Openbox S9 HD PVR

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Openbox S9 HD PVR

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157396
    akms47
    Participant

    Ilgi nelikos ne zinis, kas tas tāds ir.

    Man jau likās, ka ar tiem 4-iem kanāliem, kurus raida mūsu TV man pietiks.

    Pēc darba atnākot, labi, ja gribas kādu vecu komēdiju palūrēt.

    Bet nē. Sagribejās ko vairāk…

    Labi, sacīts darīts, šķīvji un galviņas sētā ir… nolēmu pasūtīt sev jaunu satelīta uztvērēju.

    …..

    Izlaidīsim līriku, vai kāds zin kā konfigurēt openbox’u?

    Man ir Openbox S9 HD PVR (openboxus izlaiž kam nav slinkums, tāpēc nav 100% pārliecības, ka iekšas atbilst uzraxtam)

    Man jau 5Ls nav žēl, gan sarunāsim (Beton laipni aicints, iepīpināsim alu, ja spēsi palīdzēt). 😉

    #291733
    Element
    Participant

    Un ko tu tieshi veelies nokonfigureet? Noskeneet kanaalus nemaaki, caardshaaringu piesleegt vai ko citu veelies?

    Ieksas atbilst uzrakstam un cenai. 100% China klons, bet darbojas labi – jau daudziem ir uzstaadiits.

    Tik pat labi vari nemt Skybox F3, Openbox X3 un t.t.

    Ja gatavojies uz +/- nopietnu skatiishanos ieteiktu tev kko orginaalaaku panemt.

    #291734
    Andron MacBeton
    Participant

    Es neņemos ar šitiem, jo vel mazāk jēgas nekā linuxus instalēt. Pazīstamie maksā kaukādus 2,5-5,5Ls kādam kas uztur kodu serveri, slinkajā variantā. Dreamboxi gan viņiem ir. Zābakforumā par šitiem tak ir pietiekami infas, jo tajā sadaļā dīvainā kārtā arī kāds zinošs cilvēks kautko iemet. A iekšas apskatīt var ar aci un cat /proc/*

    Es pat nez kas tagad modē, Nabilosat, NewCam? hvz…

    #291735
    akms47
    Participant

    Izskatās, ka NewCam. Nevaru tikt klāt caur ftp.

    Tīklā uzrādās, bet nesavienojas. Iestādījumos nekā nav.

    #291736
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad noskenē savu subnetu uz 23 80 8080 un 16001 portu un sarūpē seu dažu serveru ip:port un user:pass 😀

    #291737
    akms47
    Participant

    uz tiem portiem nekā 🙁

    Itkā proga priekš viņa uz 0100 portu ieiet, bet ftp uz to portu netiek.

    #291738
    Element
    Participant

    Kaads veel ftp? Ko juus te murgojat. Openbox S9 NAV LINUX sat uztveereejs. Made in china firmwaare.

    https://www.yojiatech.com/a/Support/Download/openbox_s9/

    Uzliec jaunaaku firmwaari caur usb flash fat32 formaataa. Peec tam DHCP ON. Un caur LAN Tooli no lapas veic visus iestatiijumus. VAi arii veido newcamd.list failu un caur usb kopee uz kastes. Samajiem ir nelaags paradums neraadiities pie device list ieks ruutera – varbuut vajadzees kaadu ip scanner lai ip adresi atrastu.

    #291739
    akms47
    Participant

    Paldies. Es jau viņam dhcp pēc mac adreses piešķiru ip.

    #291740
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu pag, pag, kas ta viš i ja ne linux? Tikko ielīdu kautkādā S7:

    Linux OpenboxS7 2.6.17.14_stm22_0039-HMP_7109-STFAE #3 PREEMPT Tue Feb 15 10:44:24 KST 2011 sh4 GNU/Linux

    Karoč moš kautkas no šiem der. Tas ir no /var kaukādiem Hotbird, Sirius moš noder kodi.

    #291741
    akms47
    Participant

    Paldies. Papētīšu.

    #291742
    Element
    Participant

    Jaa es tagad saaku arii domaat ko samais ir iegaadaajsi – klonu vai openbox s9 HD – https://www.openbox.ua/stb/s9/

    Kodi nederees-parasti serveriem ir blokeesana uzlikta ja skataas no 2 ip vienlaiciigi

    #291743
    akms47
    Participant

    Mazliet cits nekā tavā linkā norādītais. 1 iek 1 ārā antenai, usb tikai 1, nav e-sata. Bet pārējais, pat iepakojums, tas pats. Softa izskats cits. Nevaru iebraukt, kāpēc caur visos saitos, kur ir apraksts, piedāvā FTP lietot TIKAI Total komander vai DCC 2.95. Jāpamēģina, varbūt aiziet. Ar filezila un Far iebūvēto neļauj.

    #291744
    Element
    Participant

    Varbuut padalies ar foto?

    #291745
    akms47
    Participant

    Nē, man nepatīk nepazīstamiem cilvēkiem dot savas fotogrāfijas. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā