Opera 10.50 – «uz izķeršanu»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.50 – «uz izķeršanu»

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 91 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229855
    Jaunzems
    Participant

    Evers wrote:

    Pilnīgi piekrītu Wuu, ātrums labs, bet grāmatzīmju sistēma un vidējā klikšķa iztrūkums tik daudzās vietās, vēl joprojām atbaida. Par addoniem.. nu labi, Bentlijs ir un paliek Bentlijs. Es labāk ķūnēju savu opelīti. 😀


    un tad pa ielu grabēdams un skrāpēdams asfaltu baidies no rūsas (ar tik vecām tehnoloģijām tas ir aktuāli)?

    Man garāžā stāv divas mašīnas – MeganeIII (Google Chrome) ar lielisku dizainu, bezkompromisa apdari un wrc-līmeņa vadāmību; un “brīvdienu auto” miljonāru (IT publikas) saietiem – Rolls Royce (opera) ar monumentālu dizainu (tagad jau mazliet atjaunotu), lielisku kvalitāti un zīmolu

    #229856
    dzhonsons
    Participant

    Nevis Wuu komentāri ir truluma kalngals, bet gan pats rakstītājs (domāts vūūū), kurš, kā izskatās, neizprot lietas būtību.

    #229857
    Imhoteps
    Participant

    Evers wrote:

    ..Es labāk ķūnēju savu opelīti..


    Opeļiem galarezultātā ir nevis tjunings, bet Š ĶŠªNINGS!

    [img]https://img529.imageshack.us/img529/8537/firefoxhi3.png[/img]

    P.S. Un vēl klusajos rudeņu rītos, ja izejam laukā un tā labi-labi ieklausamies, tad var dzirdēt kā opeļi rūsē.

    #229858
    _Mo3_
    Participant

    Svens wrote:

    _Mo3_ wrote:

    lilmoder wrote:

    _Mo3_ wrote:

    turbo režīms gan tāds smieklīgs 😀 uzliekot x4 attēlu kvalitāte nu vispār ir sūdīga!


    Neizskatās, ka Tu saproti kādām situācijām Opera Turbo ir domāts.

    lieliski saprotu, man gan viņš nešķiet īpaši jēdzīgs, jo reti kuram mūsdienās nav internets ar normālu ātrumu, lai būtu nepieciešamība ekonomēt uz trafika rēķina!

    Par mobilo internetu, kam ir lejupielādes daudzuma ierobežojums laikam neesi dzirdējis (LMT, TELE2, Bite, Triatel). Neizskatās, ka tomēr lieliski saproti.

    nu ja tu esi muļķītis un nevari noslēgt līgumu, lai nerēķina pēc izlietotā datu apjoma, bet gan vnk maksā fiksētu abonēšanas maksu, tad tā ir tava problēma, turklāt uz normālā interneta fona šie mobīlie interneti tiek lietoti procentuāli ļoti maz!

    #229859
    rajah
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    turklāt uz normālā interneta fona šie mobīlie interneti tiek lietoti procentuāli ļoti maz!


    zini nevajag strebt karstu. paziņa dzīvo Itālijā, mājas saimniece NEGRIB KATEGORISKI ievilkt telefona līniju, ne arī pa TV kabeli internetu, cits nekas neatliek kā izmantot mobilo netu. ja pat Itālijā – kapitālisma valstī internetu kurbulē cair mobilo tīklu, tad ko vēl teikt pat Latvijas laukiem?

    man te daudzi tādi lietotāji ne pārāk tālu dzīvo. lattelekoms prasa ap tūkstoti Ls kabeļa ievilkšanai. a kas cits atliek? pie tam mobiliem visi trīs torņi – Bite, LMT, Tele2, bet darbojas tikai uz EDGE, jāekonomē ta ir laiks ar – tādēļ Operas turbo šeit ļoti var līdzēt.

    #229860
    Wuu
    Participant

    Ko jūs te ņematies, es tikai izteicu savas domas. Ja kādas kas nepatīk nāk pie manis ciemos, izskaidrosim kuram ir taisnība un kuram nav.

    Un ja jau FF nav etalons, tad kāda velna pēc katrā tēmā par pārlūkiem vienmēr piemin un salīdzina ar FF? Sakritība?

    #229861
    Jaunzems
    Participant

    Wuu wrote:

    Un ja jau FF nav etalons, tad kāda velna pēc katrā tēmā par pārlūkiem vienmēr piemin un salīdzina ar FF? Sakritība?


    Tāpēc, ka FF uz svaiga kompja liek katrs kaimiņu Vasja un pārsvarā lielākā daļa Notepad.lv lietotāji ir apdolbīti Mozilla zombiji…

    #229862
    Wuu
    Participant

    Jaunzems, es prasu kāpēc Operas/Crome/Etc lietotāji salīdzina savus iemīļotos pārlūkus ar FF.

    p.s. Ja nemāki muļķības rakstīti tad neraksti 🙂

    #229863
    zivs
    Participant

    Tas, ka bieži salīdzina un aprunā FireFox, nebūt nenozīmē, ka viņš ir labākais/krutākais/etalons. Tas vienkārši ir praktiski vienīgais pārlūks ar ko salīdzināt Operas, Chromes un Safari pārlūkus. Neviens jau nesaka, ka viņš ir slikts – vienkārši FF ir vienīgais, daudzmaz cienīgais pārlūks ar ko / pret ko salīdzināt.

    Un tagad nedaudz fleima:

    Un nevajag sākt te pļūtīt atkal par add-ons un baisajām modifikāciju iespējām – gan FF, gan Opera sver teju vienādi (~9mb un ~12mb attiecīgi) un atšķirībā no FF – Opera gan adblokus, gan torentu supportu, gan visu citu, iespējami vajadzīgo (ieskatot vizuālā noformējuma modificēšanas iespējas), atbalsta out of the box, kāpēc lietotājam nav jāp*š prāts ar plagīnu meklēšanu. Bet, ja Tu vērtē pārlūku krutumu in iznesīgumu ar tā popularitāti, tad jau sanāk, ka IE ir visu pārlūku pārlūks?

    Ja salīdzina vanilla versijas starp Operu un FireFox, tad uz ugunīgo lapsu ir pilnīgi žēl skatīties. Bet tas nu tā. Esmu runājis! 🙂

    Katrā ziņā, neviens jau nespiež Tev lietot tagad Operu vai dajebko citu – vienkārši Tev trūkst objektivitātes šādos jautājumos. Pieļauju, ka arī man viņa mazliet klibo (it īpaši Win vs. Linux laukā), bet, nu, es vismaz esmu ar visiem pārlūkiem iepazinies, tos lietojot ilgāk kā par “vienreiz uzinstalēju, fuj, neizskatās kā mans FF, atinstalēju”. 🙂

    #229864
    vincister
    Participant

    rajah wrote:

    vincister wrote:

    Aww. Linux’am vēl nav.


    https://my.opera.com/desktopteam/blog/2010/03/02/windows-10-50-is-released#comments

    for UNIX neder?

    https://snapshot.opera.com/unix/snapshot-6240/


    Paspēju jau sapriecāties, bet

    Title bar nav aizvākts,

    Scrollbar mēdz būt daļēji vai pilnīgi neredzams.

    Aizdoma, ka vēl kaut kādi kindersurpraizi būs.

    #229865
    rajah
    Participant

    zivs wrote:

    gan FF, gan Opera sver teju vienādi (~9mb un ~12mb attiecīgi)


    nevis teju vienādi, bet patiešām vienādi

    https://www.opera.com/browser/download/

    izvēlamies English (US) 9.4 MB

    nevis International 12.1 MB

    Wuu wrote:

    Jaunzems, es prasu kāpēc Operas/Crome/Etc lietotāji salīdzina savus iemīļotos pārlūkus ar FF.

    p.s. Ja nemāki muļķības rakstīti tad neraksti 🙂


    jopt.. tāpēc ka tas ir PÄ€RLŠªKS nevis teksta apstrādāšanas programma

    Jaunzems wrote:

    Wuu wrote:

    Un ja jau FF nav etalons, tad kāda velna pēc katrā tēmā par pārlūkiem vienmēr piemin un salīdzina ar FF? Sakritība?


    Tāpēc, ka FF uz svaiga kompja liek katrs kaimiņu Vasja un pārsvarā lielākā daļa Notepad.lv lietotāji ir apdolbīti Mozilla zombiji…


    un pluss vēl tāpēc ka Vasja ir duraks un viņam ir pie di… kas datorā ir sastellēts. ka tik draugos tikt iekšā.

    #229866
    Evers
    Participant

    tox3 wrote:

    Vidējais klikšķis man darbojas.

    Ne visur kur FF

    Jaunzems wrote:

    Tāpēc, ka FF uz svaiga kompja liek katrs kaimiņu Vasja un pārsvarā lielākā daļa Notepad.lv lietotāji ir apdolbīti Mozilla zombiji

    Tu esi pērle! Un nejau dienas…bet vismaz mēneša.

    Pirms par zombijiem runāt, parādi man kā es Operā varu panākt to, ko un kā es panāku ar FF (pat neķeroties klāt addoniem). Nenolieku Operu, ir kam ar viņu ir labi un būs labi un neko vairāk nevajag, bet nesāc te tukšas pīlītes par FF pūst.

    Par mājaslietotājiem runājot, FF ir lielisks latviskojums arī pašām jaunākajām versijām, klāt tam arī lat. pareizrakstība, kā arī vislabākais compatibility. Pat Google Chrome bija problēmas attēlot pareizi savu pašu lolojumu “Blogger”, par kontrolpaneli konkrētāk runājot.

    #229867
    Professor35
    Participant

    rajah

    Opera portable var gan uzinstalēt.

    pēc Operas uzinstalēšanas atveram Operas mapē failu operaprefs_default.ini tur pārakstam [System]

    Multi User=0

    Tagad Opera pēc tās starta savā mapē rada profile mapi kurā glabā gan kešu gan pastu, visu. Opera nu ir portatīva un profilu kas ir Application Data mapē var mierīgi izdzēst, bet Operas mapi var pārnest uz kurieni gribi, kaut vai uz flešku un lietot Operu no turienes.

    + varam atrast interneta plašumos – plugins_portable_flash_10.0.22.87_gears_0.5.31.0 un pievienot portatīvajai Operai portatīvo Adobe Shockwave Flash pleijeri.

    #229868
    rajah
    Participant

    vai vispār saproti jēdzienu portable?

    to liek flaš diskā un vazā līdzi. ja stellē, tad arī stellē no Opera mājas lapas dabūjamo instalāciju.

    tas man likās tik pat dumi kā taisīt portablo Everesat programmu. tai ir oriģināla versija zip arhīvā kas nav jāinstalē un ir portabla jau no dzimšanas, a kāds du…s taisa portablo versiju no instalējamās.

    un ja kas – nopērc flaš disku ar U3 – tam ir īpaša mājas lapa portable programmām.

    https://u3.com/

    https://software.u3.com/SoftwareCentral.aspx?skip=1

    https://www.opera-usb.com/operausbint.htm

    #229869
    Professor35
    Participant

    rajah

    To ko var uztaisīt pēc manis ieteiktās receptes t.i. mazliet pārveidojot no Operas mājas lapas dabūjamo instalāciju arī var nēsāt līdzi uz flaš diska un visas portatīvas Operas vienalga vai tās ir kā zip fails vai rar taisa no orģinālās Operas mājas lapā dabūjamās instalācijas, nav nekad bijušas nekādas orģinālās Operas portable. Starp citu kaut kur bija Samuraja raksts par portatīvā softa izgatavošanu.

    #229870
    samurajs
    Participant

    https://notepad.lv/5022/veidojam-%C2%ABportable%C2%BB-programmas-pasi/

    Tiešām, ja vajag portable softu, tad visgudrāk to taisīt pašam atbilstoši savām vajadzībām un ar savu config.

    #229871
    aoma
    Participant

    Par augstākminētajām portable iespējām – vienīgo jēgu tam redzu tad, ja negribas piesārņot reģistru ar lietām, kas nav domātas izmantot patstāvīgi – + vēl mīnuss, ka tas pats portable everests uz dažiem datoriem informāciju vai nu nenolasa vispār, vai nolasa nekorekti.

    #229872
    rajah
    Participant

    aoma wrote:

    vēl mīnuss, ka tas pats portable everests uz dažiem datoriem informāciju vai nu nenolasa vispār, vai nolasa nekorekti.

    gribētu zināt ko vairāk par to nenolasīšanu

    #229873
    aoma
    Participant

    rajah, tur daudz nav ko teikt – tādas sadaļas kā mātesplate vai video ir vienkārši tukšas, vai trūkst svarīgāko rādījumu. kādas bija to datoru sastāvdaļas, gan vairs nepateikšu, bet jauni tie noteikti nebija (jau kādu laiku atpakaļ, vienā ofisā gribēju aplūrēt)

    #229874
    Brutto
    Participant

    Kurš tad vinnēja?

    Nākamais kariņš būs par “Windows pret MAC OS un Linux” vai “PC pret PS3 un Xbox360” ?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 91 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā