Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219341
    rajah
    Participant

    https://dev.opera.com/articles/view/opera-developer-tools/

    [img]https://img510.imageshack.us/img510/6373/dragonflyi.jpg[/img]

    bildē parādīts kā Dragonfly izsaukt

    personīgi neizmantoju, jo ar mājas lapām nav darīšanu

    #219342
    azazul
    Participant

    rajah, es nezinu vai esi to ievērojis, bet tab’us var arī aizvērt 😛

    #219343
    rajah
    Participant

    aizver tos tad kad tie vairs īpaši nevajag.

    bet man tur ir vaļā šis tas no failu apmaiņas serveriem – rapidšāre, ifolders , depozitfails un tā tālāk.

    izmantoju jau tādu programmu, kas kačā no turienes pati, bet es gribu tad, kad es gribu.

    Rapidšāre pēdējā laikā riebīga palikusi – vakaros vairs neko nevar dabūt no turienes, tikai Premium lietotāji.

    tāpēc ar viņi tur stāv atvērti.

    P.S. tas parāda arī ka nekas negļuko ar tādu kaudzi šķirkļiem vaļā. nez vai tik daudzus FF var noturēt?

    rakstīšanas laikā bija 187 šķirkļi

    #219344
    wolfinj
    Participant

    gribas redzēt kā tev tas kompis rīstīsies kad tu aizvērsi operu un atvērsi iepriekšējo sesiju 😀

    #219345
    nevertell
    Participant

    rajah wrote:

    Eudoxus wrote:

    Pats tu slims esi. Chrome nav nekādas vainas. Ä€trāks par Operu, ērts un vienkāršs pārlūks, nevis spunde, kas grib aizbāzt visus caurumus.


    ātrs ir tikai uz kompjiem, kas ir ar lielu operatīvo atmiņu, bet ne uz grabažām, kuras ir vēl joprojām pilna latvija visās skolās un daudziem vēl arī mājās. gribējās jau ar man to uzlikt, vienā skolā visai klasei. pēc neilgas pašīberēšanas pa lapām, sapratu ka nav lemts…. uzliec uz grabažas Pentium 600 ar 128 mb operatīvo. pastaigā kādu stundu pa lapām. diez vai vienlaicīgi darbināsi vēl kādu programmu – wordu piemēram….


    Nē.

    Lai gan būtu ļoti eleganti iztikt ar kodolīgo “nē”, bet tomēr ir jāpiebilst, ka hroms neaizņem tikpat cik necik rama. Nesaku, ka man ir grabaža ar 128, būsim godīgi, man ir 128*8, bet hroms ir laists uz sliktākiem dzelžiem. Tagad ar 4 tabiem noēd 28 mb rama. Ko tu teiksi par savu hujoperu ?

    Un rajah, tu varbūt to nesaproti, bet man riebjās. Ä¢irtam riebjās. Mārai riebjās. Visiem riebjās. Tas, ka tu savā daugavpils čuhņā esi redzējis gopņikdatorsalona praksi, nenozīmē, ka kāds normāls cilvēks, kurš grib ņemties ar torrentiem izmantos operu. Vai tur ir PAX ? Vai tur var norādīt no kā gribu/negribu vilkt/dot, vai tur var norādīt alternatīvus trakerus ? Nē. Tad kāda velna pēc tas torentu klients vispār ir stabilajā buildā kā ne-addons ?

    Atkal parunāsim par ātrumu- tāda nav. Uz 1,6 semprona ar 768mb rama, bremze bija visu laiku. Un raustījās, žagojās. Bet ar faerfoksu nekas tāds nebija novērots. Faerfoks arī nepakārās pie kadžilijons tabiem. Opera gan.

    #219346
    Wuu
    Participant

    Resni, visu prieku 0peristiem izbojaji. Tulit atkal klaigas Opera sita, Opera ta…

    #219347
    Loading
    Participant

    😀 FireFosisti jūtās apdraudēti. Opera nāk… BĪSTIETIES. Opera labāka… BĪSTIETIES. Opera krutāka BĪSTIETIES! 😀

    Te viens ieminējās pārlūkprogrammas ar auto salīdzināt. Lūk. Opera kruts dzhips ar ādas benķiem, u.t.t., IE TATA NANO, Chorme VW SIROCCO. FF ritošā daļa + motors + viens beņķis. Kurš krutāks? 😀

    #219348
    drunk_lizard
    Participant

    paarlasot komentaarus lietotaajs nevertell tiek ierakstiits mudorastu klubinjaa kopaa ar mopsjiem, jaunzemiem, plopesoliem un wuu.

    #219349
    Evers
    Participant

    Loading, tas salīdzinājums bija neiedomājami tizls un aplams, nu autors jau bija ar īstais 😀

    FF motors, ritošā un beņķis? By Default ar tur ir gana labas fīčas, endjūzerim pilnīgi pietiekamas, tālāk katrs savu FF pielāgo savām unikālajām vajadzībām.

    #219350
    elvisburdajs
    Participant

    ķirzak, pareizi darīts! 😀 nevertell: Beidz liet, man uz 512 Ram nekas nežagojās, iet pat ātrak par IE (Uz win7, kurš jau tā norij 85% rāmja :D) Es domāju ka te pie vainas būs līkās rokas.. 😀

    #219351
    rajah
    Participant

    wolfinj wrote:

    gribas redzēt kā tev tas kompis rīstīsies kad tu aizvērsi operu un atvērsi iepriekšējo sesiju 😀


    nekas man nerīstās, mierīgi varu šo to tajā laikā paklausīties (Atlons 3000+, 1gb) dabiski ka palaižot operu ir jāpagaida (un arī tas būtu tev ar tavu pārlūku jādara- jāgaida 😀 ) kamēr salādēsies attēli u.t.t., jo šķirkļu ir ļoti daudz. tikai jautājums – vai tava lapsa to spētu izturēt? mana Opera to spēj.

    #219352
    Loading
    Participant

    Evers wrote:

    FF motors, ritošā un beņķis? By Default ar tur ir gana labas fīčas, endjūzerim pilnīgi pietiekamas, tālāk katrs savu FF pielāgo savām unikālajām vajadzībām.

    Tieši ta, katrs uzliek savu virsbūvi. Ja kāds grib radio, ieliek. Ja kāds grib vējstiklu, to ieliek…

    #219353
    Andress
    Participant

    Loading wrote:

    Ja kāds grib vējstiklu, to ieliek…

    Savukārt dazi, vārdā nesauksim

    OPERA

    “vējstiklu” piedāvā by default. 🙂 Lietot FF ir tas pats kas pasūtīt 600 Mersedesu, un tad pasūtīt tam izņemt visus sēekļus izņemot vadītāja un to vietā iemontet kafijas automātu, bāru, ledusskapi, gultu, autoremonta darbnīcu u.c.

    Es labāk braukšu ar šo

    [img]https://www.maybach.ru/wp/maybach_exelero_wallpaper_09.jpg[/img]

    #219354
    atlans
    Participant

    Andress +1, labais. opera pašam ļoti patīk 🙂

    #219355
    usins
    Participant

    Nu ir tā. Es uzskatu ka pamatā visi pārlūki ir daudz maz vienādi. Ir savi plusi un mīnusi. Bet jebkuram pārlūkam var šo to piekabināt klāt, kuram vairāk, kuram mazāk. Tagad Opera cenšas paplašināt sava “auto” ekstru klāstu. tas ir tas pats, ja autiņam tagad bonusā būtu klimata kontrole, pretizslīdēšanas kontrole utt. FF stratēģija ir tāda, ka viņi ļauj saviem lietotājiem pašiem veidot sava “auto” ekstru variāciju. Protams, arī Opera to ļauj, bet jau sākuma komplektācija ir pietiekami bagāta.

    Teiksim tā- Opera ir cilvēkiem kuri pārāk neaizraujas ar papildus ekstru pievienošanu. bet Firefox paredzēts tiem, kuri grib tjūnīt savu “auto”. citiem sanāk labs tjūnings, bet citiem šķūnings.

    #219356
    migors
    Participant

    Par nožēlu tas Dragonfly ne tuvu nestāv pat tam ko piedāvā chrome, diezgan nabadzīgi. Ar citos brauzeros iebūvētajiem web master tūļiem var daudz vairāk. Es pat teikšu ka tas Dragonfly ir pat ļoti neparocīgs un nabadzīgs.

    Mani tracina ka dēļ viena adona es nevaru pāriet no Firefoks ne uz google chrome ne uz Operu.

    Nu nepatīk man tā lapsa, brīžiem nepamatoti tā rij ramu. Un arī citreiz uzkaras. Lēni veras vaļā, lēnāk nekā pārējie brauzeri.

    Firefoks ir laba tikai tiem kas izurbušies cauri, bet ieguldītajam laikam ir jābūt adekvātam atdevei.

    Chromi var lamāt kā grib bet tā kā es pamatā lietoju google apus, tad man viņa der. Arī testējot google wave labāk lietot chrome.

    visi tā lamā google bet webmasteriem google ir iedevusi daudz palīgrīkus. tā pat daudz interesantu palīgrīku, google maps utt. Protams ir aizdomas ka tas var pārvērsties globālā kontrolē vēl mūsu dzīves laikā. Bet kamēr es neesmu interesants ASV drošības struktūrām, nav ko uztraukties. Latviešu drošībniekiem rokas ir par īsu.

    Nu kaut vai iespēja lietot google mail ar https//gmail.com

    #219357
    Andress
    Participant

    migors wrote:

    Par nožēlu tas Dragonfly ne tuvu nestāv pat tam ko piedāvā chrome, diezgan nabadzīgi. Ar citos brauzeros iebūvētajiem web master tūļiem var daudz vairāk. Es pat teikšu ka tas Dragonfly ir pat ļoti neparocīgs un nabadzīgs.

    Your`e now official`y being considered a retard… Dragonfly piedāvā visu kas vien webmaster toolziem vajadzīgs t.i debug, error output, debug un DEBUG!!!!!! :> Priekš kā cita izmanto SASODITO IDE!!!! :> Interesanti ko tad tev tādu chrome piedāvā? nu iznemot nabadzīgus js kļūdu pazinojumus un brutālu miršanu pie jebkura more advancētāka/bugaināka JS kurus citi tajā pašā laikā (ts. interneta ēzelis) noignorē un turpinat darboties. :>

    #219358
    migors
    Participant

    Nu nav dragonflay tas pats kas firefox develaper tūlis. Kuat vai iespēja jebkurā lapas vietā iebakst’ti un tu uzreiz redzi css, kurā failā un pat kurā rindā tas ir. Es šo fīču arī pamatā izmantoju kad taisu lapas. Vēl tāda lieta kā calor information, kad var redzēt visas krāsas no kā sastāv lapa. un daudzas citas lietas.

    Papētot operā pieejamo es īsti pat nesapratu kā tas strādā.

    #219359
    azazul
    Participant

    OMG .. drafonfly nav firebug ! Nopietni ?!

    Tas ka tu nesaproti kā rīku lietot, nepadara to par sliktu.

    Un chrome nepiedāvā neko , web-dev rīki ir tie, kas no safari.

    #219360
    rajah
    Participant

    migors wrote:

    Kuat vai iespēja jebkurā lapas vietā iebakst’ti un tu uzreiz redzi css, kurā failā un pat kurā rindā tas ir. Es šo fīču arī pamatā izmantoju kad taisu lapas. Vēl tāda lieta kā calor information, kad var redzēt visas krāsas no kā sastāv lapa. un daudzas citas lietas.

    Papētot operā pieejamo es īsti pat nesapratu kā tas strādā.


    Sasodīts, es pat neesot webu taisītājs sapratu ka jāuzbaksta uz tavu avataru un apakšā parādās lapas koda rinda un blakus arī css. Es nesaprotu ko tad tu īsti gribi?

    [img]https://img69.imageshack.us/img69/662/1111111kp.jpg[/img]

    kur tad paliek Dreamviewer izmantošana

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā