurā jau būs ieraksts “(Default)”. Uzkliko uz tā “Default” un ieraksti “notepad %1”.

    Nospied F5, ver ciet regedit un ar labo ausi kliko uz visiem failiem pēc kārtas.

    Ja vēlies konkrētai ekstensijai, tad atkārto to pašu nevis HKEY_CLASSES_ROOT*, bet gan tikai HKEY_CLASSES_ROOTzip.

    #214660
    richX
    Participant

    kā domājat, to uzrakstu “open in new window” var pacelt kaut kā augstāk?

    [img]https://www.bildites.lv/images/7yrx0ka5buty09zcu37.jpg[/img]

    #214661
    Evers
    Participant

    richX wrote:

    Ever, īstais, lūk ko nozīmē pareiza atslēgas vārda izvēle, uz manis izvēlētā atrada dažādus rezultātus, bet neviens nebija īstais… 🙂

    taisnība, ja izdodas uzķert īstos vārdus, tad google spēcīgs ierocis lietotāja rokās 🙂

    https://www.google.lv/search?hl=lv&rlz=1C1GGLS_lvLV347LV348&q=windows+xp+open+folder+in+new+window&btnG=Mekl%C4%93t&meta=

    #214662
    daGrevis
    Participant

    Man tā jau ir standartā manam WinXP SP3… Mhmm…

    #214663
    Evers
    Participant

    Tad tev tas nav Clean XP, bet fīčotais/twīkotais. Esmu pret tādiem, kur kāds ar man nezināmu roku līkuma koeficientu ir kautko uz savu galvu ķīlējis 😀

    #214664
    richX
    Participant

    Ever, man kauns pār visu seju… 😀

    nu bet mans jautājums par “open new window” pārvietošanu joprojām aktuāls…

    #214665
    Evers
    Participant

    richX, kam negadās 😉 😀

    ganjau tur ar kāds twīks reģistrā, kas nosaka pozīciju

    Š oreiz gan neuzkrīt īstie atslēgasvārdi, īsti vajadzīgais neatrodās 😀

    #214666
    Foxsk8
    Participant

    Ja godīgi, neiebraucu, kam vispār tāda fīča vajadzīga 😀 Kas vainas parastam explore?

    #214667
    Evers
    Participant

    Starp citu, šī funkcija bez visiem “twīkiem” darbojas verot to mapīti vaļā ar nospiestu “Ctrl” 🙂 – Man personīgi, šādi liekās ērtāk.

    #214668
    Aldis
    Participant

    Mans uz Windows 7 tiko pačekoja ka opcija [Open] un opcija [Explore] ne ar ko neatšķiras! 😀 😀 😀 Par to taga sasmējos, kādā sakarā divas identiskas funkcijas ievālētas peles labās pogas ausī! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā