Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.20 – ar pilnu jaudu uz priekšu!

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219361
    Andress
    Participant

    @rajah Dreamvāvere ir for pussy`s


    @migors
    dragonfly parsit firebug kvai tajā ziņā ka DF praktiski nekļūdās. Nekad! Pie tam Operai sourci var labot no View source. Tieši tā kā azazul teica – ja neproti, tas nepadara rīku par sliktu.

    #219362
    wolfinj
    Participant

    Andress wrote:


    Es labāk braukšu ar šo

    [spoil][img]https://www.maybach.ru/wp/maybach_exelero_wallpaper_09.jpg[/img][/spoil]


    gribētu redzēt kā tu ar šo pabrauksi pa Latvijas ceļiem 😀

    #219363
    migors
    Participant

    ja kļūdos ņemu vārdus atpakaļ. Paradumam ir liels spēks.

    #219364
    Andress
    Participant

    wolfinj wrote:


    gribētu redzēt kā tu ar šo pabrauksi pa Latvijas ceļiem 😀

    Ja man tāds būtu (reali, kā mašīna ne salidzinajums starp browseriem), tu domā ka es vel būtu Lv? :>

    #219365
    drunk_lizard
    Participant

    heh…

    visaadi mazi priduroki

    kaukaataa…

    #219366
    aoma
    Participant

    Pati labākā Operas īpašība ir tā, ka ja to ievaigas uzlikt uz Linuxa, var jau laicīgi novilkt deb paku, ko zibenīgi var uzmest, nebakstoties pa konsoli un negānot savu lēno internetu, nevis kā FF, kas piedāvā tikai kaut kādu grebannaju taras paku, kur iesācējam jaiziet veseli kursi, kamēr izštuko, kā to piedabūt darboties.

    Ja šitā kāds autoražotājs sadomātu par piemēru klaņus un virzuļus dot līdzi maisiņā, lai braucējs ieskrūvē pats, ātri tad gan viņš bankrotētu.

    #219367
    Wuu
    Participant

    aoma, kāds sakars popularizēti Operu uz FF rēķina.

    Izkasāt ka Operas lietotājiem galīgi neiet pie sirds ka FF ir daudz, daudz, daudz, daudz populārāks.

    :]

    #219368
    aoma
    Participant

    Wuu, es neko nepopularizēju, pats lietoju abus, + vēl Safari un reizēm arī IE, vienīgi Lielais Gogols kaut kā neiepatikās, nu dikti jau bērnišķīgs likās pirmajā iespaidā 🙂

    #219369
    usins
    Participant

    aoma, tad kapēc visu laiku Opera tiek salīdzināts ar ff nevis ar pagalmā stāvošo opeli? Jei bog, da man pie dirsas kas operai jauns, ja mani tas neinteresē, un man pie dirsas ar ko labaka vai sliktāka ir opera, jo es to nelietoju un zinu, ka prieks manis tas nav labākais pārlūks.

    P.S.- firefox uz linux instalējas šādi- novelc tar paku- labais peles taustiņs, un extract kvai home irektorijā vai uz desktop vai da jebkur… un spiežam uz firefox faila… un viss notiek 🙂 pat parole nav jāvada ieksā.

    P.P.S- jaizmeģina vai opera tagad uz linukša spēj noturēties ilgak par 30 min bez neviena kļudas paziņojuma 🙂

    P.P.P.S- Opera ražo ļoti labu mobilo pārluku, to gan lietoju savā tālrunī.

    #219370
    Sid
    Participant

    Man vienalga nav skaidrs, nafig šeit vispār izcēlās fleims par kaut ko. Aj nah, latviešu forumi sux.

    Quote:

    latvieši – maza, kašķīga tautiņa pie Baltijas jūras

    #219371
    tox3
    Participant

    Jautājums: Operai ir autocomplete?

    #219372
    drunk_lizard
    Participant

    ctrl+f12 > forms

    #219373
    aoma
    Participant

    Es gan uzskatu, ka šitādi kariņi ir labi, starp beztēmu pavīd arī pa kadam vērtīgam graudiņam, loģiski, kamēr sveša lieta, tikmēr liekas atbaidoša, bet pretinieks taču ir jāpazīst, lai varētu sakaut ar paša ieročiem 🙂

    #219374
    Sid
    Participant

    Quote:

    oģiski, kamēr sveša lieta, tikmēr liekas atbaidoša, bet pretinieks taču ir jāpazīst, lai varētu sakaut ar paša ieročiem

    es laikam īsti neiebraucu, ko Tu biji domājis ar svešo lietu, bet whatever. Anyway – cik tukšai dzīvei ir jābūt, lai uztrauktu kādu browseri lieto kaut kāds cilvēks otrā valsts galā? O_o

    #219375
    aoma
    Participant

    Staļins wrote:

    es laikam īsti neiebraucu, ko Tu biji domājis ar svešo lietu, bet whatever. Anyway – cik tukšai dzīvei ir jābūt, lai uztrauktu kādu browseri lieto kaut kāds cilvēks otrā valsts galā? O_o

    hmm, kas tur ko nesaprast? Jebkas, ko paņem rokās pirmoreiz, liekas atšķirīgs no pierastā, sākumā radīsies pat noraidoša attieksme, jo kaut kas vienmēr būs savādāk, ne pierastajās vietās, arī lietošanas paņēmieni atšķirsies, vienalga, vai tā ir OS, interneta pārlūks vai automašīna.

    Un mani nesatrauc, ko katrs lieto, vienkārši interesanti pavērtēt viedokļu atšķirības.

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā