OpenGL

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio OpenGL

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150459
    Atlets
    Participant

    Esmu pārgājis uz ļoti labo OS Windows 7 (64bit) un spēlēju CS 1.6. Bet ir tāda problēma, ka nekādi nesanāk piedzīt video options, kā gribētos. Tas būtu – OpenGL pa visu ekrānu. Lūk, manis veiktie testi:

    Ja Software mode, tad

    – ierocis kreisajā rokā un nekādi nevar dabūt uz labo roku.

    – ja nemaldos, tad grafika arī nebija nekāda spīdošā.

    Ja D3D mode, tad

    – it kā ir OK, bet tomēr visu laiku tāda sajūta, ka kaut kas ar grafiku nav tā, kā vajadzētu. Nu tip, ka tēmēšanu nav tik viegli nobalansēt… nejūtos tik pārliecinoši, kā spēlējot iekš OpenGL.

    – spēlēt var un visu laiku to arī daru.

    – var sprayot, bet es neredzu pats savus sprayus (un varbūt arī neviena cita sprayus).

    Ja OpenGL mode, tad

    – ja pa visu ekrānu, tad viss ir ideāli, vienīgi nepārtraukti ekrāns mirgo.

    – ja izvēlās “Run in a window”, tad viss ir ideāli un nekas neraustās. But you know – run in a window nav gluži tas, kā gribētos spēlēt.

    Mēģināju ierakstīt demku, kad man ekrāns mirgo, bet pēc tam skatoties demo nebija it nekādas ekrāna mirgošanas. It kā ir updeitoti video draiveri (cik nu tādi var būt priekš win7 64bit), kā arī esmu izmēģinājies visādus Compatibility modus, tāpat arī pamēģināju tā, ka hl.exe izmanto tikai vienu kodolu, bet pret ekrāna raustīšanos/mirgošanu nekas nelīdz.

    Tagad metu aizdomas uz to fīču, ka “Run in a window” nekas neraustās un tāpēc domāju, ka varētu būt saistība ar screen resolution. Pamēģināju šādas tādas kombinācijas, bet kamēr vien nav ieķeksēts “Run in a window”, tikmēr raustās. Tad nu klausos padomus, ieteikumus, pārdomas…

    Video karte: Ati Mobility Radeon X2300

    OS: Windows 7 Professional 64bit

    #225963
    ob1
    Participant

    Buš jāmeklē nopietnāka videokarte… hmm, un nafig Win 64bit?

    #225964
    Atlets
    Participant

    OK, pieņemsim, ka meklēju citu video karti. Kādu iesaki pirkt, ja man vajag tikai tik daudz, lai rādītu normālu bildi un varētu palaist OpenGL modā CS un tai pat laikā nebūtu nekādu problēmu iečinīt savā portatīvajā? Pats neko daudz nejēdzu no video lietām.

    Win 64bit, jo man kā studentam pienākās bezmaksas programmatūra un varēju izvēlēties starp x64 un x86. Tai laikā vēl nezināju, ko nozīmē x86, tāpēc paņēmu x64. 😀

    #225965
    ob1
    Participant

    hmm, portatīvajā būs grūti nomainīt videokarti…

    par Radeon X2300 neesmu drošs… bet manuprāt tā varētu bremzēt…

    bet, tā kā CS iet uz gandrīz jebkura kompja, tad pieļauju, ka vaina ir iekš 2 lietām:

    1) W7

    2) 64bit

    Pamēģini uzlikt XP x86.

    #225966
    nevertell
    Participant

    Kā tev varētu bremzēt CS, pat ja uz aivēsturiska p3 500mhz ar kaut kādu sprāgstošu nvidia 64mb/64bit uz linux caur wine var spēlēt bez problēmām ?

    Tu nevari kautkur refresh rate samainīt ? Domājams tev viņš ir uz 60 hz desktopā un tik pat daudz vajag salikt cē esam. Ja to nevari atrast prastajos opšenos, parakājies pa cē esa mapēm un pameklē kādu konfig failu, un failā atrodi rindiņu, kurā ir kaut kas līdzīgs refresh rate. Ja tādu nav/nevari atrast, atveram reģistru editoru un ejam caur current user-> software -> valve -> un tā tālāk līdz atrodi gala mapi ar konfig figņu.

    Vēl viena lieta! Tev ir ultimate ? Ja jā, tad palaid caur xp virtuālmašīnu.

    #225967
    Atlets
    Participant

    Refresh rate mainu, cik uziet, nekas nemainās. Ultimate nav. Likt XP nav īpaši lielas vēlmes. Iepriekš uz Vistas ar video lietām viss bija OK.

    Pagaidām atstāju Run in a window, kā arī iekš hl.exe propertijos no “Run Normal window” uzliku uz “Run Maximized”. Tā kā teorētiski esmu ieguvis to, ko vēlējos, lai gan problēma kā tāda vēl nav atrisināta.

    #225968
    Aldis
    Participant

    OMG.. lai spēlētu C.S. pirkt jaunu video karti! Vispirms – atjēdzies, pēc tam darbini uz Win7 un savas rakstāmmašīnas to kam viņa paredzēta!

    Tev dators ir 64bit? Vai nē?

    #225969
    Atlets
    Participant

    Lasīt nemāki vai kas ar tevi? Neraksti debīlas piebildes un izturies ar elementāru cieņu pret citiem lietotājiem. Ja to nespēj, tad neraksti neko.

    Jā, man dators ir 64bit.

    #225970
    Aldis
    Participant

    Māku lasīt, nekur neminēji ka Tev ir 64-bit dators – bet to ka 64-bit OS minēji vismaz 10x, tāpēc jautāju! 🙂 Lab, mazbik pasmaidīju tik pa to ka dēļ C.S. jauna video karte jāperk! Un XP jau nav jāinstalē Tev kā blakus OS, to vari droši uz virtualbox izdarīt! 🙂 Gluži kā nevertell rakstīja “Kā tev varētu bremzēt CS, pat ja uz aivēsturiska p3 500mhz ar kaut kādu sprāgstošu nvidia 64mb/64bit uz linux caur wine var spēlēt bez problēmām ?” – tad domāju ka caur Virtualbox virtualizēta XP varētu strādāt!

    Ä€, vēl ir Windoiws 7 – XP mode!

    #225971
    Atlets
    Participant

    “Un XP jau nav jāinstalē Tev kā blakus OS, to vari droši uz virtualbox izdarīt!” – tā vai tā, bet sanāk, ka XP vajag instalēt.. OK, šobrīd esmu jau ticis tik tālu, ka nokačāju winXP, uzinstalēju virtualbox.

    – uz VB uzinstalēju XP

    – uz XP uzinstalēju CS

    Tiklīdz čakarējos pa video optioniem, tā baigi bieži CS vienkārši nokrešo un OpenGL arī nevar uzlikt, saka, ka nav supported. Ja pareizi saprotu, tad vajag kkādus video draiverus instalēt, ko es negribu un nedarīšu. Nešķiet, ka caur VB mācēšu kvalitatīvi cēesu spēlēt.

    Pagaidām iztikšu ar savu Win7 konfigurāciju un joprojām gaidu domas/pārdomas par ekrāna mirgošanas problēmu.

    #225972
    nevertell
    Participant

    Ne caur vboxu bet xp modi. DP.

    #225973
    WerNeo
    Participant

    “Mirgošanu”, šajā gadījumā, manuprāt tomēr rada Screen Refresh Rate. CSā to var mainīt? Ja jā, tad pamaini… ja nē, tad “CSu nomet apakšā” un pamēģini Windā pamainīt Refresh Rate.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā